Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MRA túra plexi 99-2007 közötti hayabusàra eladó ha esetleg érdekel valakit. Vadi új egyszer sem volt hasznàlva.
Hello Uraim. Vasárnap indulás Pécsre a szokott helyről / M1-M7 kivez Mcdonalds benzinkut/ 8 orakor max. 8 20-kor 10 kor 138-as lehajto M6-on Bovári "hegesztő" Zoltánnal és Barátaival találka onnantol rábizzuk Magunkat...
Hétvég ismét sikerült meglepni a horváth versenyzőket....
Ha valakit érdekel,akkor a szokásos ceremónia.M6 138-as Bonyhádi kihajtó,Szekszárdnál.10 órától ott vagyunk,a felvonulás után ebéd Orfűn
Józsi
A fekete nem a tiéd amit a hahun hirdetnek 2014-es?
Józsi

Nem a te hayabusad arulódik 14 e km-rel?
Szevasztok uraim!
Jön valaki a Márta ba ma?
Pont rosszul gondolod. A fesszabályzó akkor melegszik ha nem fogyasztasz áramot, mivel azt neki kell "elmelegíteni".
A csatlakozó nem hibás az előző fesszabályzo hibánál javítva lett. Nem tudom van e hatása de nagyon bánom, hogy voltam felvonuláson. Tavaj is először ott durrant el a fesszabályzo. Ott ugye folyamatosan megy a hűtő ventillátor. Lehet hogy a túl nagy áram felvétel miatt történt. Lenne haszna a fesszabályzo hűtő ventillátor beépítésnek. Tudom plusz fogyasztó. Köszi.
A fesszabályzó csatlakozója nem kontakthibás? Az könnyen ki tudja nyírni... A generátor tekercselés se szokott jól sikerülni sokszor/néha.
Szia,
persze, el kell vinni jó szerelőhöz.
Ez nem ilyen egyszerű. Mi lesz a baja a szabályzónak? Milyen fajta lett rárakva? Kávelköteg át lett mérve? Stb...
Hali!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Már a harmadik fesszabályzo megy tönkre a motoron. Generátor újra tekercselve akku új. Tudtok tanácsot adni?
Előre is köszönöm!
Szia! Bodis dob érdekelne! 1 db...mennyiért adod?
Van két bodisom komplett, ha érdekel. Írj privibe.
Üdv!
Nézd meg ezt.
https://auto.jofogas.hu/hajdu_bihar/Suzuki_hayabusa_BOS_oval_sportdobok_eladoak___92591443.htm
Sziasztok!
Keresnék K6-osra sportdobot a gyári helyére, vagy jöhet gyári dob is akinek van elfekvőben, mindegy állapotút..

köszi
Néztem ott is, igen. Csak ezen nem adnak ki gy.számokat.
A www.suzukiersatzteile.com-on viszont igen. Azokat beütöttem Unix programba, onnan is rendelhető.
De Sz. Feritől kapok pár darabot, úgyhogy egyelőre nem rendelek.
Szia! Az is valami! Reméljük, hogy nem fog esni,mert akkor nem megyek!
Szia Albi ,sajna csak vasárnap tudok menni..
Hello! Programajánló: május 25-26. án hétvégén megint lesz Horváth o.(Osijek) kb 270 km BP-től gyorsulási verseny! Van szuperD 600 és szuper D1000 kategória is! 2 nap- 2 verseny!!!!Menjünk,lepjük meg őket megint
Hagy büszkélkedjek egy kicsit. 120on túl
Innen meg is tudod rendelni a gyári csavart ha kell, vagy ha bármi másra szükséged van. Minden alkatrész robbantott ábrán beárazva. https://oem-parts.hu/hu/parts/...
Itt az alkalom
Megköszönöm!