Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
97-es Srad 750-hez keresek menesztő gumit, akár újat is, ha tudna valaki jó árban. (jó helyen)
Sziasztok! 99-es srad 750-hez keresek műszerfal izzot, honnan tudok rendelni? 12V, 1,7W. Sem kutakon, sem motorosboltokban nem tudtak adni. Most Toshiba volt benne, de mas marka is johet. Koszi az infot!
Hi,
Konkrétabban kéne. A hol mennyit mérsz, hogyan...
Kábelköteg nincs megégve? Én úgy jártam anno.
Sziasztok!

Hátha van valakinek valami ötlete. Sradon alacsony a töltés. Tekercs jó, Feszültség szabályozó jó. Mit mérjek ki esetleg? Ősszel még jó volt. A tél nem tett jót neki.
Előre is köszönöm!
gsxr 750 srad hengerfej -később megtudom hogy injektoros vagy karbis- eladó. ebben az állapotban feltöltöd a szívócsövet benzinnel nem folynak át a szelepek. störcni lapkák vezérműtengely lefogatók benne, két vezérműtengely 15 e ft, szelepdekni 5000 ft. eladó még hengersor komplett kuplung olajszivattyú, olajteknő, vezérműlánc vezetőkkel, jeladó, generátor forgórész. 703781937
Köszönöm! Más miatt lett volna érdekes a kérdés.
Hi,
Nem, mert lehet normálisat venni itt:
http://www.solvart.hu/
Üdv mindenkinek!

Valaki vett már tourmax utángyártott feszültség szabályozót?
Köszönöm!
Hello
Köszi a választ. Utána járok hogy jó-e lehet
Szia!
Megvan még igen de sajnos azt nem tudom hogy jó lehet e rá!
Hello az elsö sárdvédö nem tudod jó esetleg 99 750 srad-ra?
Mert akkor meg venném ha meg van még?
Szia,
csörr meg engem ha még megvan a számom.
Üdv mindenkinek. Egy kérdésem lenne. Motor: Suzuki GSX-R 750, 2005. Sajnos hengerfejes lett a gép. Olajban viz, vizben olaj...szóval minden összejött. Kérdésem az lenne, hogy ha a szerelésnél ki akarnám cserélni mindent amit érdemes, gondolok itt a szelepfedél tömités,hengerfej tömités,szelepszár tömités,vezérlánc+spanolo+tömités (mert már ha megbontom érdemes azt is kivágni) , szelephézag állitás stb stb. Akkor mennyi lenne az alkatrészek árának végösszege. Én most kb 160.000-170.000Ft-nél járok gyári alkatrészekkel amit összeadtam,de kicsit paff vagyok még tőle. Szóval járt már igy valaki? Esetleg egy munkadijat is saccolnátok nekem erre a procedúrára? Köszi előre is. Valoszinűleg szerelőhöz viszem,mert babavárás mellett nem nagyon jutna időm önmagam szétkapni és megcsinálni mindent.
Sziasztok srácok! Valakinek nincs elfekvőbe K1-3 vázvédője? Vevő lennék rá!
Szia,küldtem üzenetet!
Köszönöm
Akkor holnap 4körül írok
Szia ! Remek pont olyan van nekem is
Szia! Ha jó,akkor holnap délután megtudom neked mérni,97-es sradét
Sziasztok! Srad motor tulajt meg lehetne kérni, hogy lemérje nekem a dob csavarok távolságát ?
Előre is köszönöm a fáradozást!
Gábor
Alul, fölül munkahenger felújítás...
Sziasztok!
Eladó 2db RIZLA fényezésű gsx-r idom. Egy gyári jó állapotú (80.000ft) és egy kínai után gyártott,ami sérült (30.000ft). Mindkét garnitúra csak egyben eladó. 305587768
Sziasztok!
Suzuki Gsxr K1-K3 ból pályaidomszettből megmaradt pár idom ha valint esetleg érdekene!
Egy kis festét ráfér mert az előrző tulaj nem valami igényesen festette le.
Kék Fehét tankidom 8000.-
Fekete tankodom 6000.-
Első sárvédő 5000.-
CIMBIKÉM PATIKA GÉPE ELADÓ LETT!!! ;)
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...