Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felni gumival jozef? Postán megoldható?
Szia! Van 40000ft a 4db
Eladtam már.
Szép napot mindenkinek!Ltz400-ra keresek utcai gumikat felnivel!
Sziasztok!

Első rugóstagot keresek! Ltz-ltr-trx stb..amivel tudok túrázni, cross-ozni!
Hello!
2 első telóid megvannak még?
Sziasztok!

Eladó egy szett használt gumi LTZ 400-ra. Elsők: AT 22 x 7R 10 hátsók: AT 20 x 10R 9 Körülbelül még 40%-osak. Külön is elvihetők! Egyben 18.000Ft, posta ok! Adatlapomon találsz elérhetőséget!
Szia! Nekem is van, használ még körülbelül 40%-osak. Nincs kitöredezve, nem repedt, nem lyukas és nem is szál szakadásosak. 10.000Ft oda adom a kettőt hátsót és posta is megoldható! Adatlapomon találsz elérhetőséget!
Szia! Van 15000ft /db ujak Érd 20-391-5561
Sárga LTZ-hez mennyi lenne kompletten?
Hali! Ltzre keresek hatso gumit 20x10x9es meretut! Hasznalt es uj is erdekel! Akinek van kepet es arat kernek! Koszi
Szia
Van kompletten papír rendszám forgalmi ha esetleg érdekel. 06 30 231 79 20
Szia Nyadam írj az email címemre janszerviz@gmail.com
Szia!
Igen tudtál segíteni. Nagyon szépen köszönöm! Akkor probálok olyat vadászni ami rendszámos, csak olyan ritka mint a fehér holló :). Esetleg te tudsz eladó sorban lévő rendszámosat? Írtad hogy vizsgáztattál párat. Te csinálod vagy viszed valahova ahol le tudják műszakisztatni? Azt olvastam hogy elég körülményes még azt is át tolni a viszgán ami rendszámos. Ez mennyire igaz? Vagy csak viszga állomás válogatja? Esetleg szervizeled is őket? Ha igen mik a tapasztalatok? Fogyó kopó alkatrészek milyen árban vannak? Mennyire könnyű beszerezni? Vásárlásnál mire kell nagyon oda figyelni? Mik a gyenge pontjai? Bocsi hogy ennyit kérdezek. :) Válaszodat előre is köszönöm!
Szia!
Ha nem volt forgalomba helyezve és nincsenek papírjai vagy nincs meg a gyári cent paírja akkor sehogy sem helyezed forgalomba. Amit vettem meg vizsgáztattam is párat azok már forgalomba voltak helyezve így "csak" műszaki kellet rá ami jelzem már nem egyszerű.
Az új rendszer szerint 40 km/h sebességkorlátozást kell záradékolni rá de ettől közuton tudod használni. Nekem LTZ 400- asom van. Amelyik ltz nek rendben vannak az okmányai azoknak az ára is elég kiugró de szerintem megéri mert nem piszkálnak a rendőrök engem személy szerint még egyszersem igazoltattak pedig sokat megyek vele városban. Ha akarsz venni rendszámos quadot mindenkép forgali törzsköny rendszám( ha nincs, határozat legyen ) legyen. Remélem tudtam segíteni
Van még.
Szia.Van zsír új. 06 30 231 79 20
ÚJ eladó haspáncél és lengőkarvédő mindennel a felszereléshez!!
Érd.: 06309450779
Janszervíz! Rendben hogy ha van biztosítás nem piszkál! De rendszám híjján milyen kösz rá? Segédmotorosat? Azért annyira a rendőr sem buta hogy 400-as sportquadot ötvenesnek nézzen. Írtad hogy a tied rendszámosak..neked milyen géped van? Amiket én néztegettem a neten(ltz-400) csak egy volt rendszámos. Nem igazán vagytok ebben a quad dologban jártas. Nekem utcai motorom van. De nagyon szeretnék egy quadot. Ezért is kérem a segítségeteket. Köszönöm a választ!
szia a csizma megvan még? Ha igen légyszives a janszerviz@gmail.com ra küldj képet
nyadam!
A rendőrök nem piszkálnak ha van biztid meg vizsgád, nemtudnak nagyon a helyzettel mit kezdeni. Nekem is rendszámos a quadom.
Lta 450 ujszerü eladó! 2008 évj 4×4 1490000ft
Ltz 250 eladó! Ujszerü 2006 évj 690000ft