Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia sok hayabusast ismerek ezert a naluk bevallt recept utcai hasznalatra
1. motul 5100 vagy 7100 10w-40
2. 99% elso kerek centrirozassal megoldodik a dolog.
de ha megsem van kolcson 3 fajta plexim a busadhoz eljossz felteszed mesz vele es meglatod.
udv
Újdonsült Hayabusa (K8) tulajként üdvözlet mindenkinek.
Egyből kérdésekkel fordulnék a közösséghez.

1. Milyen olajat ajánlotok a motorba?
2. Kb. 160-180km/h-tól (zárt pályán, ill. Németo. autópályán kipróbálva, khm...) rázkódik a motor eleje. Lehetséges ez az MRA-túraplexitől, vagy inkább első kerék kiegyensúlyozása nem megfelelő?
Akkor vasárnap megyünk Uraim,találkozo a szokott helyen /M1-M7 kivez. Agip kut/ fél 10-kor.Teloszámom az adatlapon ha van valami kérdés...
Nekem a vasárnap lenne jobb, de lehet, hogy szombatra is szabaddá tudom tenni magam.
Minket érdekel Barátom! Telefonon egyeztessünk Pénteken! ;)
Köszönöm mindenkinek! :)
Csak az injektorcsucsokat csinálták,azt is 3 éve nem tudom foglalkoznak-e még ilyesmivel.Nelünk vlot egy kis protekcionk is!
Szia!Köszi a tippeket,akkor elkezdünk nyomozni.Prop-tech-et ajánlod?Ha igen akkor felkeresem őket,bár tőlünk egy kicsit messze vannak.Hát ez ilyen,a "drágaságért" mindent.
mi is nyomjuk összel télen tavasszal
csak a bal oldalon vigyázatok ott a generátor ér le és az eldob engem is eldobott egyszer kiemelte az elejét,

a jobb oldal jo mert az puha csak kopik
gratula
csak a bal oldalon vigyázatok ott a generátor ér le és az eldob engem is eldobott egyszer kiemelte az elejét,

a jobb oldal jo mert az puha csak kopik
Hétvégén Valaki a Bakonyba?
Nekem mind a két nap jó,hátha nem esik valamikor!
Üdv Kollega!
Nekem is állt évekig mikor megvettem,Az AC teljesen megállt,azt cseréltük gyárira 110ezer volt,utána a nyomásszabályzo szelep/ az enyém 99-es volt abba külön volt,ugy tudom az ujabbaknál egybe van építve az AC-vel/ is vacakolt,nem volt csak 2 bar az előirt 3 helyett,8-9 ezernél nem forgott többet,azt Ricsi bontobol 25 ezer volt,injektor csucsok tisztitása Prop-Tech-nél 5 ezer,utána gond nélkül ment Nálam 22 ezer km-t!
eladó K8 Busa fehér hátsó lámpa teljesen új 25000-
királyság én is voltam igy
Nagy grat mindenkinek!
Így zártuk a mai Hungaroringet!
így már én is jártam. egy pillanatig azt hittem elestem.
Mindig tanul az ember
Pedig már 15 éve leér mindenkinek. Nem véletlenül pályáznak sokan a hasidom nélkül a Busával.
Mentem par kort a Hungaroringen! A fene gondolta, hogy leer
én még nem találkoztam ilyen jelenséggel, ezért hülyeséget inkább nem írnék, de bartokatosznak pont ilyen problémája volt és megtalálták a megoldást. mindjárt megcsörgetem és leírja majd neked tapasztalatait.
7000-nél néha megtorpan,majd ha egy kicsit visszaengedem a gázt és újra húzom neki akkor tovább forog gond nélkül.Állítólag ez a benzin pumpa hibája,sokat állt a motor mielőtt megvettem.Ha esetleg tud valami okosabbat,esetleg találkozott már ilyen jelenséggel az légyszi írjon.Bármilyen segítségnek nagyon örülnék,és itt már vannak olyanok akik már sok mindent láttak,tapasztaltak.Meghálálom,előre is köszi!
Okés,köszi!