Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt egy értelmesebb esztergályos megoldja neked, csak add oda a hengert valamint az összes egyéb kapcsolódó alkatrészeit is, hogy képben legyen a méretezés szempontjából.
Az újabbaknak sokkal komplikáltabb powerszelepjei vannak, nekem mégis gyártja folyamatosan egy nagyon profi esztergályos barátom.
Rengeteg motorosnak segített már az országban az általa gyártott alkatrészekkel.
Az anyag pedig, amit keresel a cucchoz, a "CERTÁL" nevű nagyon kemény alumíniumötvözet.
Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy a képeken látható power szelepet milyen anyagból lehetne elkészíteni, illetve mennyiért lehetne beszerezni?
Még egy kérdés, hogy a 125-ös gammához ha jól tudom 28-as mikuni karburátor kell, azt mennyiért lehet venni?
Köszönöm a válaszotokat!
(azért kérdezem, hogy érdemes-e a motorral foglalkoznom )
Köszönöm. Pedig úgy nincs kedvem de hát mit lehet tenni vasárnap van szétszedem.
Sajnos valószínű, hogy szét kell húznod a blokkot, hogy megtudd mi pontosan a baja.
Tiszteletem mindenkinek. Nemrég vettem egy suzuki rg 125 köbcentis motort 1989-es évjáratú. Használtam gond nélkül 1 hónapig míg egy lelassítás és visszakapcsolás után már csak egyes van benne meg üres. Ha valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet a baja akkor írjon kérem. Előre is köszönöm.
Hali
92-től gyártott rg 125 hengert keresek. Lehetőleg olyat ami nem kukás mert olyan éppen nekem is akad.
Tel: 30 494 1148
Szia! Én tudok neked utángyártott powert, rengeteg RGV-ben RS 250-ben, RG 125-ben, TSR 125-ben és RM 125-ben megy már az országban, eddig nulla panasszal.
T. szám az adatlapomon, holnap épp nem dolgozom, ha érdekel, keress.
Lehet, hengert is tudok neked, de csak kicsit később...
RG 125 power szelepeket keresek! illetve. hengert dugattyúval

Akinek lenne írjon vagy hívjon! 30/662-5240
Üdv!
Valakinek esetleg eladó rg 80 hoz úszó vagy komplett karburátor ?
És valaki nem tudja az úszó szint beállítás értékeit ?
Előre is köszönöm !
Suzuki rg 125 blokk alkatrészek eladók
érdeklődni::06702712870
Üdv .valaki nem tudná megírni melyik szín mihez megy a az rg 80 van blokkjából.
Valakit érdekelnek Suzuki Rg 125, 89 évjáratig alkatrészek?
Ingyen elvihetők. Múcsony, Kossuth Lajos út 42.
az akció Március 15. éig érvényes.
Holnap reggel hívj már fel, vagy címet küldj már.
06 30 256 6678 Péter
A fórumot nem fogon olvasni.
Sajnos nekem az időből van a legkevesebb.
Szerződésem van a postával. Szóval akár el is küldhetem.
3200 Ft 40 kg
1950 Ft 30 kg
1600 Ft 20 kg

Elküldök egy csomagot, ha tetszik akkor küldöm a következőt.
Várom a postacímet. Végülis igazad van, nálam úgyis házhoz jön a kocsi. akkor meg mindegy te vagy én pakolom be.
poénos, nem ingyen kellett volna...
Ha eljösz becsomagolod magadnak és feladod a helyi postán , akkor hétköznap reggel 8-tól 16.00 ig megteheted. Dobozt és ragasztót tudok biztosítani.
Hello
Engem érdekel!
Posta megoldható?
hello engem 125hoz erdekelne cdi.van e es mennyi az ara?itt a cimem irj
kallaijozsef@yahoo.com
Hello!

Ha valaki tud eladó RGV 250est (Wolf is) írjatok.Papír se kell,lehet szemét állapotban is.

cash27@citromail.hu
Hello

Van valakinek kapcsolási rajza rg 50 hez?
Most komolyan érdekel valakit ingyen vagy vihetem a méh telepre.
http://olx.hu/hirdetes/suzuki-rg-125-alkatresz-cserelheto-lancfureszre-IDhEZo.html

3744 Múcsony Kossuth Lajos út 42.

Aki foglalkozik 1989-es évjáratu 125 gammával, kapjon már észbe és vigye.
Új cucokat keresek ami még erről hiányzik..index,tükör,stb
Üdv,valami elérhetöség.?
Sziasztok!
50-80-125ccm-hez vannak eladó alkatrészeim, elég sok minden van, 125-höz főleg, komplett blokk vagy csak alkatrészei, idomok, elektronika, vázelemek felfüggesztések stb.
06705747815
stillnes@citromail.hu

Ide írj kérlek, hogy mire gondoltál árban ill. a bontást illetően. Alkatrészek kellenének és nem csak nekem.