Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csucs22!

A moci 800-ba került, elég jó áron sikerült megvennem. Viszont most rá is fogok elég sokat költeni. De hát azért van, nem?
Zotya
Szia!

Mennyiért sikerült megvenni a gépet?

más baja nem vót?
szia!

nem tudom, hogy aktuális-e még a problémád, de találtam egy Neked való hirdetést.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=414123&c ommand=ugras&screenwidth=1024
telán siekrül hasznosítani.
Felkerestem az SV bontót, és ott azt mondták, hogy tudnak szerezni, de sajna az új feléért, ami közel 40 ropit tesz ki. Utánaérdeklődtem máshol is, ott 65-ért mondták.
Úgy hallottam Ausztriában 15-20 ezer forintért is hozzá lehet jutni, de sajna" nem találok sehol elérhetőséget, sőt még céget sem odakint, aki ezzel foglalkozna.
Van vkinek infója?
Felkerestem az SV bontót, és ott azt mondták, hogy tudnak szerezni, de sajna az új feléért, ami közel 40 ropit tesz ki. Utánaérdeklődtem máshol is, ott 65-ért mondták.
Úgy hallottam Ausztriában 15-20 ezer forintért is hozzá lehet jutni, de sajna" nem találok sehol elérhetőséget, sőt még céget sem odakint, aki ezzel foglalkozna.
Van vkinek infója?
Szia Andrev!

Bocs, csak most sikerült olvasnom az üzeneted, és köszönöm. Már megyek is...
Mogyesz!

Sok sikert és sok pénzt a javításhoz, aztán majd jelentkezz május 1 előtt pár nappal legalább .
Már félig megvagyok vele !Még lámpa , meg idomzat hiányzik.
Remélem tavaszra egybe lessz a gép, aztán beszélhetünk a közös túráról!!
Köszi Mogyesz!

Neked, mi lesz a vassal megjavítod, vagy már meg van? Lőrincz Tomival Május 1-re terveztük be a kunmadarasi túrát. Ha van kedved és kész a moci jöhetsz !
kösz én majd a későbbiekbe gs500 ról szeretnák sv-re váltan
Hali. robogóztam elég sokáig, aztán első komolyabb egy 125 Honda CR fullkrossz, utánna egy családi 400-as burgman, és most egy nagy lépéssel Sv1000s. Hát volt mit megszokni rajta, még most is folyamatban van Az ereje,és viselkedése az elődökhöz képest lényegesen komolyabb, szal van mit tanúlni még bőven
hy
Andrev te milyen motor után ültél az 1000sv-re
Szeva! Gyere a http://www.svclub.hu ra ott segítenek neked. Amúgy van Pesten egy SV-bontó: 0620 483 1680 a száma a srácnak...
Sziasztok!
Egy hete vettem meg a 2000-es évjáratú Suzuki SV 650-es motoromat.
Sérült egy kicsit, de jó áron vettem.
Egy gondom van vele, van rajta egy műszerfal, amiről letört a fordulatszámérő (és meg sincs), és a maradék óra és mérföld alapú, így nem az igazi.
Tud nekem valaki segíteni kinél, hol találok hozzá használt, de még jó állapotban lévő műszerfalat?
Segítsetek nekem legyetek szívesek, a legtöbb bontóban ilyen nincs, vagy aranyáron, esetleg újonnan, de az már bőven nem érné meg nekem.
Köszönöm.
Zotya
Cső Pohi !

Jól látod ! Az Öcsinek a mocija.Tényleg fajin kis jószág!
Gratulálok az R1-hez nagyon állat!
Még mindig megvan a sárvédő!10 000-ért adnám.
érdelődj; ledacs@mail.tvnet.hu -címen.
Na akkor ezt letárgyaltuk.
Majd emilben küldök más elérhetőséget is.

Amúgy igen mostanság 1000-es gixxerrel próbálkozom, de a mocit novemberben vettem úgyhogy még nem tudtam egy igazi jót szaggatni vele.
ez kész

(az előbb lemaradt vmiért )
"Bár előre félek, hogy mikor az asszony meghallja dübörgést ami az rs3-ból árad megint elkezde rágni a fülemet, hogy miért adtam el."
Kiválló!
msn? dino77@zipernowsky.hu itt pedig én vagyok fellelhető
Néhány fotó a régi kedvencedről http://www.zipernowsky.hu/~dino
Gixxerrel tolod manapság?
Üdv Dinó
Ez röhögés, vagy vidámkodás
Én úgy 7000 Ft-ra gondoltam ez a beszerzési ár fele. De már érdeklődtek rá csak még emilt nem írt vissza a srác. Csak a tisztesség miatt várok egy kicsit.
Amúgy én is a mecseken szoktam csapatni, a Magyarürögi úton lakom úgyhogy nem nehéz felmenni egy körre. A közös motorozásban természetesen benne vagyok. Bár előre félek, hogy mikor az asszony meghallja dübörgést ami az rs3-ból árad megint elkezde rágni a fülemet, hogy miért adtam el.

a maszek dolgaink megbeszéléséhez : szaszattila@tvn.hu
Dominó királyság!!!
Mennyiért vesztegeted a "tulajdonomat" képező légszűrőt? Hogy valami újat is írjak a gépezetről, ugyanolyan fényben süt mint nálad, mindent megkapott és meg is kap ami megilleti. 2db bukógombával bővült a gépezet és pár km el (36000 nél állok vele). Az RS3 as torokból szól a mecsekben amit már a KPM zajszintmérés is igazolt 120db re. Merre szoktál motorozni? Hamarosan érkezika jóidő, összefuthatnánk egyy light karikára!

Üdv:Dinó