Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ. Még pihenek rá.
Svájcban vannak. Tavaly voltam vele Magyarországon, átnézettem szerelővek aki ért hozzá, azt mondta, nagyon jó állapotú motor, nincs széthajtva. Ami igaz is, mert én 19e km - el vettem 9 évvel ezelőtt Ausztriában. És, hogy én nem hajtottam szét az biztos..
Az órában kb 90e van most.
Ha akarod megadom a szerelő számát, meg tudod kérdezni, hogy milyen a motor. A hazaszállításban lehet, hogy tudnék segíteni, a forgalomba helyezés sztem kb 100e ft.
Magyarországon vannak ? Csak azért kérdem, mert nem Magyar rendszám van rajta . Km-ben mennyit futott? Köszönöm.
Szia! 1.500 000Ft-ért odadom a kettőt együtt. A blokk nélkülit akkor adom el külön ha a másikat beszámítják...
A Shinko minden motornak jobban áll. 😄
Nem egy Shinko ugye ! Az jobban áll neki ! 🙂
Felhívnám a figyelmet a hátsó autógumira.Afrikában biztosan nem volt épp kéznél motorgumi,mikor cserélni kellett! 😄
Majd ha lesz cross motorba is, az lesz az igazi. Egyébként is minden motor turaenduro csak a felhasználás jellege határozza meg.
Na még ez a szerencsétlen ! Hááá mééé kő ezt csinyáni ?! 🙄
Hello!
Érdeklődnék,mennyiért árulod a motort és külön eladod-e a blokk nélkülit,s ha igen,mennyi az ára és papírja van e?
Hogy a sapka is kiváló volt ? Elhiszem - Marushin - a világ egyik legjobbja ! 😉
Jah...fel van rá szerelve túrakormány,Skorpion kipufogó,Króm tükrök,hátul LED lámpa beépített index-el...stb.Mindenből megvan a gyári is.
Szia! Nekem van egy eladó,illetve kettő....egy ugyanolyat tudok adni mellé alkatrésznek mindene megvan csak a motorblokk nincs benne.
Nem bontószökevény,kiváló állapotban van.
Üdv! Lego
sziasztok!gen2 busára keresek hullámos féktárcsát.(braking) vagy valami hasonlót,kinai nem érdekel.köszi előre is.
Szia ! Nem. Gyári fekete volt. Passz így...
Szia! szép gép! A színkódjára emlékszel?
Jó gép volt...Szerettem. Az a vicc hogy amikor megvettem, mindenki magyarázott, hogy : "Hayabusa?!?! Hülye vagy? Meg akarsz halni? Ehhez képest nekem ilyen nyugodt és jóindulatú motorom kevés volt még. Szerettem vele ugyanúgy 70-80-al végigsiklani a városon, mint ahogy nagy tempóval elhúzni néha. A motor sincs már meg, a sisak se...Pedig a sapka is kiváló volt. :))) Csendes, könnyű...
Sziasztok!
Érdeklődnék ,hogy esetleg valakinek mostanság lessz-e eladó gen1 Busája? Max 1.6m van rá! Lehetőleg ne bontószokevény legyen ! Privátba ,vagy ide is jöhet! Köszönöm!
Sziasztok!
Valaki tudja gen3 busának a hátsó rugóstagnak mi a gyári beállítása?
http://youtu.be/D4rI7tJLQHI;feature=share&si=ELPmzJkDCLju2KnD5oyZMQ
😉 👍️
Hát az már nagyon régen volt,én most nem fogadnék magamra,mert sajnos már 5 éve nem ültem motoron.Aztán majd kiderül,hogy milyen gyorsan fognak visszajönni a régi reflexek,de szerintem ilyen hosszú kihagyás után ahhoz is kell majd egy-két év,főleg,hogy most is csak erősen hobbi jelleggel akarok majd néha kimenni pár versenyre,nem pedig pontgyűjtő profiként. 🏍️
Nem tudom biztosan , de aki rád szeretne fogadni gyorsulásin , a látottak alapján lehet adnák kölcsönt neki ! 😉