Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez máshol is így van, alkalmazkodni kell, álltalában lefelé mutató sebességre, ez a nagy álltalában véve. Az a tempósabb túrais működik, ha azokból áll össze a csapat. Ez a busa 1ikbe sem tartozik, igazán, a sok kanyargós túrákon lemaradok, 600as,750es,1000res,ekkel szemben, 1xerűen kanyarba nem fordul be ahogy ezek, remélem nem velem van a hiba, Ti hogy látjátok ezt?
Vegyél 1 et
Hello Uraim.

Valmont kollega meg ne sértődj,irhattam volna más példát is csak Te voltál a legközismertebb..
Ezeket a nagycsoportos gurulgatásokat Magyarországon nagyon nehéz kivitelezni.A tempo Busához mérten nevetséges... állandoan szétszakad a sor a forgalom miatt stb,stb.. mindenki tudja hogy megy ez.
Mi ugy szoktuk csinálni hogy megvan a következő uticél,azt tudják néhányan és kisebb csoportokban megyünk,az egyforma tudásuak együtt,aki gyorsabb az meg hagy menjen,igy van motorozási élménye mindenkinek.
persze sok függ az utvonaltol is mert pl. szombat de. az m7-esen felesleges a Balaton felé menni mert csak egy vánszorgás az egész,meg veszélyes is lásd fenn emlitett példa..
Mindenkinek Balesetmentes Boldog uj évet kivánok,jobbat mint az idei!!!!!
Ja például fordítva húzod meg a csavarokat.
Előbb a tengelyt kell meghúzni, majd miután megrugóztattad a teleszkópot, hogy beálljon faszául, utana húzod meg a tengelyrögzítő csavarokat.
Ha előbb húzod meg a két rögzítő csavart és utána a tengelyt, akkor a tengellyel össze húzhatod a teló szárait, amik feszülni és kopni fognak.
Hogy lehet rosszul visszaszerelni ?
Mert tényleg az elmúlt fél évben már vagy a tizedik ilyen busát látom itthon és Németben is ahol szét vannak kopva a szárak.
Vagy ha már nincs benne olaj.
Nem látszik igazán jól, de a telószár megkophat, ha rosszul lett az első kerék visszaszerelve.
Megoldjuk okosba.Te béreld ki,én meg megyek vele az egész szezonban.
Ennyi pénzért? Akkor inkább hívd fel Lencsés Dani barátom és nála bérelhetsz töredékéért akár 600lovast is! Egész szezonra is lehet bérelni tőle! Én is gondolkodom, hogy jövő szezonra béreljek-e tőle.... Csak az idővel van gondom, mert abból van kevés sajnos...
Sziasztok.Csak kíváncsiságból kérdezem hogy a képen látható teló kopás az mitől keletkezhet?Ez ilyen természetes jelenség X kilométer után?Csak azért kérdezem mert mostanában egyre több ilyen busát látok amin ez tapasztalható.Köszönöm!
Nekem elég lenne pár száz km is 450 lóval.:)
Nem megvenni nehéz ezt... Majd ami utána jön.... Naponta blokk revízió!! Ezek a blokkok pár 100km bírnak... Vagy annyit sem! De aki ilyet vesz az biztosan tisztában van ezekkel a dolgokkal!
Szép estét mindenkinek
Szia !

Valamikor régesrégen a REX-ben összejöttünk .....+ van ?
Mr.Hayabusa vagyok!
Csiholjunk életet ide!
Nade Atosz!

Mi köze a fejreállásomnak a gurulásokhoz?
Én preferálnám és szervezném a nagycsoportos köröket, de sajnos motor nélkül ez nem megy. Hiányzik a paripa nagyon.

Egyébként én nagyon hiányolom, hogy nincs itt élet. Régen jó volt. Én személy szerint nem szeretem a Facebookot, de ez a fórum jó volt.
Hello Uraim. Én sokáig felirtam mindig hogy hova mikor megyünk,de alig volt reakcio. Joideje már telon vagy facen szervezünk mindent,az igazi nagy összejövetel már 2 éve Cibakházán Berci Barátunknál van juniusban,az ilyen 20-30 fős "gurulgatásoknak" már nem vagyunk oda , főleg miota Valmont kollega is fejreállt. tavasszal majd jelentkezem 1 párszor hogy merre megyünk.
Elég döglött ez a fórum!!!Felpörgessük,vagy engedjük el!???Az Annunakik is elköltöztek!!!!Mi legyen???
köszönöm!
Menyus,Busati,meg én!
Menya még ma is gyorsabb bárkinél!
Van, aki tudja...