Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, van itt esetleg olyan szerencsés ember, akinek Suzuki gsxr 750 k7-k8-k9 közötti motorral van megáldva? Budapest - esztergom - Tatabánya vonzás körzetébe. Most szeretnék ilyen motort venni, viszont szeretném személyesen megnézni (nem vezetni). Sajnos eddig nem volt szerencsém élőben látni. Természetesen kola/kávé/sör rel meg hálálnám hogy szemügyre vehetem + 20-30 percet el eszek az iletö szabadidejéböl. Kérem privátba üzenetbe jelezze vagy Viberen (06203689044) köszönöm szépen
szia, ha nem ragaszthato van egyem pluszban
Urak!
Utángyártott slip-on kipufogórendszert keresek a K5 600-asomra. Nincs valakinek eladó?
Mert mondjuk megunta?
Sziasztok.
K6 os gsxr olajteknö elrepedt az olajleengedo csavar melet, eleg ha megragasztom vagy csere? Esetleg valami mas megoldas? Valaszotokat elore is koszonom.
Sziasztok
Eladó egy 750 re való pályaidom szett Rizla 25000.-
További szép napot.
Hello!
K6om van holnap +mérem neked.
Valaki meg tudná nekem mondani hogy a tengely befogó milyen magas meg milyen hosszú? Tl-re akarok lancfeszítőt de nem talalok hozza viszont k6-ra már igen. Hatha kompatibilis a 2.
Nem koppan normálisan. De a betétek is adhatnak hangot. Be kellene határolnod honnan jön a hang. Sztetoszkóp pl.
Sziasztok!
Hibára utal ha koppanást hallok amikor felfelé mozog az első teleszkóp? Tehát ha lenyomom szépen lemegy, felfelé meg hangot ad. Nyáron volt olaj + szimering csere benne. 750 k4
Eladók a képeken láthatók Suzuki GSX-R 750, 1990 es alkatrészek. Egyes darabok más évjáratú modellekhez is használhatók.
Érdeklődni killyferenc@gmail.com, vagy telefonon 0631- 780 10 48, 4 óra után
Ne! A vékonyabb járatokat is eltömítheti. Hüllő KFT, megjavítják.
Ne öntsd bele! Inkább javíttasd meg a hűtőt.
Üdv!
Sajnos szivárog a hűtöm, vettem ilyen hűtőtömítő adalékot. Szerintetek beleöntsem? Tapasztalat van valakinek ez ügybe?
Esetleg eladó hűtő valakinek k4 750 hez?
Sziasztok!
Keresek ülést gsxr 600/750 k6-k7 re. Téli barkácsoláshoz kellene, szakadt vagy szivacs nélküli érdekelne elsősorban. A műanyag maga fontos.
Hátha porosodik valakinek a polcán egy....
Sziasztok!
Jobb oldalidomot keresek a motoromra,K4-es 750-es,lehetőleg karcmentes állapotban.
Aki tud,segítsen...köszönöm!
írtam privátba
Tudok, 1.8m Ft.
Sziasztok, nem tud valaki valamerre egy eladó GSX-R 750-est, fúl feketébe és k6-k7 évjáratba?
Gixer 600-750 k6-tól bontott cuccok eladók.tel:06-703696737
Sziasztok.

Eladó, hátha valakinek érdekes lehet. Ebben a motorban nem fogsz csalódni.
https://www.kepesmotor.hu/suzu...

Üdv.:Tamás
Megemeled a tankot és egy probalampaval (műszerrel) megnézed hogy a tankba bemegy e a feszültség. Bumm már meg is van a hiba.
Mondjuk ha bemegy még mindig nem lehet azt mondani hogy pumpa. Láttam már vezetéket leszakadni bent a tankba.
Sziasztok! Lenne egy olyan problemam hogy gyujtasnal nema a motor, nem hallani hogy a benzinpumpa kapna barmilyen aramot, a rele kattan hatul , ketszer par masodperc elteressel. Vezetekek nincsenek szakadva, rendben minden, a vilagitas jo, motort inditana csak ugye uzemanyagot nem kap. Lehet megis valaszoltam a problemat, relere gyanakszom, de azert megkerdem hatha mas is lehet ebben az esetben. Koszonom elore is!!
Kulcstartók postázással 1200ft

kgdrzs@hotmail.com
A 26-os különszörün keresztül szellözik a membránalatti tér.

https://www.bike-parts-suz.de/...
Gixer 600-750 '06évj.tól segédváz-villahidak stb eladók tel:06-703696737