Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg, 2008 óta gyilkolom, csak évi 100-al számolva 750 üzemóra, de ettől jóval több volt
Természetesen "karbantartva".
Strapabíró gépek, ha oda van rá figyelve.

MO-n szerintem már nem kapsz épkézláb állapotút, amit érdemes megvenni a nélkül, hogy indulásnak vagy 200eFt rá ne költs, persze kivétel mindig lehet.
Ausztráliába vettek rengeteget 96 tól újabb műanyag tankosból, ott lehet kapni viszonylag jókat, persze oda elmenni
műanyag tankosat elég nehéz találni,mondjuk a sima fémtankosból sincs túltengés a piacon
látta a tied elég patent állapotban volt,meg van még?
amúgy itt hirdetnek egy műanyag tankosat,csak a hirdetés is régi meg a motor is
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Üdv.

Remélem még időben, sajna nem volt időm.
Nekem 2 kamrás volt a powerem, és ha jól emlékszem akkor 30-vagy 35ért gyártottak hozzá.
A hengered kell hozzá, és szépen összemunkálják neked.
Bodnár Márkot keresd, nem fog csalódás érni.
Jó munka, viszonylag gyors,és főképp megbízható a srác.
Csak ajánlani tudom.
Sok sikert.
Minden motor "üzemórás" csak az csere és egyéb üzemóraszámai mindegyiknek más és más.
Az RMX é nagyobb számokkal van ellátva, mint az RM.

Ha kapsz, akkor inkább műanyag tankosat vegyél, de kicsi az esélye, hogy MO-n fogsz találni eladót.
Nézegesd a hirdetéseket.

Ha érdekel a motor olvass vissza a fórumban.
sziasztok
Suzuki rmx 250-et nem tud valaki eladót?
+ egy kérdés hogy a műanyagtankos az most üzemórás?mert láttam gyári adatot mert adott évjáratokban ugyan olyan erősnek írták mint az rm-et(érdemes inkább olyat venni?)
előre is köszönöm
megmaradt alkatrészeim Suzuki rmz 250 /kx250f mocihoz 04-06
ár alatt eladó! az összes vihetö 60e ft-ért. 3évvel ezelött a boltban 136ezer ft volt ! cikkszám szerint most is lekérheted az árát!
2db váltofogaskerék többe kerül mint amennyiért az összeset adom!
blokkcsapágyak, fötengelycsapágy, váltofogaskerék, körmös és sima,
gyárú uj cikkszámos becsomagolt cuccok.
kérésre emailben /cross04@freemail.hu /küldök cikkszámokat ill képeket.
csavarlazító meg gázlámpa csodákra képes(mindkettővel az anyát kezeld), de rá kell fogni a küllőre is, hogy ne forogjon el, miközben lazítani próbálod az anyát, ha sikerül így megindítani, nem szakad bele a küllő az anyába, utána már jó vagy.

Az a pár vastagabb küllő nem gond, hosszra legyen jó.
Kivan törve 4 küllő és a legtöbb laza, mozognak. Be is vannak rohadva, szóval majdnem az összeset kikéne flexelni.

Az előző tulajnál kitört pár küllő és nem talált vele valót, parilla.hu-ról rendelt pár vastagabb és nem bele való küllőt, ami nem fért bele és ezért megfurta hogy bele menjen....
Hívd fel a hirdetőt és megtudod, hogy aktív e még

Pl itt tudod kibogarászni, hogy mi egyezik mivel.
http://www.bike-parts-suz.com/...

http://www.bike-parts-suz.com/...

A típusszámokat nézd össze a konkrét alkatrésznél, ha egyezik, akkor jó, ha nem akkor nem valószínű.
ha nyélgázon tudsz menni mindenhol, nem lesz gond, hogy hiányzik a power szelep

Szerintem felejtsd el erdőben való motorozást szelep nélkül, gyorsba meg fogod utálni, mert szopni fogsz mindenhol, ahol kicsit elengeded a gázt.

