Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

THX Megpróbálom...
Dugót + gyűrűt tudsz a pinkmotors.hu-ról rendelni! Írj nekik egy email hogy milyen és mikori a motorod, és ők visszaírnak hogy van-e!!!! Sok sikert! info@pinkmotors.hu
wre...
Hello az új Rg-hez is tudsz alkatrészt? Mert nekem égető szükségem lenne dugóra és gyűrűkre(eltört).
melyikrol?
tudnál róla írni egy s mást, meg képet felrakni lehet érdekelne!
RG 125 94 99 kozotti kene,lattam par szep feketet azok nagyon bejonnek.
en is HUSKY WRE 125 SM 98,megy mint allat de kibaszott sokat eszik
RG-hez en tudok kurva sok alkatreszt egy heten belul japanbol.
NSR nem kel nem tetszi az a huzas amit produkall hogy 9000 ig semmi aztan ut es ugy indul meg.mentem mar parral a suzuki az nekem nagyon bejon tzr-t el se tudom kepzelni,na meg nsr mar kurva sok volt nalunk az azert se kell.
86-ig csinálták a Kawasaki AR 125-ös forgótárcsás modeltt.Több nem volt
Hali
Van valakinek RGV-je?
Nincs valakinek rg hez egy pár villaszárja?
Én is akkora vagyok mint te, de az nsr szerintem igen is kényelmes.
Rg nél gondolom az újra gondoltál, mert a régi az elég picike.
Gyorsulásban biztos nagyon állat motor, végsebesség az talán egy picit kevesebb mint a többinek de nem sokkal, a kezelhetősége meg mint egy biciklinek.
Ha egy jó példányt fox ki akkor elég megbizható jószág, elég szívós, bírja a kiképzést.
Viszont ha elromlana akkor nehezebb beszerezni alkatrészt de nem lehetetlen, a gyujtás az amiből nem igazán lehet rendelni de helyettesíthető mással.
Az enyémen pl. honda gyujtó trafó van(pont olyan mint Mr. 2ütem ns 400án).
A lényeg az hogy vedd meg gyorsan.
én még egy cserébe is könynne lehet hogy belemennék...vmelyik fasza 125 endurora...
milye évjáratba golndokodsz?
én 183/72 vok és igenigen kényelmes az NSR...próbáld ki mindet, melyik fekszik neked legjobban, az NSR-el tuti nem lenne bajod, főleg ha pl az enyémet vennéd, ami nagyon pöpec
viccet félretéve legalább japánt nézegetsz...ezen belül akármit veszel lesz alkatrész (kivéve talán az rg-t, ahoz necces) de a TZR-hez és NSR-hez tuti van dögivel!
Van egy fasza TZR, Propulsé...nem emlékszem elkelt e már, de ha nem akkor az tuti választás ha TZR-t akarsz!
kawa nem is csinalt 125-os uti 2 t ugye?

vagy van ninja 2t???
szevasztok,lett jogsi 125-re aztan itt az a ido hogy kell moci papirokkal,ha mar ugyis utra lessz akkor legyen uti moci.
na most NSR, RG vagy TZR,szerintem a suzuki a legolcsobb alkatresz ellatasbol es nalunk konnyen lehet szerezni is csak mocit nem,melyik mennyivel megy ,gyorsulas,fogyasztas suly meretek,na eleg darab vagyok 186 cm es kb 90 kg,nem akarok ugy kinezni mint a vakondos mesebe a medve mikor biciklizik.nsr nem nagyon kell mer kicsi,suzuki merete szerintem jo is volna ,yamahaval nincs tapasztalatom.

amit tudtok segitsetek.koszi szepen.
Helló mindenkinek!
Azt szeretném megkérdezni hogy most szeretnék venni egy suzuki rg gamma 125-öst, 87"-es évjáratú és jó állapotban van. És hogy mennyire és hol lehet hozzá venni alkatrészt és megbízható motor-e?
És kb. mennyi a végsebessége ezeknek!??
Előre is köszönöm:
Szabolcs
ezt hivjád kasznisok között "rejszolo"nak.
Hali!

Az a gondom hogy jobbhátul megtolt egy auto, így balra borult az rg-m, elhajlott a kormánycsutka, és a váltonál a lábtartó konzol eltört, illetve behorpadt a kipufogó dobom.
Ha van valakinek ezen alkatrész közül valamelyik, illetve tud valakit aki meg tudja csinálni akkor légyszi írjátok le.
Volt aki azt javasolta hogy a kormánycsutkát csak simán hajlítsam vissza, jó megoldás ez?
en se igy csinalom ahogy irod.
Szerintem te a "negatív" kalapácsra gondolsz.Akkor rá szoktunk heggeszteni valamit a horpadt lemezre,ami minimum egy 30 cm.es cső aminek a végén van keresztbe egy csavar vagy akármi. A csövön pedig egy nehezék csúszkál és azt rángatva kihúzza a horpadást.
De én nem így csinálom.
asszem nem erted amit irtam.
Én nem fúrok rá semmit,és hozzá sem érek kalapáccsal és nem is heggesztek hozzá semmit.Úgy sosem lesz szép és olyan,mint új korában.
de akkor nem lessz sport kipuff.

amugy ismerek én is olyan truckot,hogy kifurom,beszurok valamit,és finoman kikalapálgatom,majd azt a kis helyet behegesztem.