Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok eladó K4 750 gixerem.

https://www.kepesmotor.hu/suzu...
bocs 2000Ft-ért nincs gyári indexem.
Írtam privátban is. Mennyi lenne a 4 darab?
van
Üdv K4-K5 600-750-hez keresek gyári indexeket...
Szia ha még nem vettél, nekem most vált eladóvá a gsxr 750k2-m
Sziasztok,
Szívlámpáshoz eladó egy K&N sportlégszűrő.
10e-ért vihető.
Meg egy szár cserére is...
No ez megérett a szimering cserére.
Sziasztok gsxr 600 2004 hez keresnèk teleszkóp felső csavart ! Tudom ez a 750 es csoport de hátha :)
Sziasztok! Van itt valakinek K8-a? Szeretnék tőle pár infót szerezni.
Eladó Suzuki Gsxr 600 - 750 , k6-k7 -re való ( k6 750-en használt ) Two-Brothers sportkipufogó a képeken látható sérüléssel ,(gyönyörű hanggal !) . Ár 45 eft. Érdeklődni : 06 30 834 9239 (pestmegye)
Üdv ! Eladó 2 darab légbeömlő kivételével , a képeken látható sérült és ép állapotú idomok , valamint lámpák , tükrök Suzuki Gsxr 600-750 k6-k7 tipushoz lehetőleg egyben 170 eft-ért. Érdeklődni : 06 30 834 9239 (pestmegye)
Hello mindenkinek :)
Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Suzuki k1 750-es, kb 6ezer felett valami fura zizegő hangot hallani nagyjából a tank felső része alól ( megjegyzem 6ezer alatt egyáltalán nem hallani). Esetleg valaki tudna mondani valami okosat, hogy mi okozhatja? esetleg lehetséges, hogy a vezérműlánc?
Válaszokat előre is köszönöm :)
Szia,
Pont erről beszélünk az 1000-res fórumban.
Forró a hűtőd amikor 100 fokos?
Termosztát vagy hűtősapka hiba lehet első körben.
Szia,
Maga motort nem fogsz külön kapni, viszont a K1-K4 közötti 1000-resek exup motorja pont ilyen volt.
Szerezz egy olyat és abból össze tudod rakni.
Nekem lehet van szétszedve is.
Sziasztok, van egy 2000-es gsxr 750-em és 100 fokon elkezdi forralni a vizet, a kieggyenlítőtartály kupakjánál lévő kis csövön pedig, kinyom mindig kb 0,5 deci vizet, mi lehet a gond?
Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy leégett az STVA-ban lévő kis DC motor!
Azt szeretném megtudni, hogy pontosan milyen kis dc motort kellene bele vennem, mert a szervizkönyv ezt sehol nem írja.
Értem úgy, hogy hány voltos (12v vagy kisebb is elég), esetleg márka, mert semmi sem látszik rajta.
Továbbá van-e valakinek eladó ilyen kis motorja vagy, ha nagyon úgy van, akkor STVA-ja?
Elnézést. ha nem a legszebb megfogalmazás, remélem azért érthető amit szeretnék?!
A kis motorról és az stva-ról is csatoltam a képeket!
Előre is köszönöm a válaszokat!
srad hátsó rugóstag jó állapotban érdekel valakit? 10e
Sziasztok! 2005ös 750be üzemanyag szint jeladója nincs valakinek?
Elkelt...
Kép info
Olvastad mit írt kawaseki? Ha igen akkor nem tudtad értelmezni ha nem akkor pótolhatod.
Miért abba nem döglik meg a benzin?