Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Véleményem szerint 3 millát tartanák reálisnak érte! Még is csak egy 2014 es.... Titán rendszerrel pc5+tiltás kilőve végig szakszervizbe szervizelt! De ennyiért meg mit veszek helyette? Ezért maradok a seggemen...!
Itt már minden csak az állapoton múlik, az a baj, hogy semelyik nem tisztázott előéletű! Beragadt a piac, biztos vagyok benne, hogy van olyan mondjuk 2004 busa ami már 15 szőr cserélt gazdát és voltak jó gazdái és voltak rosszak! Semmit nem tudsz róluk... nagyon nehéz!
800ezer forint tól indulnak,kereskedésben találtam 1milláért,2004-est is
Mennyi lenne a reális ár egy 2002-2005ös darabért?
Szerintem árulgathatod, de annyiért "örök darab" marad...
Meg a piac is szűk.
Akkor lehet árulgatom én is az enyém hátha találok rá valakit.....! Bár ez megfizethetetlen.....!
azert a horst kotott pulcsija ott figyel mekkora divat volt az regen te jo eg
Te most szivatsz ugye?:)Horst Tappert fan klub!:)
És tudod ki tervezte azt a nacit amikben rohangáltak?
Az egész koncepciót a Hugo Boss tervezte!
Vajon tudtad-e,hogy a Második Világháborúban n@cik is voltak? És volt köztük olyan is,aki nacit hordott!
Róla nevezték el az akkori 7-es bömöst Derrick Bmw-nek,mert annak is táskàk voltak a lámpái alatt!:)) Harry hozd a kocsit!:))
Hát ennek ellenére rengetegen szerették őt.
(A múltról meg ugye itt nem beszélünk.)
bevallom naci kriminologiaban nem vagyok tul jartas de ez most sziven utott..szegeny kis horst soxor mellbeszurhatta magat a kereszttel mire felrakta.. lehet a sok sirastol lett olyan zacsko a szeme alatt
De tudom, de vajon tudtad-e, hogy a Második Világháborúban n@ci volt!?
jjaa ertem. egyebkent fogadjunk nem tudod ki a fax volt a horst tappert..
Nem arra a német agglegényre gondolok... Hans Régenkurt -ra!
horst tappertre gondolsz?? az mar szerintem eladta az ovet.. amikor ledolt rola 70evesen
Itt is meglepően tartják az árukat!
Pedig annak idején "Horst" biztos nem hitelre vette...
A mobile.de-? Hogy ez nekem nem jutott eszembe...
A Gsxr-t nem néztem.
De ha Gsx-R-ről van szó akkor te vagy a "Gsx-R orákulum" akit megkérdezek!
mar egy ideje ez a tendencia, kifogytak a "hiteles" elado busak es 2009 utan evi 1-2 ujat adtak el. elore lathato ez barmely tipusnal de foleg a suzukira ervenyes hiszen anno 10% induloval el lehetett elhozni 10 evre. szoval az "aranyar" amit mondasz nem fog lejjebb menni, esetleg a sokat futottaknal..
Valamiért most aranyárba mennek az eladandó Busák!
jó kis kép. na ne sírj sokat zorro, hisz így akartad. már le vagy gyártva a hayabusád. nem baj ha visszatérsz a legjobbhoz.
A németeknél már 3 milláért van nagyon sok 2012 utáni Zzr 1400-as kevés km-rel. Érdemes a mobile.de-n körülnézni.
Mármint a Gsxr állomány? Vagy a Busa?