Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagyis azt szeretném kérdezni h lehet-e régi szériára uj szériás fejidomot rakni??
Sziasztok!!!Van egy RG-m de még a 91es kiadás és azt szeretném kérdezni h lehet-e rá rakni sportosabb fejidomot???Légszi irjatok!!!Köszi!!!
Sziasztok!
Megvettem egy RG 125-öt egy pár héttel ezelőtt.
A svájci származási papírjai szerint 2001-es forgalomba helyezésű..
A felni szerint (91) 92-es. Amit a fórumon olvastam, hogy a Nickasil-os henger 94től van. , mert ez olyan..
Honnan lehet megállapítani, hogy milyen idős?
Motorhibásan vettem meg. azon kívül szinte mintaállapotban van.
A kipufogó oldal felől letört az olajozónak a csatlakozója, és besült elég rendesen. henger kakukk..
A hengerrel hová lehet menni, hogy nickasil-ozzák újra, vagy perselyezzék meg?
Ki csinál normális minőségű perselyt?
Magyarországon foglalkoznak Nickasilozással?
Lehet hozzá hengert venni? hol?
Köszi!
Helló!
Hali!

Érdekel a motorod matensr-f!

Tudnál képeket meg plusz infót küldeni róla??
zotyamancs@freemail.hu

Üdv: ZOLI
94-es Évjáratú Suzuki RG-met 50-esként de akár 125-ösként is eladó. Teljesmotorfelújításon esett át(2006.12.21-én lett kész).Jelenleg 16km van benne(1500km-ig ajánlott a járatása). Cserélt alkatrészek: főtengelycsapágy,alsó csapszeg,alsó tűgörgő,hajtókar,felső csapszeg,felső tűgörgő,dugattyú+gyűrűk,gyer tya,váltóolaj,markolat. Nyugodt szívvel válok meg tőle auto vásárlása miatt. Ár:290.000FT
Nem tudja valaki hogy a 80-as mikuni karbihoz mik a gyári értékek?
Megköszönném..
Kössz szépen de közben én is megtudtam!
Úgyhogy keverni fogom bele a benyát!
Nagyon jó hogy ilyen fórum is létezik!!
125ösön a tankra van alulról felszerelve és a benzinbetöltő melett van a nyílása, nekem van is egy ilyen tartályom.
Sziasztok!
Én új vagyok itt, van egy 90körüli 80as rg gammám és mikuni karburátor van rajta.Nem tudom hogy nektek mi van rajta (lehet hogy ez a gyári)de mind1.Az lenne a kérdésem hogy hova kell bekötni az üzemanyag olajtartály ugyanis nekem nincs...
Köszönöm segítségeteket!!
Úristen, az rengeteg! Nekem 20-30 között tudtak volna hozni új elektronikát, de mondtam, hogy azt felejtsük el. A közelemben pedig van egy szerelő aki 10-ér megcsinálja. Egyébként közben kiderült, hogy a power elektronika rossz, az szívja le az áramot, azért nincs szikra. Januárban megy a doktorhoz.
Elég rondák a gyári idomok
NEkem is volt ilyenem!!!!Senki nem tudtam megcsinálni!!!50ezerért vettem bele teljesen új gyújtáselektronikát!!!Azóta megy a gép de most meg a karbi adta meg magát!Mindíg folyik a túlfolyóján a benzin!!!Vmi 5let?????????THxxx
sziasztok !

85-ös gammához keresnék idomokat!!!!!!
akinek van vagy tud segiteni az pls írjon 1 mailt a weedorka@freemail.hu -ra

Köszi

Peace
Nekem Repsol 2T 10W30 van benne és szuperjó.
Hi! Na megnézted hogy milyen olaj is kell bele?

Üdv: Sanyi
de igen

Én 2 hónapja cseréltem, azóta is megvan egy kurva nagy vágásnyom a kezemen, ami már örökre ott lesz. :"(

Ja otthon van a doboz, majd megnézem a feliratát, esetleg szólj rám msn-en este, gmelkvi@freemail.hu
senki nem tudja milyen olaj kell a váltóba?
Hát köszi szépen amugy a régebi 1990nes re gondoltam de még 1szer köc!
nem tom milyen évjáratúra gondoltál. mert nekem az ujabb van azzal csak egy gond volt eddig a több mint 2 év alatt egyszer. a power szelep eltört bennne amugy semmi más.
Szeretnék veni 125 ös motort és aba kérném a segítcséget hogy menyire megbizhato a gama meg ijenek ajáljátok e stb 1szoval megéri e ????Léci segicsetek! Köce elöre is
Nem jár erre már senki? Pedig hogy megörültem hogy ilyen topic is van...
Hali!
Nekem is RG-m van, igaz 80as. Szegényke kicsit leharcolt állapotban. Hűtővizet leengedtem, és volt benne egy kevés ilyen szürke olajos cucc..az mitől lehet? Kb úgy nézett ki mint a váltóolaj, mert azt meg véletlenül leengedtem . Abba mit kell töltenem? Milyen olajat?
Inditáskor nekem is füstöl, de ha megyek vele egy picit akkor ugy elmulik, ez normális?
Szevasztok!!!!!

Kéne egy 125 ös block a suzuki gammámba,lehetőleg valami szakadt ,olcsón!!!!!!!!
Majd felújítom,csak hobbi mocinak van!!!
Most alakittom a vázat a jobb oldalán,sportosítva lessz.
Meg az akumulator tartót is átépitem,spoilert meg faragunk rá.Elég otromba a szögletes hátulja!!
Skype:Mythycs
msn:mythycs@freemail.hu
hokipaly@hotmail.com
Olyan Gsxr kinézetű moci az álmom,üvegszálból kihokizzuk!!!!!
Amugy majd a gyerek mocia lessz ha megnő,addig van időm faragni!!!
Nekem semmi baja a gyujtásnak.egyedül a power szelep adta meg magát.de már ki lett cserélve és azóta semmi baja a vasnak
A szerelő beletett egy yamaha gyujtáselektronikát, volt szikra, de b*szik elindulni.
Egyébként egy barátom aki elég jól ért az elektronikához bemérte, és a gyújtáselektronika rossz. Azt mondta, ez típushibája ennek a motornak. A yamaha alkatrész, meg lehet nem jókor, szikráztat.
Most próbálok szerezni egy másik elektronikát.