Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos a kawasaki evekkel elobb hozza ki a fejleszteseit mint a suzuki, igy keves remenyt latok ra hogy az uj hayabusa elorebb mutatna mint a mostani zx14. S az a baj ha megis probalna egy lepest tenni a kawasaki mar olyan lepeselonyben van amit a suzuki csak ha kettőt ugrik tudja max egyszintre hozni. Nezzunk egy abs-t vagy kiporgesgatlot, vagy egy szar gyari kormanygatlot a hayabusanal. Tok ciki ha jobb, adagolhatobb feket akarsz a busanal venned kell egy radialis fofekhengert mondjuk egy 2006os gixerrol hogy megtudj allni a balnaval. Nade mindegy ez csak jojjon ki az uj en is arra fenem a fogamat, bar szerintem ha kijon tokmindegy mit fog tudni akkor is azt veszi aki busafan. En is biztos de tuti hogy 6 mila lesz..vagy 5.99
Hát sajnálnám ha nem lenne új.Föleg,hogy tavaly adtam el az enyémet.De most megint szeretnék a Gixer 1000 mellé.De szerintem a sima H2 Kawát a 2008-as busa veri még így is.Max a Zzr1400 kéne überelni műszaki megoldásokkal.De hátha jön és nem lesz 6-Milla
Szia,
Ugy emlekszem az elso generacio megjelenes 1999 volt, utana a masodik generacio 2008. Ha ezt vesszuk alapul akkor a 2019 az pont lehet egy 20. Evfordulos jo idopont. Szerintem 2 opcio lehetseges, de nyilvan a mai trendi es kornyzetvedelmi eloirasok konnyebb betartasa miatt inkabb az elso: vagy egy kis ccm pl 1100 kisturbos vagy valamilyen feltoltos valtozat vagx egy nagy ccm, 1500 koruli sima szivo valtozat. Specko a nagy ccmnek orulnék de azzal nehez lenne überelni a kawa h2, plane a h2rt..
Szerintem nem jön. Voltak hírek, hogy egyáltalán nem lesz... aztán, hogy majd lehet, hogy lesz valamikor.
Jó lenne, ha lenne/jönne. De szerintem sajnos lassan el kell felejteni a nagyköbcenti-szívómotor kategóriát.
Sziasztok!Valkinek nincs arról infója,hogy jövőre jön az új busa vagy nem?
Hello,
Meg tudnád keresni nekem annak a Pilisvörösvári srácnak a számát, én is vettem tőle konzolt a hayabusámra és most szeretnék egy másik szettet venni egy új motorra, de nem találom a számát.
Előre is köszönöm.
Erre az e-mail címre ha tudod légyszíves küld el:
istvanhunor1981@gmail.com
Mégegyszer köszönöm.
Elkelt, köszönöm a segítséget !
Hello Uraim! Valakit érdekel: május 11 Slovakiaring 8 orás endurance futam / FIM EWC/Én 2 éve voltam akkor juniusban kocsival 35 fok volt most nem lesz annyi mehetnénk motorral. 50-60 euro volt a B tribünös belépő amivel már belehetett menni a boxok hátuljához / brutál technika... 4-5 nagy gumigyárto teljes szervizparkkal... stb.../Akit érdekel irjon ide vagy a face-re.
Bocsi, ha már uncsi !

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-14295008
Bocsi, de nem tudom megnyitni ... ( ? )
Az a jó a barátságban, hogy ... "van" ! Kiégethetetlen a múlt ! Sok közös élmény, van kép és videóanyag, ( még "lepkés" is ! ) több mint 50 ezer km 9-10 ország. Kívánom, hogy "gyarapodjatok és sokasodjatok" !!! Motorosok jó Emberek ! Hű !?
Örülök, hogy megismertelek és hogy együtt gurultunk. Tudom, a lelkedben mindig motoros maradsz és főleg Hayabusás ! Kitartást neked és néha nézz meg egy-egy videót a gurulásainkról...az majd erőt ad. Én meg majd teszek róla, hogy ne maradj ki a történésekből...
Üdvözöllek és minden jót kívánok Neked. Egyszer mindenki leteszi - ki így, ki úgy. Azért ne add fel soha. Örülök a barátságunknak és, hogy jó sokat motoroztunk együtt. Kitartás. dj.
Eladó Bódis GP dobot keresek,jó a sérült is! Ha tud valaki valamit szóljon,köszi!
Nagyon köszönöm a megosztásokat ! Döntenem kellett, "jól " döntöttem, remélem lesz akinek olyan élmény teli sok-sok km-ben lesz része mint nekem (sok km VELETEK is !). Ha lenne mód még motoroznék ... csak is Busával ! Nagyon hirtelen került a kezeim közé, féltem nem bírok ki még egy évet sem , de volt kontroll bennem (nem mindig ! :) ... ) Simulékony , brutális erő ! A hajtű kanyarok "izzasztóak", de megoldottuk. Sok országot megjártunk, túráztunk ! Ahogyan vigasztaltak ... a csúcson kell abbahagyni ! Tiszteletem minden motorosnak a fórumon ... ( Ránézésre alkesz vagyok, semmi baj ... senkinek nem kívánok rosszat, de ki kell, hogy mondjam ... már nincs felfele, elfogattam amennyire tudtam ... élek, reménykedem ... Még maradnék a fórumon ... Na !
Hayabusa dzseki, merevitőkkel, vizlepergetős M méret, külföldről hozatott teljesen ujszerü állapotban eladó. Ára 50 ezer Ft.
Sajnáljuk Barátom jobbulást kivánunk,a hirdetésed mindenhol megosztjuk.
Üdv Uraim. Figyelj ide Te nyomorék hülyegyerek / elektro-motor/ Ha ide irogatsz vállald az arcodat ugy mint mi normális FÉRFIEMBEREK. Elmondom Neked ha joanyád nem tanitotta meg hogy más ember betegségével nem illik viccelni,sem kinevetni mert lehet holnap Te is igy jársz!Mi aki ismerjük Tibit tudjuk mi van vele nekünk szolt az a zárojeles üzenet nem ilyen valahonnan betévedt MARHÁKNAK!!
Az sem rossz ! :)
milyen betegség?? Alkoholizmus??!