Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól gondoltad Az a a Te Tl ed bizony valaha az enyém volt. Ha érdekel ról a valami írj.
Gondolom még most is brutálisan szól a két RS3 dob . Én is úgy vettem ahogy te megláttam MEGHALLOTTAM majd beszartam és megvettem.

Ime még néhány kép.
Szia Mogyesz!

Pohi vagyok, én gyarmaton vagyok rendőr. Ez a Tuza öcsi mocija nem? Elég keveset ment vele az tuti.
Üdv!!!

Lehet h ez a TL az én TL em????? Mohácsról vettem és totálisan hasonlítanak egymásra, főként az RS3 as puffok. :-)))))))
Sziasztok !

Egy barátom fájó szívvel ugyan,de megválna az SV 1000 mocijától!
Ha tudtok rá vevőt hívjátok ezt a számot:06306382541
Adatok:2004.04.évjáratú.PIROS,14200km futott,csak túrázásra használt,MRA sötétített plekó,bukógombák,Goodridge fémfékcső+kuplung,K&N sport légszűrő,Raptor dobok,Matris progresszív korm.teló.+minden gyári alkatrész.
ÁRA: 1800 000, vagy 400E+hitel,de alkuképes az ürge!
Hi Dominó! A légszűrőd csak a TL1000S-hez jó, a az R-nek szögletes szűrője van már, és az SV-be is más kell... Engem érdekelne a szűrőd, mert nekem S van, de ezt jeleztem nekem a TL fórumban is
thx
Igazából még nem döntötem, de eséjes: öhlins, lsl, hyperpro, bitubo majd meglátom.
Egyépként 70-től már lehet kapni
menyibe kerül ? milyen márka/ tipus?
Lehet! Én is most veszek.
azt nem tudod hogy lehet rá utólag rakni ugyanugy mint az 1000-es re
ááá gondoltam
csak az 1000-esen van
hahó
Az SV-n van gyárilag kormány lengéscsillapító a 650 esen is vagy csak az 1000-esen
Szevasztok V2 imádók
Néhány évet motoroztam Tl1000s suzukival. A moci már nincs meg de maradt belőle egy K&N sportlégszűrőm. kb.5000 kilómétert volt a motorban. Amikor a mocit elvitték nálam maradt.
Ha valakit érdekel ócsó pízért megállapodhatunk. Jó lenne ha kiokosítanátok jó e a TL 1000R-hez, és a mostani SV 1000-hez .
A moci egyébként így festett.

Hali.
itt van mindenféle idom http://www.svclub.hu/?q=image/tid/42 teljes idom is van csak árát nem láttam
hát sztem svclubon tudják ha nagyon érdekel
Csak példaként írtam. lehet szó 02-03 tök mind1 hanyas évjáratról. Hol lehet ilyet csináltatni? Kapni?
igen lehet rá utólag csináltatni ilyen idomot. 2002-es az még a kerekebb utána jött a szögletesebb fejidom??? igaz???
Sorry Csak írta wood, hogy náluk is van ilyen. Én arra lennék kíváncsi, ha teszem azt veszek 1 2002 SV 650 S-t, aminek az oldala csupasz, de szeretnék rá idomot. Lehet rá kapni? Hol? Mennyiért? Újat? Egyébként a motor.hu-n van egy 1000S ami gyönyörűen megvan csinálva
tényleg jó csak azért a fejidom nál az irányjelző alatt szebben is össze lehetett volna hozni a dolgokat de szép ez az SV
Ez szerintem jól mutat!
Jajj fepi! Nem vagy képben?
Ezek utángyártott termékek!
Így seholsem kapod meg újonan őket!
az sv-klubon gyártanak mindenféle dolgot hozzá és régebben mondták hogy lesz oldalidom is meg kéne ott érdeklődni
Hát elég érdekes lenne
Idom+a sima kereklámpa
Amúgy létezik még a régebbi tipushoz is...
Ja! És ut0ólag is fel lehet rakni?