Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello zoli. a fehérben ment tönkre? én nem tudok, de a bartokatosz szokta javasolni a /ricsi bontót/. próbáld meg.
Sziasztok!K8-as busához valakinek benzinpumpa?Az ne tartsa magába!Előre is köszi!
Türelem Busát terem, és addig is egészségünkre !
úgy van, kitartunk, szövögetjük a terveket.
várom, hogy átessen hozzám az a sült flekk, de mindíg visszazuhan hozzád.
Szeva ! Kitartás és jövőre szebben fog sütni a nap, és addigra még több jó út készül el...
Mi mennénk Barátom,de délig melozok utána meg irány a nyugati határszél /Szombath.,Kőszeg,Sopron/elméletileg csak vasárnap indulunk haza
ezt el sem olvastam józsi, mert már kattogok .

tesó, az biztos, hogy jó lenne, de most már ki kell bírnom ezt az évet
Ha van valakinek kedve holnap velünk tartani Szlovákiába Kamocsára, az jelentkezzen! Elmegyünk megnézni Cocót a Szlovák Bajnokot hogyan gyorsul, aztán átmegyünk több száz motoros társunkkal együtt Nové Zámky ott tartunk egy kis motoros bemutatót a Cocó Barátunkal és onnan mennénk tovább Indulás 9:00 kor M1-M7 kivezető Agip kút!
Csak már ott tartanánk hogy jönnél!
Télire vehetnél 1 occso Crossgépet és együtt saraskodnánk....
akkor OK. de jövőre nem úszod meg. jó km falást
Üdv Teso!
Én a Balatonkerúlésért nem nagyon vagyok oda / lassu cammogás,meg volt már mindenki többször is/ a Bakonyban még nem nagyon jártam-
Felirom a tura időpontokat aztán aki jön az jön aki nem az nem Én megyek.....
most irigyellek benneteket. szép nap lehetett. ha 100 km 1 gombóc, akkor nem tudnám mind megenni. . jövőre asszem én sem leszek semmi jónak az elrontója. szerintem első héten mellette alszok a garázsban hálózsákban.

Atti, a Balaton kerülést kihagyjátok az idén?
Vasárnap este 10 órakor jött egy spontán ötlet a Barátaimtól, hogy hétfőn reggel guruljunk egyet! Én semmi jónak nem vagyok az elrontója, így elindultunk! Budapest Ausztria Szlovákia Budapest! Nagyon szuper volt!
Üdv Uraim!
Vasárnapi "Haditerv"
Jászberény-Budapest-győr-Szombathely,ha belefér talán Kőszeg.
Valakit érdekel irjon vagy hivjon....
Atosz, sajnos a 811-es nem jó választá igazán. Szép részei vannak, de nagyon rossz minőségű sok helyen.
Ránlzek én is, hogy milyen útvonalat lehetne alkotni ami élvezetes de nem annyira rossz utakon.
Szerintem erre a legalkalmasabb és legélvezetesebb egy Supermoto lenne 450ccm-től felfelé! Azzal még az enyhébb téli hónapok is átvészelhetőek, ha igazán fanatikus vagy és egy tartalék enduro szettel szinte sosincs olyan, hogy szezon vége!!
A Busa nem egy városi motor, főleg nem az első generáció! Nyári hőségben a dugóban araszolva nem bírja vissza hűteni magát menetszél nélkül és akár meg is főzheted!
Ha meg egy igazán megbízható munkábajárós összvérre vágysz, amivel alkalom adtán még túrázni is eltudsz menni, akkor érdemes evidenciában tartani a Hondának a 900-as Hornetjét is!
Én munkába járós motornak biztos nem vennék csutka kormányos sportmotort...!
De persze ezt Te érzed, hogy mire van szükséged...;)
Üdv Uraim!
Busa Bakony tura!
Szept. 18./ igaz akkorra most még esőt mond de ki tudja.. 11-e jobb lenne de akkor a ringen vagyunk igy 18.-a/
10 ora M1-M7 kivez McDonalds Agip kut szokott helyen.
1-es főut majd 811-es ut ,Székesfehérvár körgyürü-8-as ut Várpalota-Veszprém körgyürü és 77-es ut Tapolcáig.
Onnan84-esen le a 71-esre majd Keszthely és M7 haza.
Csak 1 ötlet,nem jártam még erre ,ha van valakinek tuti javaslata szivesen fogadjuk.
