Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Hello! Elől 2,5 hátul 2,8-2,9
Sziasztok! Tudom, hogy egyénenként változó, de a gyári 2.9 keréknyomás mennyire életszerű? Érdelelne mik a tapasztalatok. Előre is köszi a válaszokat!
Köszi ! S21 et rendeltem
Hello. Bridgestone s21,s22,mitas sport force+ ,ezeknek jo a hidegtapadása is,könnyen melegszenek.
Sziasztok !
Gumi vásárlás elött állok kíváncsi vagyok kinek milyen típusú gumi vált be utcai motorozás, túrázgatáshoz, szerpentinezéshez ami szárazon és nedves úton egyaránt jól viselkedik a Busa alatt ! Előre is köszönöm !
Akkor jól sejtettem, köszi! 🙏🏻
A Repair Manual 1150-es fordulatot ír.
Sziasztok! Gen1-nél injektor szinkront normál alapjáraton kell csinálni, vagy emelni kell, mint a karbis mtoroknál?
Egy elhanyagolt szar... Lehetne belőle motort csinálni, de nem kevés meló.
Ez az?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa_l2-17604833
Nagyon meg van gyalázva? 💩
Tudnátok ajánlani az idom vágását nem igénylő bukógombát?
köszi az ötletet. voltam, megnéztem. már nem akarom tudni, ki volt a tulaj. 😩
Szia.Miért nem kéred el a motor forgalmiát és abban benne van a tulaj címe meg neve.De ez csak egy ötlet!
üdv. nektek és boldog új évet mindenkinek. tervezem a visszatérést és érdekelne, hogy kié, /volt/ a nagykőrösi úton kínált bordó 2012-es hayabusa. szeretnék vele beszélni, ha elérhető. előre is köszönöm. akartam ide tenni a végére vmilyen fejet, de undorítóak.
Köszönöm, ez alapos és részletes segítség! 🙏🏻
A felső süllyesztett gombot hosszan meg kell nyomni, amikor elkezd villogni,
akkor utána, ha hosszan nyomod, akkor 10 perceket, ha röviden nyomod, akkor 1 perceket
lép előre. Ha beállítottad, akkor 10 másodpercig engedd el a gombot, majd egy rövid
nyomás, és megszűnik a villogás. azért van 4 illetve öt állása, mert 2 napi számláló van.
a fogyasztásmérő állásban, ha hosszan megnyomod az alsó gombot, akkor lehet váltogatni,
hogy km/liter, vagy liter/100km-t mutasson, mindkét napi számláló esetén külön-külön.
A napi számlálókat külön külön az alsó gomb hosszú nyomásával lehet nullázni,
ekkor nullázódik a fogyasztásmérő is.
Köszönöm, megpróbálom!
Igen, valamelyik gombot hosszan kell nyomni, már nem emlékszem, hogy melyiket, de menni fog...
Sziasztok! Gen1, 2003-as Busán lehet állítani hogy a fogyasztást ne km/literben, hanem l/100 km értékben mutassa?
Szia, linket tudnál berakni? ahonnan vehete.m?
Igen. A Healtech talán még jobb !