Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudja vki hogy milyen hőértékű gyertya kell a gammába?
Köszi a véleményeket, most új problemám lenne: nincs fennt hátsó lábtartó, és arra lenne szükségem, akinek van és eladja, vagy tud helyet ahol lehet kapni korrekt áron az ne kíméljen. Sajnos ahol voltam üzletekben ott csavaros nem volt, vagy csak mz-re való nagy bumszli...
Azért kell felesbe,hogy kenje a pumpát.De a koncentrátumtól is függ,hogy milyet keverj bele.
A vízkőnél a sima csapvízre gondoltam,hogy azt semmiképp ne önts bele.
na nemá...desztilált víz mitől vízkövesedne???hisz azért raknak bele disztvizet hogy ne legyen vízköves...
de az 50-50 az sz.tem sok mert az minusz meddig jó?
télen -30-ba úgyse mocizol...nekem most köbö 1:3keverék van benne
a fagyálló a kevesebb...
Desztillált viz magába A fagyálló kell bele,lehet kapni olyat,amit nem kell higitani,de a többit kb.felesbe!Nekem soha semmi problémám nem volt vele!
Okostojások.Azért kell felesbe keverni,mert a fagyálló keni a vizpumpát.Ha sima vízzel jártok,az nem tesz jót a vizpumpaszimeringnek,és a az egész hűtőrendszeretek vízkövesedni kezd majd.
amúgy nekem is fagyáló van benne,
az is marad,mert nekem le ell bontani az egész motort hogy tudjaktölteni bele vizet,ha neked nem sokmeló akkor tényleg cseréld le.
Ajja én még vasárnap 50/50 fagyálló és desztviz kombinációval feltöltöttem mert a kutas azt ajánlotta. :o
Asszem akkor holnap leeresztem és kicserélem sima vízre...
hát még a vizpumpát . láttam már olyaqt hogy a vizpumpa lapát olyan volt mint a gyurma. nem is csodálkoztam hogy hengerfejesvolt a moc.
HEllo!
sima desztvízzel töltsd fel,azt majd tél elött cseréld le fagyállóra.
mostmár nemlesz fagy....és a fagyáló meg valamennyire marja a hűtőt....
Hali! Nem tudja vki hogy 92"es gammába hanyas meghajtólánc kell?
Köszi a gyors választ, én is erre gondoltam, csak az arányt nemtudom, meg valahol olvastam hogy kondicionáló is kell bele 4-5% de azt sem tudom mi az, és hogy valóban szükség van-e rá.
hogyhogy mivel? desztvíz és fagyálló megfelelő arányú keveréke
Mit ajánlotok, mivel töltsem fel a hűtőfolyadékot az rg-ben? Két embert kérdeztem és eddig mindkettő mást mondott, így egy picit "szakmaibb" emberekhez fordulok most. :)
Szevva, én is szoktam felétek menni, nógrad megye 4eVer
Szeva Földim,segiteni sajnos nem tudok,de örülök,hogy van Valaki a környékről!!!Sokszor Moccozok Felétek! Üdv!
Sziasztok gammások!
Rg 80-hoz keresnék műszerfalat, aki tudna esetleg az szóljon! előre is thx
msn & email: roland32@freemail.hu
Hát NSAlexR tudod én nagyon kedvelem az NSR-eket meg sok haveromnak is az van pl :matensr-f de én Mito-t vagy 125-ös RG-t vennék szívesen de a macskaszemes NSR is szóbajöhet!Hát nagyon rossz volt nézni ahogy megy le a főúton de tudom hogy legalább jöhet a következő!
Tudtok esetleg pesthez közel, lehetőleg pest alatt olyan szerelőt vagy műhelyt aki a 2. szériás rg-mben ameg tudná a villanyt nézni, ugyanis nincs első világításom, és az index astabiljáűt is cserélni kell lehet mert jobbirányban beragad.... No meg valahol azért megnézetném, nincs-e rejtett baja a kicsimnek. :)
Helló Dáki!Mit veszel?Bizom az izlésedben,és NSR-t! Szar volt mikor elvitték,gondolom!Sok sikert a köv. moccodhoz! Venni jobb mint eladni!!! Cső!
Elis vitték a motoromat szomorú vagyok kicsit de legalább jöhet a következő
Az rgv250 nem tanuló motor , kibekurtul megy
Valóószinü hogy ma viszik el a motort Szomorú is vagyok de egyrészt örülök nagyon szerettem ezt a motort és hiányozni fog!!Akinek ilyen motorja volt vagy lesz biztosan nagyon szeretni fogja!!De kell az újítás meghát a nagyobb is!!
Jó nembaj és csak ezekről tudtam és oda is írtam hogy ha jól tudom hát nem tudtam jól de sebaj megpróbáltam!!