Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ottani köeülmények között örültem én is hogy visszatudtam tenni a motor elejét a földre.
a srácnak nem sikerült
ment egy mail :o)))
Nem árt néha az utat nézni
haverom nyáron egy motoros csajszi miatt esett akkorát, mint állat.
nem inkább a pénzt gyüjtöm azzak jobban járok.

án 69Le és 110 kilo+az én 65 kilommal, döngetem a kanyart.

az nagyából ott van a 750 es gixxi teljesítmény+suj ló arányában.
Vagy a macskák azok kiszámíthatatlanok.
akkor marad a bélyeg??
cáfoljatok meg bátran, de szinte teljesen mindegy, hány lovat ostorozol egy egyenesben vagy autópályán, a súly-lóerő különbség igazán a kanyarokban rakja tele a pelust...
+a váratlan eléd kanyarodók... :S
sajnos nem.
idáig a gipszeket gyüjtöttem.
de leszoktam róla.
nem csak a csajok képesk rá
125-ös és 750-es között van 100 le különbség sztem ez elég ingok arra hogy finoman kezdjek vele menni és ne egyből jem neki a eligázt!
gyűjtöd őket??
hú bassza meg még egy motoros jány, ez már tetcik .
cak így tovább.
igen, biztosan... :o)))
Nekem előtte semmi de még robogó sem most meg egy GSXR 250-es . Tudom ésszel ! Ésszel is megyek és még semmi gond nem volt !
Vagy erre csak a csajok képesek ?
én 125-ről a 610 re de előtte már volt szerncsém hayabusához is
hát hogyne!!! én 125-ről ülök a 750-es gixerre
Persze bátya, csak nyugodtan
Én egy Simsonról ültem át anno egy 750SRAD GSX-R-re...
Hi.Nekem csak anyi lenne a kérdésem szerintetek át ülhetek 2 év mocizás után egy 2000 res évjáratu 750-re?elötte 250 gsxr utána 400 as volt 1 évig.Csak mert most ezt is megtudom szerezni oylan árba mitn egy 600 és ugye ez nem egy nyárra szol.Csak hezitálok mert nemtom nem lesz e bitangnagy bár nemtom menyi a különbség egy 600 és egy 750 között leszámitva a 20 pacit:)
nekem is azt mondta a szerelőm aki velünk jön (HURRÁ) hogy ezzel már vigyázni kell mert ha odahúzom neki hirtelen akkor előfordulhat hogy lecsüccsenek a földre
Hát az én kicsikém 92-es évjáratú. De nekem is ez az első nagy vasam (egyéb okokból). Igaz régi darab de vigyázni kel vele. Hát hogy őszinte legyek én se nagyon vágom ezt a dolgot (pedig annak idején tanultam) de azért sikerült valami tapasztalatot szereznem . Viszont nekem segítetek a vásárlásnál, egy barát, akibe megbízom és van tapasztalata ezen a téren. De ha gondolod, dobj egy Emilt a címem k111@freemail.hu.
igen? hanyas évj? azért kérdeztem mert nem igazán tudom h miket kell nézni mert ez lesz az első nagymotorom
De ha érdekel még valami csak hajrá, kérdez… Én nem rég voltam ebbe a cipőbe…
köszi
Hy

Csak a szokásos dolgokat. Papírok, állapot, (sérülések javítások), lánc, gumi. stb..
mi van emberek?! mi ez a punnyadás?4