Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem 99-07 van, ez már 08 utáni
A valamikori Budapest Motorshow margójára... nosztalgiázom.
Mi van/lesz helyette?
Szia.Ha még nem láttad akkor esetleg ezt a hírdetést megnézhetnéd a fejidom miadt.https://www.kepesmotor.hu/idom...
Eladtam!
Eladtad a busát?
Maradt még egy Titanium Bódis Trioval dobom ha esetleg érdekel valakit..! És maradt még egy Yohsimura rendszer titanium dobbal bontatlan..
csaplarzs! Olaj jó,de csak gyéri olajszűrőt használnék a helyedben! Volt már ismerősöknek emiatt gondja !!!!
Azért van még mit csinálnod rajta,de kitartás és sok sikert hozzá!
Albi, Sz.Feri és még másoknak is- akik nincsenek a fórumon - köszi a cumókat!
Most itt tartok, a nagyja megvan. Első telók szimmeringezve, fékbetétek cserélve, nyakcsapágyak cserélve.
Még a felnikre várok, hogy gurítható legyen, továbbá fejidomot vásárolnék ugyanitt
7100 10W-40 jó kence. Én nyugodt szívvel ajánlom.
köszi,az 1kép véletlen került ide,akkor megrendelem a 2képen az olajat.
Eladó bontatlan Yohsimura kipufogó rendszer Hayabusára 4:2:1 Titánium kipufogó dobbal Japán!!!! Nem összekeverendő az Amerikaival! Ha valakit érdekel jelezze! :)
az egyiknek igen magas a százalékos víztartalma, a másik azonban az egyik legjobb választás lenne hayabusába.
Én Triumph Speed triple-ben használom , teljesen jó
Sziasztok motor olajat cserélek a motoron és erre a típusra szeretném a véleményeteket kérni,tapasztalatok .Köszönöm előre is a válaszokat.
Helló. Ha valakit érdekel, van pár alkatrészem. A képeken kívül van még 4 db lábtartó, kormány, villahid, első, hátsó fék. Sajnos nem vagyok sokat itt a fórumon, ezért inkább e-mail: busachris@gmail.com.
Minden jót
Sziasztok! KERESEK Jó állapotban lévő eladó Hayabusát 2002-től 2005-ös évjáratig! Ár megegyezés szerint! Ha valaki tud ajánlatokat képpel csatolva e-mailben kérném (sallaicsaba1@gmail.com)! Segítségeteket előre is köszönöm! Csaba
Inkább idén lesz az a jövőre,csak hülyeségeket írok!:)
Tudom,hogy nem nyugszol,míg meg nem lesz a 8.99 barátom.
Hali!Természetesen szétszedve megint.....kisebb átalakítások....majd meglátjuk h mire lesz elég!
Szia Albi!Hogy áll az öreglány?Jövőre 9.0-ás,vagy 8.99-es lesz? Üdv:Csaba
Szia! Van mindenem,ha érdekel!
Szia.Ram air csöveim meg hasidomom van ha érdekel.(már ha a hasidom alatt azt a háromszög alakú idomot érted ami a blokk alatt van.)