Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki rm 250 2003 évjárat.A kuplung felőli főtengely szimeringet forditva kell betenni ? vagy úgy mint a többi helyre a simán befele és a sima részével lenne az olaj felől a rugós részével pedig a csapágy felől ...
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a Suzuki Rm-Z 250 az mikortól injektoros ?
előre is köszönöm a választ!
Sziasztok! Van egy Rm125 97" motorom teljesen (vaz, blokk) szétszedve. Érdekel esetleg valakit egyben megvételre. Váltó hibásan vettem már vagy 2 éve, szédszedtem de már se időm se kedvem nincs összerakni. Blokba vettem egy bontott válltót, hernyótengelyt, összes de tényleg összes csapágyat, szimeringet, full tömítés készletet. Vázhoz vettem lengő villa felujító készletet. Nem mondom h nem kellhozá még más venni de a nagy része megvan és csak az uj alkatrészek ára 80-90 e ft. Ha hesetleg van valaki vállalkozó szellemű írjatok egy árat és megbeszéljük.
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem!
1,5 éve vettem egy quadot, annyit kell róla tudni, hogy Suzuki LTR 450 vázban van, és egy injektoros RMZ 450 blokk van benne.
Eddig semmi baj nem volt vele, de előző edzésen megállt. Azt már kiderítettük hogy az elektronika meghalt, de a próbaelektronikával is csak 1-2 percet működik, azután leáll és elfogy a szikra. Nem tudjátok mi lehet a baj?
sziasztok 2007 rmz 450 blokkra lenne szükségem.
ha tud valaki segíteni köszönöm.
hermo405@gmail.com
Neked is már át küldtem az ábrát
Szia! Meg kaptam a Power szelepet email-ben át is küldtem a fényképet és az árát! Neked ez a típus kell?
Néztem ha a motoron ülve a bal oldali a jó akkor érdekelhet, De e-mail ben amit küldtél nekem nem olyan van.Küldtem én is emailben képet arról amilyen nekem kell .Nem olyan van neked is véletlen?Szögletes vagy henger alakú a power szelep tetején levő csap ?
Én nem kaptam emailt ...
Az én power szelepem balos nézted az emailt? Ilyen kell neked?
Kép esetleg ?

Még mindig érdekelne ha valami tud berugókart vagy váltó oldali deklit...
:)
Üdv egy 2004-es rm 250-hez keresek kipufogót (elsőt) hűtő elé rácsos terelőt első féktárcsát esetleg üllést ha van valakinek jelezze kösz elérhetőség az adatlapon
igenn
Neked is küldjem a képet?
mangela87@freemail.hu
nagnorb@gmail.com
Ma nem volt már otthon a szerelő viszont tudok róla képet küldeni egy ábrát, tudnál adni egy email címet és ha jó akkor holnapra meg tudom mondani hogy jobbos vagy balos
Rendben
Szia!
Ma megyek a szerelőhöz és akkor utána meg tudom mondani! fényképet is tudok róla küldeni!
Szia!Ugyan az a probléma mint nálad.Ha a motor ülsz akkor a bal oldali kellene nekem.Neked melyik maradt meg?Megvenném ha jó az enyémhez.
Jaaa, és 250-es ...
Sziasztok !
Sziasztok !
2004-es Rm-hez keresek berugókart,valamint váltó oldali deknit.
Természetesen bontott is jó ...

Előre is köszönöm !

üdv.
Helló eladó egy rmx 250 henger + power szelep egyben vagy külön is.Ha érdekel hívj fel 0620 331 7156
rm 125/250 1989-1995 ig tipusazonos, első rajtszámtáblát vennék!
A Real Motort hívtam fel ott kérnek alvázszámot. Tel:. 0696 429 995
így nem tudom megmondani, majd a szerelő.