Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van hozzá több darabom is..
Motul Factory
Sziasztok!
K5 be akarok hűtőfolyadékot cserélni... Motul motocool expertel illetve a motocool factory line-al szemezek.
Ki milyen hűtőfolyadékot használ, mit ajánl?
Köszi!
Sziasztok

Van valakinek k6-k7 600-750 gyári kormányvégsúlya esetleg elhagyta egyiket és vett egy szett újat?
Igényt tartanék rá.
Ár megbeszélés alapján.
Köszi előre Üdv.:Árpi
A cél egyértelműen ez volt ................azt hiszem
Ja jo.

Remeljuk vidit motobogyo kedven
Olvasd el a zx9 topikba, ott megpróbáltam összefoglalni
En teljesen le vagyok dobbenve amiket itt olvasok. Jezusom.
na,most akkor kellett volna melegében,de nem értem rá pöcsölni még velük,ki volt számolva az aznapom........igy utólag meg hiába,meg oldom én ne aggódj
Én tuti nem hagynám ennyiben...
és akkor már péknek is számitok?
Szerezz egy péklapátot.
ha tudom hogy ez igy müködik,elviszem a cseredarabot,elkérem az ujjat,és kicserélem magamnak...........de amugy is nekem kell befejezni,aki meg összebaszta az 4 napig szarjon sünt,ennyi
De viszont az ilyet nem a foszerelo csinalja hanem a sitnyik.
Mondjuk illene ellenorizni.
Eleg trehany melo,alap hogy letakarva,es nem levegosen.
nekem a haccázason sikerült annó...........igaz az asszonnyal felváltva pumpáltuk egy fél éjszaka de várjálmár te Wartburgos egy szervizben ezt nem illene rendesen megcsinálni hé?,
Ezt a nissin radiálist kész tortúra légteleníteni,mikor kellett eszembe se jutott ezt választani.
Brembo megváltás helyette.
Add el azt az új kórságot és vegyél egy bontott yamaha R1 felsőt,igaz csövet is kell hozzá venni.
hát nem is kopik..............huzom a féket és csak sir de nem fog
Nemérgelődj legalább a fékbetéted nem kopik.
ja,és még azt nem is montam hogy tiszta fékolaj volt minden.......a ram air csövek, az alsó villahid teteje,a váz és a fékoldali telószár és olyan szinten be olajozták a gázfogantyut,ismétlem olaj.nem zsir hogy debrecen oda vissza még mindig folyt belőle és nem magamtól találom ki ezeket és nem lejáratni akarom a suzukit,mert 3 tanum is van
nincs kedvem megint le irni mért jöttem el..........olvasd el a 9-es fórumon a lényeg még mindig a szar féken van
így + végképp nem...
Na így biztos nem hoztam volna el..
itt mégjobban látszik
szerintem ezen ebédeltek a nagyapjuktól kapott körmöző bicskával én ilyen féket nem adnák ki a kezemből,ez nem fék,hiába mosolygott megelégedve a pultos kisasszony