Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te is hosszítasz?:)
Mindenféleképpen hosszíts!
Most készen lesz ,mert csak sminkelgettük....
Készen lesz a géped április 7-ig?
Utolérni sosem foglak barátom,de lehet,hogy majd csalok egy lengővilla hosszabbítással,hogy legalább a rajtjaim jobbak legyenek.
Na,örülök csabi hogy végre tényleg veszel vasat!!!
Várlak Lacházán április 7.- én!
Azért valami jó erős gépet szerezzél be,mert " öreglány" 210-agonál mérve....
Keréken nekem 175 volt Ágónál.
Attól is függ ám a teljesítmény, hogy hol mérik. Az enyém 176 volt keréken Ágo-nál, Végh Jana meg 187-et mért, szintén keréken.
A 225 az nem rossz,mert az enyém csak 205 volt főtengelyen.
Sok mindentő függ.... Pl: Hogy fokolták el? Milyen a fej? De Egri Gabi Barátunknak Ha jól emlékszem 225le volt keréken! Prop-tech nél.
Szia!Amúgy egy barátom árulja,és tényleg nem tud róla semmit,pont ezért kérdeztelek meg benneteket.:)
Hány lovas lehet a yoshi tengellyel?Amúgy meg még bármi lehet,de az már biztos,hogy együtt fogunk idén is versenyezni.:)Lalibát meg keresnem kell majd lehúzató ügyben.:)
Üdv! Én beszéltem Vele,össze-vissza hablatyolt,azt se tudta megmondani hol padolták be,csak mondták neki mi van benne mikor Ő megvette,
Biztos is, hogy nincs annyi....
Fekete...valószínüleg yoshimura tengelyek vannak benne meg power commander...van- vagy volt a tulajnak egy szintén fekete színű BMW- je és költött mindkettőre....amúgy csabikám nemmindegy,csak vegyél már vmi paripát!!!!- majd átfújod kolbászzsírra azt kész.... - ja és a 260 le kicsit soknak találom.....
https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Erről tud valaki valamit mondani?
rakjál
Ne arkjál bele sok kilométert,hogy olcsón át tudjam majd venni tőled,amikor kijön a legújabb Busa,és átülsz majd arra.
Köszönöm! :) Én maradtam a feketénél! Végül is nem volt választási lehetőségem...! Ez volt ami új volt fehér 514km el vagy 4200km el de én egyébként is a feketéhez ragaszkodom! :) Pont klappolt minden így gyorsan ki ugrottam érte! :)
Swiss Moto Messe 2019....
Grat!Biztosan nagyon zsír a vas!Remélem egyszer még nekem is lesz!De csakakolbászzsír!
Már meg van! :) Ez az 1 volt amit találtam gyorsan meg is vettem! :)
Szereztél Németországból egy nullkilométerest?:)
Busa! :)
Jogos.Bocsi.