Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igaz nem gen1-en hanem gen2 meg gen3 de gondolom akkor gen1-en is jó lenne.
Szia.Szerintem Bridgestone s21 vagy s22.Nekem bejöttek nagyon főleg az s22
Dunlop D211, D212, D213, vagy ezek PRO változatai. Én ezekkel használtam, önmagához képest jól kanyarodott vele. Aki ezen a motoron túra vagy túrasport gumit használ, sosem tapasztalja meg, hogy milyen jó is tud lenni.
Sziasztok!
Sok év után újra összeáll a madárkám és segítséget kérnék.
Tudom, szubjektív... de Ti milyen gumit használtok gen1 busán?
Utcai gumira gondolok. Tempósabba haladásra, kanyargásra, döntögetésre.
Hosszabb túra egyelőre kizárva, tehát a kopásállóság másodlagos.
Főként első gumiban kérném a segítségeteket.
Köszi!
Tavaly 11db-ot adtak el nálunk abból egynek esett be a fékkar 400 futott km volt a motorba, 280-nál (jól bejáratva) a rídernek meg...
Visszahívás van az összesre.
Ha be esik a fék kar annál nagyobb a kaland... 😁
Csak azon konzisztensen sz@r a fék, az újon meg egyszer csak beesik a fékkar...
Nekem 2006 ban gyártott van, ezen is gyengének értékelem a fékeket
Szia! Az enyém 2003-as évjárat és automatán felkapcsol. Feleségemé 2000-es és kapcsolni kell. Szerintem lehet, hogy évjáratfüggő.
2021 MÁJUSBAN MEGNYITOTTAM A SAJÁT SZERVIZEM!!!
Erről egy kis szösszenet:
https://motocat.wordpress.com/.../pink-motorkerekpar.../
Szolgáltatásaim:
-Benzinátfolyás mérés - AC pumpa teszt- az egyetlen szerviz jelenleg, ahol van ilyen, mivel az alkalmazást is én fejlesztem!!!! Hamarosan elérhető más szervizek számára is az eszköz.
-Vázmérés - Használt motor vásárlása után tipikusan hasznos információ, valamint baleset után.
-Egyedi általam írt mobilalkalmazás, ahol az ügyfél realtime nyomon követheti a motor állapotát-többek között. E mellé készül egy saját website is, ahol hasznos cikkek lesznek, ill maga a nyilvántartás, munkalap. 🙂 - Fejlesztés alatt.
-Fékpadi mérés / teljesítménymérés
-Ultrahangos tisztítás
-Injektor fúvóka tisztítás, fúvóka tesztelés
-Műszaki vizsgára felkészítés, műszaki vizsgáztatás
-Gumizás, centrírozás- csak nagyszerviz mellett
-Töltésrendszer diagnosztika, oszcilloszkópos vizsgálatok - ez eddig is volt de szeretnék vele többet foglalkozni, mivel van hozzá egy nagyon jó diagnosztikai eszközöm, ami szintén saját fejlesztésünk
-Motorkerékpár kábelköteg javítások, elektromos hibák feltárása, javítása
-Motorkerékpár diagnosztika - Munkalappal együtt nyomtatva, aláírva veszed át
-Hibakód olvasás, programozás
-Blokkfelújítás: hengerfej, henger, váltó stb.
-Hajtáslánc, vezérműlánc csere
-Fokozatkijelző, féklámpa villogtató, gyorsváltó és egyéb tuning eszközök beépítése
-Generátor tekercseltetés, felújítás
-Karburátorsor felújítás (tengelyek, pillangószelepek, stb)
-Motorkozmetika - szervizelés mellé ajándék
-Balesetes motor helyreállítása (teljes újraépítés)
-Szelephézag ellenőrzés, állítás
-Karburátorsor tisztítás, felújítás, beállítás, szinkron
-Injektor tisztítás, tesztelés, injektorsor tisztítás, szinkron
-Felni görgőzés
ZZR 400- 500- 600 motorokhoz 5 éves gyűjteményem van alkatrészek terén, így azonnal tudok cserélni, tesztelni szinte bármit.