Meg kell csinálni
Mi a gond? Ha csak küllő, azért nem cserélnék felnit.
Ha szar voltak a küllő feszesség, nem figyeltél rá, már kuka lehet az agy is, nem csak a felni/ráf.
Bármilyen másik ráf is jó az agyra, aminél a küllőszám ugyanaz és a szélessége stimmel (bele van ütve a felnibe) pl. 18x2.5, csak át kell fűzni.

Vegyél ki egy régi küllőt, mérd le a hosszát a küllő anya méreteket s az alapján rendelhetsz bele több helyről, általában csak szettben.

Írd be a keresőbe, hogy küllő, majd katt "keresés ebben a topikban" gombra, s kihozza az ezzel kapcsolatos korábbi hozzászólásokat. Volt régen egy srác, aki foglalkozott küllővel, meg fűzéssel is, de már nem ugrik be a neve, keress rá.
Sziasztok!
Egy 94es RMX 250 Tipusú motorom van és a gyári kerékbe keresek küllőt, valaki tudna mondani pár ötletet, hogy hol találhatok?
A másik variáció egy használt felni lenne. Csak nem tudom, hogy az RM felnin kívül jó-e valami más motor felnie bele.
Szerintetek?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv. Levente
Üdv!
Szeretném megkérdezni,hogy jelenleg aktív-e még ez a hirdetés?
RM85 alkatrészek
És ezek az alkatrészek passzolnak a 2003-as modellhez is?
A kézikönyv miatt is kellene az eladásra szánt termék!
Előre is köszönöm!
Pedig én kurva jókat enduróztam vele mikor még jó volt!
Lehet hogy azt csinálom hogy esztergálok bele egy olyan aluminium csapot ami kb 1/4 részt szűkit a nyiláson, hátha akkor picit nyomatékosabb lesz alul, viszont nem pörög ki..!
Inkább úgy nulla, hogy ott ahol a simoval elmegy a haver te meglehet hogy szívni fogsz (lefullad, aztán meg kerékre áll stb.). Alapból sem jó a 125 endurózni, de ha nincs benne szelep akkor szerintem alkalmatlan. Csak szenvedés az egész.
Inkább a haverokkal terepen, erdőben motorozunk dimbek-dombok között! Az a nulla az olyan mint egy simson kb?
Találtam a mai nap folyamán Rm85/L-hez service manual-t ,csak 2006-osat!
Kérdésem,hogy ez gondolom nem sok dologban tér el a 2003-ashoz képest?!
Előre is köszönöm!
Egy gyorsabb krossz pályán hobbi szintű lötyögésre még elmegy, de másra ?!? Mire használod? Szerintem szinte semennyire nem fogod tudni kezelni: vagy nulla erő vagy maximális és a kettő között az átmenet meg egy lórúgás.
sziasztok.
Az lenne a kérdésem hogy az rm 125-os motoromat használhatom e power szelepek nélkül.
Lesz e valami motor károsodás esetlek megnővekszik az üzemanyag fogyasztás?
Azt tudom hogy alacsony fordulaton kicsi lesz a nyomaték (de mennyire?) , ha pedig eléri a nagyobb fordulatot akkorr megugrik..
Persze normálisan bedugózva a nyilásokat stb..!
Használja valaki igy a motorját esetleg tapasztalatok?
Tudom hogy lehet csináltatni meg venni is de egyenlöre nélkülözném.. $$$$$ . Már a gatyám is ráment a motorra. Ha igy nem lehet használni bontom a gépet , amit nem szeretnék!
Ui.: van egy épp powerem eladó!
várom választ..!
Keresek Suzuki RM85L 2003-as évjárathoz service manual kézikönyvet PDF formátumban! Akinek van kérem jelezzen!
Köszönöm
Sziasztok ! :)

Még mindig keresnék 2004-es suzuki rm 250-hez bal, váltó oldali deklit valamint berugókart ! Vagy esetleg tudnátok mutatni egy oldalt ahol jó áron hozzá lehetne jutni !
e-mail: mangela87@freemail.hu
köszi előre is !
Szép napot ...
Köszi.Megnyugodtunk,jól tettük be
Igen, mutatja is az ábra, a jobb (váltó) oldalon a rugó van kifelé, azaz a váltóolaj felé.
Megvan a kèp úgy látom forditva kell tehát a rugos rèsze az olaj fele ?!