Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, beszéltem most vele, meglesz a cucc.
Röccen, szépen löki a füstöt a négy cső :-)
Szerintem ismerned kéne az Andrást.
Ő tuti beszerzi...
Lassan összeáll a technika? Örömmel hallom.:) https://www.kepesmotor.hu/hond...
RG 500-hoz keresek power motort. a 250-esé is jó, úgy tudom.
Szia a fejidom érdekelne
Sziasztok ! Suzuki Rg 125 Wolf-hoz keresek hengerfej tömítést ha tudtok irjatok ! Köszönöm
sziasztok rg 80 hoz hol tudok hajtókart dugót be szerezni
helló membrán érdekelne tudod postázni vagy bármilyen futár szolgálattal küldeni ?
Sziasztok!!!Suzuki Rg125f hez keresek balos visszapillantó tükröt kompletten,ès műanyag láncvédőt!!!Akinek van eladó kérem jelezze,írjon!!!Üdv!!!
Sziasztok.
Most vásároltam egy RG 80-as paripát és lenne egy pár kérdésem.
1. 5000-6000 fordulaton erősen rázkódik a gép ezt egyelőre nem tudtam javítani mi lehet ez, másnak van ilyen problémája. Alacsony fordulaton nincs gond.
2. menyire lehet húzatni, mert most kb. 90 a vége.
Előre is köszönöm a válaszokat.
suzuki rg 125 gamma műszerfalat keresünk. Tud valaki?
Írj a motoroswebaruhaz.hu-nak egy e-mail. Sok mindent meg tudnak rendelni.
Honna tudok dugót venni rg 125 f 1994 es vasperselyes valtozat ? Mert amiket talalok a neten az csak rg 125 1991 ig jok.
Ez a dugó valóban cserés lett volna, de itt nem ez a fő probléma. A dugó elégni a detonáló égés miatt szokott, esetedben is ez van. Azt több dolog is okozhatja, gyújtás rossz helyen van, égéstérbe bele lett piszkálva és nem megfelelő a préssáv. Lényeg, vidd el egy hozzáértőhöz, mert ezen nem leszel úrrá.;)
Sziasztok!
Volna egy olyan kérdésem hogy volna-e valakinek eladó suzuki rg80-hoz gyújtás oldali dekni, kuplungkar illetve fejidom ? ha volna menyiért?Nyugodtan írhadtok telószámot is sürgös lenne. Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok!
Menet közben olyan 130 környékén hirtelen elment az erő és olyan 110 fölé nem akart menni, ma szétszedtem és ez fogadott. Ez a dugattyúcsere elmaradása vagy mi okozhatta ?
Hali!
RG 125-ös masinára eladó egy Petku kipufogó rendszer (1992-től gyártott modellekre jó), egy 125-ös perselyes henger, és egy 200-as henger hengerfejjel. Hengerekre ráfér egy felújítás, de alapnak jó mert elég ritka. Ezért nem is aranyárakban gondolkozom a hengerek esetében. Kipufogó fél évet volt fent.
Ha valakit érdekel akkor csörögjön rám, mert ide nem nagyon járok.
http://www.jofogas.hu/bekes/Suzuki_Rg_125_Petku_kipufogo_rendszer__125__200_as_henger_56371543.htm
Rg 125-ös keresek pover electronikát
Heló! Érdeklődnék hogy megvan még-e 125-ös suzuki rg???
Hali!
Suzuki rg 125 gamma vásárlás előtt állok!!! és mivel még soha nem volt dolgom 125 ös suzuki sportgéppel ezért hozzátok fordulok azzal a kérdéssel hogy mire kell oda figyelni a gépen mit nézzek meg rajta (itt arra gondolok hogy mi ennek a típusnak a tipikus hibái) :D
Köszi!!
Hali Suzuki Rg 80 vételén gondolkodom és vannak hozzá kapcsolódó kérdéseim:
Külön olajzós ?
Ha igen egyszerű a kikötése ?
Nikeciles hengerje ?
Milyen olajat ajánlotok benzinbe keverni ?
Hol érdemes újonnan alkatrész venni hozzá ?
Nagyon szivesen Kolléga.
Sziasztok,

RG 80 -hoz keresek berugókart. Lehet hogy jó hozzá a RG50 vagy az RG125 is.
Hali! Hosszú vívódás után úgy döntöttem megválok szeretett lovacskámtól! Ezúton is megköszönöm Geregúr Zoli munkásságát aki így távolról is sokat segített!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_rg_125-10501837
Helló! Nincs véletlenül egy jó állapotú berúgókar, tengelyestől?
Van egy két motorikus cucc is még.