Emellett a CBR600F, RR és GSX-R 750, Fazer600, Hornet600, CBF600 , DL650, valamint Hayabusa vonal lett a szerviz fő területe.
Egyéb tudnivalók: 400 köbcentinél kisebb és 1400 köbcentinél nagyobb motorkerékpárokat nem fogadok. Külsős alkatrészeket, kenőanyagokat a motorkerékpár mellé nem fogadok. Robogókat, cross motorokat nem szerelek. Csak japán típusok!
Minőségi képek a szerviz folyamatáról, utána szép tájban a motorról is tesztelés alatt.
Német és szlovák rendszámos motoroknak akció 2023. Februártól: 90 ezer Ft kedvezmény nagyszerviz mellé!
Egyéb kérdések, igények esetén keress bátran: Ecsegi Szandra,
‼️ Infó: Bármilyen kérdés bármiben, fejlesztés, motorszerelés, segítség, alkatrészek, eszközök, időpont foglalás, események BÁRMI.
info@pinkmotorbikeservice.com
‼️ Motorkerékpár szerelés, szerviz: Bent lévő gépek.
szerviz@pinkmotorbikeservice.com
‼️ Fejlesztés, projektek, programozás, programozás oktatás
development@pinkmotorbikeservice.com
Várlak szeretettel az újonnan épülő, folyamatosan bővülő, saját szervizemben: Esztergom, Dorogi út 5-7.
BEMUTATKOZÁS:
Motorszerelőként:
https://motocat.wordpress.com/ecsegiszandra.../
Mérnökként:
https://dotnetcicablog.wordpress.com/mernok-informatika.../
Partnerek:
Prop-Tech
Motoralkatresz.eu
Oem-parts
Kevin motorkozmetika
R17
HP motor
Karasna
KunMotor’s
Soltvart Kft.
Maróti Kft.
MAMI
Unix
Ez elég szarul hangzik.Főleg egy német autópályán 3 kilónál.
Bizalomgerjesztő dolog...
Sziasztok.Kis infó!
A 2021-Február és 2021-December között gyártott gen3 Hayabusákat visszahívták első fék problèma miatt.Felső fékmunkahenger lesz cserélve egyes esetekben eldugulhat és beesik a kar vagy rossz esetben nem lesz fék.
Köszönöm szépen! Ennek utánanézek hétvégén.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Anno videót is csináltam, be linkelem neked.
Szia, ha visszanézed a forumot raktam fel képet az indítókapcsolóról, amiben a lámpa lekapcsolódik ha indítozol, a, kapcsolód rossz, vagy herélt. külön lámpakapcsoló nincs, ezeken mindíg világít.
Piacfüggő. A konkrét típust nem ismerem, de a felhasználói kézikönyvében benne van, hogy:
- a tengerentúli modellek esetén a kulcs elfordításakor automatikusan felkapcsol a tompított és a hátsó helyzetjelző,
- az európai piacra szánt motorokon meg a jobbos kapcsolóházon van egy háromállású kapcsoló, off - helyzetj. - világítás állásokkal

Nagyon sok motor esetén van így és sok motoron szintúgy nem kapcsol le az indítózás idejére.
Sziasztok!
Friss busa tulaj vagyok. Sok év kihagyás után egy 2000-es évjáratú gen1-et vásároltam nemrég. Még ismerkedünk de felmerült pár kérdésem:
1. Ahogy ráadom a gyújtást a tompított fényszóró felkapcsol. Ez így gyári? Nekem picit fura, hogy az indítózás idejére sem kapcsol le.
2. Van itt olyan akinek van közép sztender a gépen? Mennyire akadályoz?
Valahogy megtaláltam a neten Block balesetét , ahogy "egykerekezett" a motorosszánnal , de sajna már nem tudom hol volt ! 😒
Hl van az érdekesség?
Kis érdekesség.
Blockról szegény Schumi jutott eszembe,ő is egy téli sporttal szívta meg. 😕
Szegény Ken Block ! Ha egy ilyennel "kerekezett" volna ! 😑