Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

82-87ig gyártották, ez soros 2 hengeres.
Van rg 250 is: 46Le 131Kg.
rgv v2-es.
Az rg szerintem nem gyorsul rosszul(25Le), mivel könnyű(94 kg) a régi és az új(1992től 125 kg) is, csak az új erősebb(33Le) és jobb a futóműve.
Az órája egyébként 160ig van skálázva(régi).
Hali SUZUKITS!!125-ös csak RG van és 250-esben csak RGV de van RG 200 stb!! AZ enyém pl 80as de a 125ös rg elég jól megy haveromnak 160at ment ami sztem nemrossz!!Az rgv ha jóltudom 2hengeres 2ütemű és tuti hogy erősebb mint az RG!!
szevasz márka társ.

125-en van RGV vagy csak RG?

mi a kulombség?

RGV erosebb?

az RG-d mennyit megy végre?
Mindíg kihalt:(
csak én szoktam erre járni:(
Nagyon kihalt lett ez a topik mi van veletek??
Szia bandi nehogy te is sértésnek vedd egyáltalán nem fikázni akarom a motorodat sőt csak jót tudok szinte mondani róla de sztem kicsit az ár magas de sok szerencsét az eladáshoz!!
ja meg semmi műszerfal nem volt rajta meg semmi visszajelző....Buktam rajta eleget pénzügyileg
a kék tetszik?az idomnélküli a 80-as. szar volt..nagyobb karbi volt rajtaés a powerelektronika se volt jó rajta..de így is ment mert nagyon fel volt fúrva meg nagyobb karbi.De 12litert evett 100-on..szal nem nekem diáknak találták ki. A kis 80-assal mentem 80-100 között akkor evett3.6-ot...a mostani NSR-em meg 6 körül.

Amúgy a 125-ös RG-t eladtam Pestre 110-ér..másnak már hívtak hogy hozzák vissza mert leégett a gyújtótekercs....mondom nem új motort vettél Azóta semmit nem tudok
hy! Csak úgy szólok hogy alattam 50kg vok és egyenes 1 hónapja csinált új úton 115-öt mentem vele ! amúgy a motor naon teccik! és szép még mindíg! csak nagyobb kell! Máté felvettelek msn-re ! Fogadj el! na bye mindenkinek! Jah és 180e annyit kért érte előszőr Máté is!bye!
Hali Matensr-F!Asszem kopogásos égés miatt,túl nagy sűrités.Nagyobb oktánszámú benzinnel talán nem tette volna.De nekem iszonyatosan tetszik!Naggyon szép! Hol van most,tudsz Róla?Biztosan Te is nagyon szeretted!
az egyszínű kék az 125-ös 6. túlméretes.(állandóan kilyukasztotta a dugó tetejét.(ez mitől lehet??---gyertya nem ért bele!!szal ez kizárva
Itt a 80-as.
ez 125-os?
Milyen jó is volt az a 125ös emlékszem mikor először indítottuk be nem részletezem!!De nagy élmény volt soha nem felejtem el!!Igaz Máté ??
ÉNIS RG-s voltam:) volt szakadt 125-ösöm meg gyári 80-asom:)
Isten mencs én megsértödni hülye vagy nem szokásom megy a harc
most nemazért, a Dávid a haverom,de nemteccik hogy leszólta a volt mocimat.
1: a fekete rg-se megy 105-nél többet és gyorsulásba is megveri a kék-fehér(a fekete is fentvan a neten és őis 115-ös végsebességgel árulja,úgyhogy nemtom mit szólod le...)
Az meg hogy hiányzik egy darab az egy dolog...nem olyan nagy különben se,és javítható könnyen(de már lehet megtették).És a blokkja egyáltalán nem zörög(legalábbis amikor az enyém volt..a fekete meg....

na ennyit.remélem megsértettelek Dávid
CSá Bandi!!!
tényleg az enyém volt a kék-fehér RG.Én nagyon szerettem,semmi motorikus baja nem volt soha.a 120 tényleg sok mert mi hosszabb áttételt raktunk rá és így is sík uton 105-nél megállt.De én tényleg nagyon nagyon szerettem,csak már nagyobbat akartam,te amúgy mér adod el?nem szereted?
BAndi: ha van msn-ed akkor beszéljünk már. menesimate@freemail.hu az msn címem..kíváncsi vagyok hogy voltak-e bajok a mocival.csácsá
Amúgy enyám is eladóóóóóó ez csak 135 ezer ft!!!
Hallod bandi89tenge nem Tatabányán vetted véletlen a mocit ??? Mert a haveromé volt!!Hát kezdené ... sehol nam megy 120-at 2 ez az ár kicsit húzos nem gondolod ??talán ha másik képet is raknál fel a másik oldalárol akkor láthatnák az érdeklődők hogy mi a pálya ott (csak egy kis darab hiányzik az idomból de sebaj)!! Na pápá
Nagyon irányár?De sok sikert az eladáshoz...
nem gondolod,hogy tul keveset kersz erte?