Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zajartalom miatt teszik bele.
Az mi hogy kornyezetvedelmi tiltas? Tudtommal ez csak engedi forogni a motort amikor a gyarto mar nem akarja.
Egyik forumtag keres brake caliper grease cimu dolgot, En atkuldtem a yamalube termekrol fotot amit en hasznalok de azt mondtak neki a yamahanal hogy nem tudnak segiteni neki meg a cikkszam ismereteben sem. Azt hogy milyen anyagok vannak otthon sajna nem tudom. Te mit hasznalsz a dugok es gumigyuruk kenesere osszeszereleskor?
De, én szeretnék venni környezetvédelmi tiltást!
Szia,
Aki ért hozzá annak igen, aki nem, annak nem, mert csak szar lesz a féke.
Féktisztító, és fékdugattyú paszta kell hozzá.
Hali! Valakit nem érdekel egy XT-S01 környezetvédelmi tiltás?
Köszi!
Üdv emberek. Az örökösen megoszló vélemények miatt felteszem a kérdést? Szerintetek érdemes otthoni körülmények között szétszedni a féknyergeket kitakaritani vagy sem? És ha igen a dugattyúkat féktisztito sprayel tisztitsam vagy a manual szerint fékfolyadékban áztassam? Várom a véleményeket...
Csatlakozz!! Most induló csoport, melynek célja a Suzuki GSX-R típusú motorok népszerűsítése, illetve a tagok közötti tapasztalatok(alkatrészek, túraútvonalak, felszerelés), fényképek és videók megosztása, alkalomadtán közös túrák szervezése!
https://www.facebook.com/group...
Sziasztok! Srad750-em van. lérkezett a vezérlés egyáltalán nem várt cseréjének ideje, már zörög. Van esetleg valakinek tapasztalata, milyen alkatrészeket érdemes venni, és hol? Feszítő gondolom gyári, lánc az DID a gyári is, illetve, h kell-e cserélni a vezetőt? Köszönöm!
sziasztOlyan problémám van hogy a moci 750 k6, hidegen 14-15 v tölt és amikor bemelegszik 16-17v felmegy!Fesszabályó vagy valami más lehet?A fesszabályzón kimértük a diódákat azok jók voltak!Valami ötlet?
Eladó Suzuki GSX-R600/750 (2006-2007) új, gyári Suzuki karbon borítás szett:
Ára 65.000HUF
- Első tankborítás
- Oldalsó tankborítások (2 db)
- Sarokvédő (2 db)
- Láncvédő
a visszajelzőknek van műanyag kupakja, ő az órát kérdezte, ha tényleg a "számlapok" megvilágítására gondolt, azt nem ússza meg szétszedés nélkül. :)
Igen, lehet tőle! Keresd Atix-ot, neki biztos akad.
Szia,
Vannak bajok.
Van rajta "benzincsap", csak automata.
Tudsz állítani a lámpán vertikális és horizontális szöget is.
Az ESD-s dolog igaz, bár ezek még nem annyira érzékeny cuccok(hála égnek), meg annyira nem is kell szétszednie.
A 99-es SRAD-nál is a háttér és visszajelző világítás is izzós. Max a tiédben lett ledesre kicserélve.
Jut eszembe szét se kell szedned az órát, mert van hátul gumi vagy műanyag kupakja az izzó mögött.
Szia.
Gratulálok!
Nincs benzincsap rajta. Azaz van, de te nem tudod zárogatni mert a szívótorok vákuum működteti.
Igen, a lámpán lehet állítani. A szélein vannak a csavarok hozzá, de hogy mivel mit állítasz azt már nem tudom.
Műszerfal leszerel, 3 csavar aztán szétjön és úgy.
Persze, de megadhatsz neki mindent, ha elkopik a teljes karburátorsor belseje...
Köszönöm, megpróbálok szerválni egy bontottat, aztán mehet a menet... :) addig meg finomkodás....
Szevasz Peti! Mi a helyzet veletek? Jól vagytok?
Hali.igen,pont ezek voltak nálam is a tünetek.Csere után semmi gond nem volt vele.
Illetve érdekes anomáliára bukkantam a méregetés közben... Alapjáraton lemegy az akkun a fesz 12.6-7 körül, ahogy világítást kapcsolok, 13 felé megy.. :D nem fordítva kéne lennie?!?
Üdv! SRAD töltés probléma miatt kérem a segítségetek. A fesszab. elhalálozására gyanakszunk, de érdekelne, volt-e valakinek bedöglött fesszabályzója és ha igen, milyen tüneteket produkált. Összefüggésbe lehet-e a nem kipörgő motorral? kb. 11-es fordulaton ugrál - hörög, ugrik, hörög ugrik. Előre köszönöm a segítségetek! :)
Üdv!
Nincs rajt benzin csap, amikor ráadod a gyújtást és felkattintod a piros gombot a gáz mellett, akkor hallasz egy fütyülő hangot, az a benzinpumpa. A lámpán nem nagyon tudsz állítani, max ha nagyon sz_rul világít akkor vagy az izzót, vagy a foncsort vacakul rakták bele és felfele ver...igazítsd meg őket. A kilóméter óra izzó cserjénének pedig ne állj neki otthon mert 1. nagyon érzékeny a statikus elektromosságra, ha nem vagy óvatos kisütöd az egészet a saját töltéseddel, 2. ha mégis, akkor először guglizz rá, mert nem egyszerű dolog, általában forrasztva vannak a ledek. ( a 99-es SRAD-nál tuti, 96-ot nem tudom. )
Sziasztok! Mátol boldog tulajdonosa lettem egy 96-os sradnak! Viszont pár kérdésben remélem tudtok segitteni! Van-e rajta benzin csap és ha igen akkor hol keressem,azon tudok valahol álittani hogy a pámpa kicsit lejebb világitson valamint hogy a kilométer/orában hogy tudok ízót cserélni? Előre is köszönöm
Tudod az hogy sokat kellene szerelni nagyon sok mindentől függ, ha volt gazdája a motornak akkor egyáltalán nem biztos hogy kell.
Tőlem bárki vett bármilyen motort nem kellett szerelgetnie, mert mindent megadtam neki ami kell és ott is volt 15 éves gép.
Egy olyantól aki meg szarik rá mindegy hogy 5 vagy 25 éves motort veszel, mindegyiket szerelni fogod.