Alsobbrendű utakra csak akkor mrnjünk ha tutira jok!!!!
Koszonom a temerdek valaszt, magam is ezekre a kovetkeztetesekre jutottam. Persze a legjobb biztosan egy nagyrobogo lenne, de mar harmadik eve jarok robogoval es elunom rajta az eletem, praktikus, kenyelmes, megved az idojarastol, de felelmetesen unalmas. Ezert gondolkozom valami rendes nagymotoron, amibol volt mar sokfelem, de a Hayabusa eddig kimaradt. Van valami, amire kulonosen figyelni kell a 2004 koruli evjaratoknal, esetleg valami tipikus baj, nyűg?
K8-al járok, ráadásul by Végh Tech, Pesten belül, 2x20km/nap, heti 3x. Sorok között elmész, állni csak lámpánál kell, ott meleg, mert idomos. 30 fok felett mondjuk kisebb, levegős, burkolatlannal megyek. Csukló +szokja, a 0-áson viszont hol? Mert ha a bekamerázott részen, akkor ott nem húzhatod neki.
Bár nem ismerem a Busát. De méretéből adódóan a 11-es sem sokkal másabb. Szerintem kivitelezhető. Én is motorral járok mindig dolgozni. igaz nem fővárosba. Melegedni melegszik. Ha a hűtő nem csupa vízkő és rendes mennyiségű hűtőközeg tud áramolni benne. no meg nyáron legalább 2-3-szor ellenőrzöd a hűtővíz mennyiségét akkor szerintem az a városban töltött 10-15 Km nem okoz majd gondot (Befelé reggel a 0-áson kihűl haza felé meg hideg motorral indul). Fárasztó lesz az biztos. Ha véletlenül dugó van reggel a Balatonon befelé jövet vagy inkább délután hazafelé én is eljátszok a széles 11-essel meg a csutkakormánnyal. De ha kicsit olyan vagy mint én, azaz legszívesebben a mosdóba is motorral mennél akkor ugyan érdemes néha számolni mert könnyű megszaladni a fogyasztás miatt a forintokkal (7-7,5-8 L/100 a 11-es) de minden percét imádni fogod. Mivel amikor vége a melónak és csicseregnek a madarak nem kell hazabumlizni beöltözni és 2 óra csúszással elindulni hogy 1 órát motorozzon az ember hanem. meló végén eldobom a tollat meg a papírt sisak fel kabát fel és már irány az út.
Jön valaki Lacconer-ék esküvőjére? Mert akár gurulhatnánk együtt is.
Egy busával járni sohasem marhaság!
Komolyra fordítva. A kérdés jó. Én nem gondolom, hogy jó ötlet lenne. Egyrészt lehet gondod nyáron a nagyobb melegekben a hűtéssel, mert a 2008 előttinek voltak ilyen gondjai, másrészt, ami szerintem már nagyobb baj, hogy ez nem városi közlekedésre kitalált motor, nem kényelmes arra, a csuklód nagyon el fog fáradni benne. Plusz melóba járásnál szerintem az sem elhanyagolhat, hogy nem a leggazdaságosabb választás.
Kivitelezhető, megoldható, de véleményem szerint melóba járni nem az igazi.
Szia!
Majd a többiek megmondják,én csak annyit láttam,hogy van egy fószer,akivel minden nap ugyanazon az útvonalon találkozom Pesten,és ő napi melóbajárósnak használ egy széria Busát,tehát nem lehetetetlen a dolog.
Sziasztok!
Tudom, hogy teljes marhaság, de ugy gondoltam, itt az ideje, hogy szerezzek magamnak egy igazan komoly motort. A problema csak az, hogy het kozben munkaba is motorral jarok, de kezdek beleszeretni egy 2004-es Hayabusaba, egesz jo aron kinaljak. Szerintetek is totalisan felesleges es lehetetlen dolog egy ilyen motorral meloba jarni? Budapest mellett lakom, napi 2x30 km a tav, fele m0, masik fele varosi forgalom.
Köszi szépen a segítséget!
Elöl egyel kisebb lánckerék van már,hátul is gondolkodunk a kisebben,hogy még egy kicsit hátrébb jöjjön a kerék,és a Shinko is tervbe van már véve.Amúgy meg vagyok elégedve ezzel a Michelin Pilot Power 3-mal is,igaz még csak 1.70 a legjobb 60 lábam vele,de ezt betudom a zöldfülűségemnek.