Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy mindenki!
szeretnék többet megtudni az rg 125-röl mert vétel elött vok.
ha valaki mondana vmit rolla elörre is kösz.
Fater autója:
nagyon állatul néz ki a valóságban, a kenyeret ki kell vinni ha van árvíz ha nincs:)
Kösz Gurga Peti!
S.O.S. 428-as "O" gyűrűs láncból a 136 szemes az jo, az uj szériás RG-re? Csak megerősítést várok
Hello
Ngk Br9ecm-et írnak gyárilag az utcai változathoz, B9egv-t a verseny változathoz, de jó hozzá
B9ev
B9eg
B9es-(ezt inkább ne vedd meg, nekem 1 hónapig tartott)
Az utóbbi 3-at meg is lehet venni akárhol, a másik kettőt csak a http://www.nagyvas.hu-n láttam.
ha mit vársz tule....

puskábo járt mind a lali is meg én is...

ozt csodálkoznak hogy mér vagyunk ilyen hulyék....

az a képen RM-be valo 96-ba.

a kiri uj fejleménye hogy a KX-jébe tesz KDX dugot.

hogy sokat birjon ki a 2 gyuru,de ha bele teszi a kx - be a Dx dugot lelovi a hengerfejet akkora nyomás lessz,

DX-nek kupolás a teteje folfele

a x-nek meg sullyesztett van a dugoba van az égéstér és a hengerfej meg mejdnem lapos csak a gyertya korul van kurva kicsi hely.
no lamson.fasztudja mibe van.sok dugot gyart a wiseko azt tudom hogy konnyitet szar de besul ez is a gumaxnak volt ijen dugo nsr be vagyis konnyitett de kibaszta a szerencsetlen ugy mint minden mast
valamit csak tud.....
nem hiába 5 lila,szerintem cseppet konyítve lehet,nagyobb hot bír meg faszom tudja,a eredeti dugo teteje kupolás nem ?????

mer ez meg egyenes


látod mi van a dobozra írva ...

exkluzív limited....


tudod hogy mibe valo ez a dugo ami a képen van????

mien a hondád LAMSON????
erre a fajtara vagyis Lamson honda cr 125 97 re ez a wiseko dugasz ot lilaba faj + posta de az semmi itt az auner katalogba a szerias meg 3 liter
má azt hittem hogy picsázni akar ránk......

olyan mint csennye veszek valamit a kis fiamnak ozt kiderul hogy 16 éves.

lali hogy bekopte hgy sedesátpjet ha besút a agyam a marha dekalamitka mit mitdottä

nem az amit jelent hanem ahogy mondta.....

Addel a CR-t megveszem 100-liláér.
tegyé bele ien dugot.
hallod en eszre se vettem hogy odajott az a kokot szemetes.hogy dobta a nagyot aztan mikor ar lett mondva belesut a szar a torkaro.vegemlett atol a debiltol szerintem a szemetbe hatta az eszit mikor elment
láttad a sisakját

MADE IN LIDL 1290 SK + sí szemuveg,o a falu bikája!!!



ja a gyujtása is el van torve vagy mi a picsa volt valamikor hogy feszegették le és letorott valamidarab vagy kutya fasza tudja.

58-ér árulja.

mint máma a kukás hogy nazdar hosi!co stojí takáto sranda?

ha végem volt mondom beszarok.
tudom mondta a nyevhal hogy 60 a max es hogy probaljam ki de en torott dugoval inkabb nem mert aztan veletlenul szetbaszodik a kezem alatt aztan azt is csinaltathatom.meg sirt nekem hogy fing fogpiszkalo villai lesznek elol crm bol.no koment o huje agyilag
ne mutogasd a hátso felem szégyellos vagyok itt a tied.

éppen készulsz meggyujtani a fingot.

láttál engem a husky val?

méntem vele szegény igen picsába van. 55-ot megy max.

mentem kiprobáni a csapágyakot én máma cserétem hátu,holnap ha késszek lesznek a perselyek akkor bele rakom a ujjakot máma ugy mentem hogy lotyogott a kerék+nem volt hátso fék.
800 sk simeringel eggyut.nem a 185 os van benne.amugy titok minden de megzavarodtam tole ugyhogy szetbasztam oket.amugy ugyesek vagytok mivolt az bambaparti tura parkisutovel hol logatta a csennye a szemet a seggedem
szetbaszta a csapágyat??????

cseréld ki mindett kb 3-4száz korul lessz.

tonyonak annyi volt de neki kollott valami nadsztavec hogy ki tudja venni.

zsir vissza tedted a 165-os duznit???,

máma megátam elso keréken ház elott fasz csennye meg belém baszott o is elso keréken be a én hátso kerekem alá,majdnem fol forogtam.
kiri meg belehajtott a tujákba ugy nevetett.

kokotú fékel az elektron.

holnap viszem a tárcsát suliba meg hogy csináljon perselyeket a elso csapágyak +tengo kozé.

muff.
csak 26-os kár érte ,de alulrol nyomatékos a 125 ccm-be semmie se annira mint az.

de jo a 4 literes fogyasztás a 30 olo mellett.
Oks,azt hittem 30-körülivel jön gyárilag!
mer az 10 000 ert hoy ujjat es kell a fasynak.kiment amogy a hatso kereken a jobb felin (tarcsa) a csapagy total szetkurta a gojokat + meg leblokkot 6os nal total beszartam.de holnap menni fog.most stelotam rajta es kurvara eltalaltam megy mint a rohadt total maslett lentru huz mint a szar fentrol nemis beszelve vegem lett tole
mivan te ladený ladák

vegyé olyat hondáro mint a lali vett a fehér nyilra.

fog menni egykerékre a súlytú.

hisz szereztess Gumax faterrá az biztos tud neked DOMA RACINGOT 125 CR-re

szalámi


elvitték a 650-est ,feszített rajta a ember mint a karo mikor learassa a kombaly a foldet.
38-as kurvára folosleges.

most 26-os enduro van benne.

ha a HUSKY 125 WR-nek elég a 28-as BPBM akkor ennek untig elég lessz,csak sajnálni fogom az eddigi 4-literes fogyasztást.
38-ast nem?
Az enyémben ngk br8es van, ennyit tudok csak segíteni.
csubago mizus te anyaszomorito csibe biggyi
nyomott a hangulat egy kicsit meg Supermotozom!!!

már benne a kerekek a SUZUKI-mba!!!!!

brutális jo!!!
jol néz ki,jol uli az utat és kibaszottul fékel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csak egy képem van rola.

talán teszek rá Supermotos elso sárvéddot vagy hogy hívjátok ti.

+ megy bele 28mm-es DEL ORTO BPBM crossz karbi.