Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen van még 1-2 db Azért gondolkodom, hogy még én is behozok magamnak 1et! De akkor az enyém eladom! Persze, ha meg fizetik!
Csak vicceltem.Gondolom a németeknél vannak újak is még.
Tudok 2017 is
Az már túl öreg!
2014?
Minél fiatalabbat.
Ez valóban sufni tuning.... De ha veszel bele Yohsi tölcséreket ott van menetteljesítmény különbség! Viszont a 4 tölcsér kb 120.000Ft
Nekem van egy eladó Busám! Milyet szeretnél az a kérdés?!
Egészségedre!
Megvan, asszem csapágyasra hajtom a nyomtatót... Köszi mégegyszer!
Várom! Köszönöm!
nekem van. Küldj privátban egy email címet, és küldöm
Sziasztok!
1st gen-hez van valakinek PDF-ben service manuálja?
a cimborának volt régi és ment az újjal, aki megteheti az újat vegye. de a régit ne 42 e km-rel.
Köszönöm a válaszokat, megfontolom.
Szia!Nekem mindkettő volt.Az újnak jobbak a fékei,a futóműve,könnyebben vezethető.Az újat vedd. Ezeréves sólyom vs. Ufo.
Mndkettő nagyon jó ha gondjátviseled , nekem volt mindkettő . Persze az újabb picivel másabb és jobb .A régiben(1999-es) 84 ezer km volt mikor eladtam , a mostaniban (2008-as )76 ezer km van és teljesen jó , hibamentes .Ez nemsokat segített a választásban .
Ha megteheted vedd a második generációsat szerintem, sokkal frissebbnek hat, ha bár már az is 10 éves konstrukció...
Helló.Ég és föld a kettő, vezethetőségben,teljesítményben.Az elsőt újonnan vettem 2006-ban 72 ezerrel adtam el,soha semmi gond nem volt vele.A második generációst használtan 14ezerrel.Most van benne 52 ezer,szintén semmi gond viszont sokkal kezelhetőbb mint az 1 generáció.Szerintem megéri a 4-500 ezer pluszt,de ezt neked kell eldönteni.Mindig lehet találni megkímélt jó kis darabokat
pénztárca kérdése. nekem volt mindkettő. megvoltam elégedve az első generációssal is. 2008-tól érezhetőbben jobb, modernebb. első generációsból is ki lehet fogni nagyon jót, és a másodikból is egy teljesen leharcoltat. mindkettő motorozásra való....
Hali!
Busa vásárlás előtt állok, érdemes 2008-ast vagy fiatalabbat venni, vagy jók az öregebbek is.
Tapasztalat érdekel, olyantól akinek már volt idősebb is, fiatalabb is.
Csak, hogy megéri-e az érezhető árkülönbséget?
Motorozásra lenne, nem nézegetni, meg fagyizni járni.
Köszi!
Sziasztok!
Jobbára az elején sérült busához keresek alkatrészeket, ha tudnátok segíteni, azt szívesen venném.
Fejidom, lámpa, első sárvédő, mindkét jobb oldali lábtartó. Esetleg első teleszkóp.
Köszönöm, 06 20 322 90 10
Hali!
Ha valaki eladná a busályát, kérem jelezze, privátban.
Jo lett Zoli "bácsi" jövöre ugyanitt!!
Meg kellene nézetni, hogy mikor villog az FI lámpa, milyen hibakód van, ehhez kell egy közönséges vezeték, amivel egy bizonyos csatlakozót rövidre lehet zárni, de ha nem tudod melyik is ez, akkor inkább vidd el egy hozzáértőhöz.