Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lenne? Elszállt a negyedik fokozat.
Sziasztok segítségre volna szükségem. Adott egy 98-as 750 srad ha 4.-be váltok akkor vált szépen fel engedem a kuplungot nincs semmi baj de viszont amint terhelést kap elkezd csörögni és olyan mintha “üresbe” forogna. A többi sebességbe szépen teszi a dolgát. Mi lehet a probléma?
Köszönöm a segítséget :)
Gondolod hogy nem fogja meghirdetni az ember, aki elakarja adni ? Most mikor aranyárban vannak? Sosem értettem, milyen okból jelentkezne valaki egy ilyen felhívásra...attól tekintsünk el hogy nem kóser a gép, ezért kell okosba'.
A fóka-eszkimó kapcsolatról nem is beszélve.
Szia,
A válasz: Ki lehet cserélni, de kell hozzá a komolyabb belenyúlás elektronika szempontból, meg ugye a rögzítéseket is változtatni kell.
Ha érdekel a téma TLZone-on vagy TLPlanet-en találsz róla információt, mert ott már többször írtak erről, és a TLR és SRAD óra ugyan az.
Sziasztok csak egy elméleti kérdés egy 1998-as sradon ki lehet cserélni az óra csoportot mondjuk k1-es óra csoportra komolyabb átalakítás nélkül?
Kollégám jó állapotú 600 vagy 750-est keres K7-8-tól, ha valaki eladáson agyal pü-ben keressen meg és továbbítom az ajánlatot.
Bocs benéztem,azért köszönöm
Csak az ülések, mint azt írtam is a szövegben.😉
Szia
Megvan még a limitált gsxr
Sziasztok! K5 limited edition gyári kék ülések hibátlan állapotban nem érdekel vkit? Ennyi emlékem maradt meg anno a motoromból, 10 éve nézegetem, sajnálok is megválni tőle, de ha vkinek kell és egy elfogadható árat ajánl, akkor lehet róla szó.
sziasztok, Van egy GSXR 750 ,K1-K3 blokk belsejének a fele, hengerfej stb, az alsó-felső blokk ház nincs meg mivel ott nézett ki a 3.-ik hajtókar, komplett váltó sincs már meg. Ingyen elvihető Balatonalmádiból ,ha valaki tudja valamire használni.
ezért írtam , hogy 96-os
Szerintem azon #38-as porlasztók voltak, ezen meg #36-os. Sem a szívótorok a hengerfej oldalon, sem a légszüröoldalon nem stimmel.
*Komplett karbim...
96'os gsxr 750 -hez van eladó komplett karbon...
Még talán még egy tankok...
Sziasztok régi 1991 750 - es gsx-r hez keresek karburátor alkatrészt. ... esetleg valakinek eladó, komplett is érdekel.
Sziasztok.
Van itt olyan ember aki 193cm, és esetleg k6,7,8-on ül
Vègletek jellemzöek erre a motorra. Javitgattam ilyet 10-15 èvvel ez elött. Csak èn 3x bontottam blokkjàt. Volt valtocsere törött fog miatt, volt törött szelep... aztan porlaszto problemak ( nagyon kènyes pontja) egykerok miatt eltötött a vàz többször... de amugy meg vagy 3-4x kerulhette meg a földet.
Nemetben mar gombokert àruljak sokszor megkimèlt par 10 ezret futott pèldanyokat is. Nem igen van kultuszuk ellenben a korabbi olajhuteses èvjaratokkal.
Csak akkor vennèm meg a helyedben , ha èrtesz a porlasztokhoz , be tudod hangolni, es a jarmu gyari àllapotu, nincs rajta modisitas. Eredeti, lehetoleg serulesmentes idomok, gyari fenyesessel. Persze ha palyara kell akkor mas szempontok lehetnek.
Röviden: nem kalandoroknak valo.
Sziasztok azt szeretnèm megkèrdezni Tőletek hogy a 92 èvjàratú 750 w mennyire problèmàs-motor ..illetve egyèbb gondokra gondolok...volt aki eltanàcsolt ettöl az èvjàrattól..nagyon köszi előre is-szèp estèt Norbi
Sziasztok, olyan kérdésem lenne van e valakinek k4-es idomszettje sérülésmentes gyári sárga fekete és még egy hogy ezekhez lehet e kapni deklivédőt vagy nem is volt hozzá válaszokat előre is köszönöm
Ha húzod neki, simán belefér némi olajfogyasztás, ezt a gyártók is leírják, hogy adott motor mennyi olajat fogyaszthat olajcserétől olajcseréig. Azé nem látod, hogy füstöl mert gondolom nagy fordulat, gyors tempó. Ne pörgesd 4ezer fölé és majd nem eszi az olajat. ;)))
Szia!
Nem akarok spórolni mindent megadok neki amit kell,csak idegesít az olajfogyasztás nem akarom hogy,többel kössem be vigyázok rá nagyon
Szia! Egy motornál sohasem szabad a motorolajon spórolni!
Sziasztok!
lenne egy Suzuki Gsx-r 750 k2 motorom a rövid történet ,annyi,hogy márciusban vettem a motort a volt tulaja tavaly augusztusban cserélt benne olajat,és még idén ment vele 5-600 km illetve én már 4500 km tettem bele mennyire egészséges,hogy alsó és fél nívó között van?mert nem füstöl a motor meg az olaj szép benne nem fekete és kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Válaszotokra előre is köszönöm!