Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek, nem tudja véletlenül valaki, hogy K4-K5 750 Gsx-r - nek mekkora méretű az olaj nyomást mérő nyilása? nem az érzékelő,ami automatikusan méri, hanem amit egy csavar zát le.Olajnyomás mérő szetből melyik kéne nekem,hogy letudjam mérni azt. Ha jól tudom akkor M16x1,5. Köszi előre is. Üdv
sziasztok.most jártam utána,hogy hondába és suzukiba nem jó.bocsi
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Eredeti Suzukis karbon sárvédő 600/750/1000-re jó. Több évjáratra passzol
Ár.: 30.000
Az amolyan utanegeto ill kornyezetvedelmi okok miatt az el nem egett gazoknak ad friss levegot a kipufogo rendszerbe. Ledugozasa kicsit segit leforogni a motort, megszunteti a kellemetlen durrogasokat ha mar hozza lett nyulva a kipufogo vagy szivo rendszerhez.
Skacok sziasztok. Nem talaltam meg a gixer 750 k6 service manualos konyvbe a hengerfej csavarok lehuzasi sorrendjet. tudna errol valaki valami kepet kuldeni?
sziasztok sracok. ez mit szabalyozhat? vagy ez minek bele? es miert lehetett az hogy egy csavar volt bele dugva abba a csobe ami a legszuro hazba megy ? koszi
Sziasztok. Az én kérdésem is hasonló az előttem lévő kommentelőéhez. Mi a különbség a 98 lovas és a 136 lovas SRAD gixerek között? Csak az elektronika, vagy pl hengerfej injektorok vagy bármi más. Köszönöm :)
az a baj hogy varosba felmegy 98-106 koze... de mar most termosztat nelkul ha megyek egy 60-70km hosszu tavot akkor pillantok alatt felszokik 98 ra es hosszu uton is maximum 90 fokra hul vissza menet kozben. illetve megallok es nyomja ki a tartalybol a vizet es hallani hogy fortyog a hutobe. ha tenyleg jol atvan melegedve a motor nem igazan megy le 88 fok ala. ahogy minnel.jobban huzom neki a gazt ugy megy fel.l aranyosan a vizhofok is. voltak elotte k4 1000 eseim meg 600 asom de abba 83 meg 88 kozott ingazott. itt nagyon szeles tartomanyba mozog a hofok. nagyon gyanua hogy hengerfejes lett :/
Sziasztok!
Fékkel kapcsolatos problémám van.
Suzuki gsxr 750 k6 motoromon az első fék mindig felpuhul. Gyárilag hibás volt az összes főmunkahenger, vissza is hívták. Nekem az előző tulaj 2014 ben elvitte cserére. Januárban vettem a motort, egyből ki is cseréltem a fékfolyadékot. Jo volt, egy hónapig. Utána elkezdett felpuhulni. Nem lett jobb kesőbb sem. Ha állt a motor egy darabig akkor a fékkart be tudtam hùzni markolatig. Újra kicseréltem az olajat, megint jó lett. 2 hétig. Utäna ugyan ùgy takmyosodni kezdett. Most ha áll a gèp egy két hetet akkor az első két három pumpálásig be tudom hùzni teljesen. De menet közben sem az igazi. Bizonytalan a fogáspontja és a nagyobb fékre majdnem markolatig tudom behùzni.
Mi lehet a baja?
Van valakinek ötlete.
Szivárgás nincs tömített a rendszer. Fém fékcsövek.
Üdv!
Ország út: 83-85
Város: 104-109
Meddig melegszik?
a k..va annyat ennek a fos gsxr nek. komolyan mondom az agyamra megy ez a vizhofok. mar termosztat sincs benne megse akar viaszahulni rendesen
szia. nem forralta de majdnem. 104 fok volt a varosba viszont orszag uton csak 96 ra ment le csak. sehogy nem tudtam levinni. elvileg megoldodott... hiaba uj termosztator kiszedtem belole es kimostam a hutot feltoltottem tiszta fagyalloval mostmar igy jonak tunik varosba 96-99 fok orszaguton 82-85 fok..
mit értesz forralás alatt? Rotyog a hűtőben? Vagy 100 fokos? Hűtőfolyadék 130 fok körül forr. Ezt eléri a motorod?

Ebben a melegben ha megállok lámpánál és várni kell kicsit az enyém simán kapcsolja a ventit (105 fok). Menet közben 83-85.
K5 750 re, de szerintem 600 is ugyanolyan.
Üdv,

20 th annyversary üléspúp nincs valakinek elfekvőben?
koszi a valaszt
Nekem 110 kW van benne.
82 fok országúton városban 93 fok szokott lenni az enyém.
Az enyémben 96 kW szerepel.
Honnan jöttél erre rá? A forgalmijában mindnek ennyi van.
sziasztok. Valaki.mondja mar meg nekem gsxr k6 750 es kinek hany fokon dolgozik a motorja? vizhomersekletre gondolok...
Injektoros,de ma addig kutakodtam,hogy rájöttem 72 kwra van folytva a motorom.
Valakinek van tippje hogy ezt hogyan lehetne kiiktatni?