Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintetek?
amúgy segítsetek légyszi! mit kell megnézni 1 ilyen gépen ha venni akar az ember?
ez is szép!! szerintem
Ez is szép gép?
Vki kereskedő! Még mindig aktuális a K6 750-es 2.698Mft-os ára?? Mert vhogy az összes árlistáról eltűntek a 2006-os modellek árai akármelyik kereskedést nézem...
Thx a választ!
Szépek nagyon ezek az új darabok… Bár az enyém régebbi de az még jobban… De szokott erre ember is járni??
Nincs sajnos.. M.o.-i beérkezése feb. vége márc. elejére várható....
thx

van már nálatok ilyen, meg lehet nézni ?

600-as is jó
Tuti infó, üzletvezető vagyok egy Suzuki szalonban....
Az az érdekes helyzet áll most fenn hogy a Suzuki Rt. K5 750-es árát nem jól pozícionálta és ezért nem adtak el belőle annyit amennyit szerettek volna mert a 600-as 2.498.000 a 750-es 2.998.000 és az 1000-es 3.198.000 volt
Ezért a 750-es helyett vagy a 600-as vagy az 1000-es volt a kelendőbb...
A 750 túl drága volt.. Lényeg a lényeg most a 600-ashoz közelítik az árát és a kettő között csak 200e ft lesz a különbség!!!!!!!!
A K6 750-esnek most baromi jó ára lesz , főleg úgy hogy tök új modell lesz!!!!
Ez az ár dec. 16-től érvényes, viszont még változhat a regadós változások miatt...
Úgyhogy aki komolyan gondolja az rendelje meg mielőbb!! :)
a http://www.zia.hu oldalon van gsx-r tunin verseny :o)
wood, ez tuti? Akkor mennyi lesz a 600? Én azért rendeltem kisebbet, mert aszittem 3 milla lesz a 750...
GSX-R 750 K6 : 2.698.000.-
2006-os árakat lehet már tudni ?
csak anyit mehet hisz a mocid hisz ott van az a 180ccm.
290 körül??
egyébként ha itt járunk ki ért jo a gsx-erekhez mert tud vki egy kis tájékoztatót nyujtani nekem a generátorjárol???
Ja, pontosabban 929-es, és hogy jól megy-e???? hát a Honda soha nem a legnagyobb teljesítményéről volt híres, de nekem megfelelő. Szerintem hasonlóan megy mint a tied, csak nem pörög annyit.......
Ace jol megy a géped egyébként az a 930-as??
egyébként ott volt az aksi
na
1, a vezető ülés hátsó részénél , a két sarokban ovatosan fel tudod hajtani az ülést és ott találod a csavart amit ha kicsavarsz akkor le tudod venni az ülést, és utána meg csak le kell kötnöd az aksiról a kábelt és kivenni, semmi nem rögziti be.
ha esetleg nem siker vagy nem érted, akkor vegyél fel msn re , kishapsi@vipmail.hu
na ha itt vagy akkor mondom hogy szedd le az ülést, párszor már csináltam
akkor passz, de azért nézz körül a hátsó ülés alatt is, hátha onnan lehet nyitni az elsőt is, vagy lehet hogy alulról, nincs több ötletem sajnos.... ........talán valaki hozzáértő is ír majd!!

addig is sok szerencsét a géphez, és vigyázz nagyon vele!!!!!
az ülést mozgatva láttam hogy egy rudszerűség tartja tank felöl az ülést.
minden stim csak a csavar nincs meg tehát tényleg ott van az aksi
tehát csavarlazitás következik ha ki akarom buherálni???
ugy látszk de mindjárt megnézem