Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Szia,
Jelen!
"gyenge kezdés után, erös visszaesés"
https://www.google.com/search?...
Sziasztok! Oldaldoboz konzolról tudna valaki képeket feltenni? Gyártanék magamnak, de jó lenne valami támpont 😃
Hello Gaborindo.
Mi a gond a busával?
Sziasztok!
2004-es busámhoz keresnék gyári dobokat, összekötő csővel együtt.
Jelenleg a motoron Bendorf Racing márkájú kipufogók vannak, ezek eladók (nyilván akkor ha már van gyári dob) vagy gyárira cserélném.
üdv:
Árpád
Szevasztok.
Keresném azt a Busást akivel találmoztam s motoroztam egy rövidet Jászberény és Szentlőrinckáta közt.
Szevasztok!
2004-es Busa elektromos javítására keresek szakit, ha valaki tudna ajánlani valakit, kérem ossza meg velem.
Köszönöm szépen!
Szia!Reggel 08:30
Eddigi 4 főből 2-en leszünk ott tutira,plusz Szolnok mellett csatlakozik egy másik srác olyan 09:30 fele
Szia! Engem érdekelne a pontos indulás. Köszönöm.
Sziasztok.Ha valakinek érdekes lehet jövő héten szombaton a Hayabusa talira a Cegléd melletti M4 es MOL kúton lesz egy kisebb gyülekező és onnan indulunk Cibakra.Ha valakit érdekel jelezzen és küldöm a részleteket
https://totalbike.hu/tesztek/2022/06/18/teszt-suzuki-hayabusa-2022/
Üdv mindenkinek ! K8 hayabusához fehér , első index párra lenne szükségem ......ha valakinek lenne eladó , akkor vevő lennék rá !
Kolbászzsír nem lesz? 😃
Várható új színek 2023-2024
Sziasztok.Hamarosan újból összejönnek a sólymok.Lent beraktam a képeket és infókat
2022.07.02 Cibakháza Hayabusa találkozó
így van, ha oldalsztenderen áll a motor, még az olaj sem folyik ki (vagy csak egy pici...)
Ahogy nézegettem a youtube-on, nem egy nagy kaland megnézni ezeket a csavarokat, csak lekapom az oldaldeknit és már ott is vannak, ugye?
Nyilván érdemes lenne ellenőrizni, de szerintem ez inkább a kopások miatt lehet.
Sziasztok! 78 ezer km van az amúgy kifogástalan gen1-es Hayabusámban és alapjáraton elkezdett némileg zakatoló hangot adni, a kuplung behúzásakor ez megszűnik. Lehet ez a kuplungcsavarok kilazulásának jele?
Ugye ugye. 😉Szépmunka. 🙂