Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek eladó suzuki rg 250 tartalék blokkal érdeklődni atacc@freemail.hu
Szia a sárvédő felfogató lemez külön eladó??
Üdv. Suzuki rg 80 hoz keresek oldalsó idomokat illetve plexit, első hátsó irányjelzőt. Sos köszönöm szépen
Üdv! Csak kérdezném, hogy az sdr200 megvan még? Úgy megkukantanám.
Sziasztok!
Suzuki Rg125Gamma alkatrészek vagy egy jó ajánlatért egyben is vihető!Postázás az ország egész terültére.Inkább telón érdeklődj: 06308740159
Sziasztok! RG-125 Gamma karburátorhoz keresek tűszelepet,tűszelep fészket. Van valakinek ötlete hol lehet beszerezni? 86-os évjáratú és sehol nem találtam hozzá,még az ebayen sem.
Sziasztok egy rg80 as szuzával csatlakoztam a csoportba ✌
a blokkot kulon eladod erdekelne 70/303 00 62 ezen elerhetc.
a henger fotengej erdekel ! hameg megvan kerlek ertesits!
ha 80-as akor a fotengej hengerszet erdekel!
megvanmeg? ha egyben van ablok erdekel!
Ha valaki egy ütős pályamotort szeretne építeni:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/rg_250_g/suzuki_rg_250_g-14567569
Üdv urak! Keresek rg 125 gyári idom felfogatásokat. Köszi
Szia!
A fotókat hol találom ?
Szia 18.ikán el is vitték őket.
Melyik az a hirdetést linket kérhetek esetleg?
Tettem fel hirdetést fotókkal ha valaki érdeklődne.
Akadna nálam 2 db Rg80as Gamma ami érdemben 1,5 és csak a port gyűjti. Főként alkatrésznek ajánlanám, ha valaki fantáziáját beindítaná tegyen ajánlatot.
A kettőből lett összegyúrva kb 14 éve egy működőképes, gyerekként tettem bele vagy 3000km-t azóta csak porgyűjtő. Nem ígérem, hogy be lehet indítani de működőképesen lett lerakva annó. Váz, ülés, idomok, lámpák, kerekek úgy emlékszem mind2höz megvannak szerintem idővel és energiával akár éleszthető is de inkább alkatrésznek ajánlanám.
Megszabadulni akarok tőlük nem meggazdagondni belőlük így az ár "szimpátia" kérdése is, olyat keresek aki problémázás nélkül viszi mind2 gépet. Bővebben privátban.
Per pillanat fotóm nincs róluk, de hétvégén igyekszem pótolni.
hiányos RG 200 blokk\TSR 200 alkatrészek eladók,érdeklődni itt: 06304633914
Szia! Első lámpa kellene nekem, ár szerint akár komplett fejidommal, beszéljünk a részletekről 703894753
Eladó Suzuki RG 125 Gamma egyben vagy alkatrészenként. A motor komplett, mindene meg van de nagyon régóta áll, nem üzemképes és a motorikus állapotáról csak annyit tudok, hogy átforog. Alkatrésznek, pályamotornak, vagy 50esként használni, ki mire szeretné. Az ár egyben 90eft, de igény esetén bontom is. Papírja sajnos nincs. Tel: 20/3508433
Érdeklődni szeretnék hogy Suzuki rg alkatrészt árul e valaki 06707035199 ezen a számon elérhető vagyok elég csak még csörgetni visza hivom
Sziasztok!
RG 80 Gammahoz keresek, gyári fej idomot, kuplung kart, tükröket, illetve irány jelzőket, akinek van, kérem ne tartsa magában.
Sziasztok!
RGV 250-et keresnék,ha valaki tud kérem írjon!
Ideje már. Jó hosszú álmot aludt az a motor.:)