Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Merre laksz? Lehet pár dolog, de van 1-2 amit gyorsan le lehet ellenőrizni.
Alpjarat mennyi?
Sziasztok!
Nem túl rég sikerült vennem egy 2004-es 650-est. Olyan problémám van vele hogy, melegen néha gondol egyet és leáll, pl. piros lámpánál (szóval nem utazó tempónál) utána rögtön nem is indul be csak gázadásra. Ilyenkor alapjárat nincs, néha a motor hangja se olyan mint szokott lenni ha pihentetem 1-2 percet akkor pöcc röff és megy megint minden mintha semmi nem történt volna, amíg megint nem gondol egyet.... Járt már így valaki? Esetleg tudja valaki mi lehet a baja? Remélem nem fogtam mellé a vásárlással :( Köszönöm a választ, tippet, tanácsot :)
Srácok 650s ből túrakormánycserével ki lehet hozni hasonló kényelmet,mint a naked verzió? Sikerült hozzájjtnom egy napra egy kis sv heg,de borzasztó kényemetlen nakedbike után.
köszi
Hi!
Én a helyzet jelző foglalatából hoztam ki,de az enyém honda.
majd megnézem mert mot megyünk sopronba kocsival. este ránézek, de fogalmam sincs , eddig nem is használtam még. nincs mihez.
köszi
Sajna azt nem tudom már rajta volt így vettem.
hova van bekötve??
nekem is van rajta de így vettem.
igen onnan másoltattam be ide...
huh,azt nem merném piszkálni..néztem,de nem bontanám meg...
nálad melik 2 vezeték lett a kiválasztott?
de ismerős szöveg ( facebook ).
Nekem a gyújtáskapcsolón van.
tud valaki ajánlani jó megoldást usb töltőaljzat felszerelésre k7 650s-re?? honnan vegyek áramot?
a direktben aksira lengöbiztositékkal nemjo megoldás,mert az usb trafója nagy telj. és szivja az aksit. fényszoro vezetékére gondoltam,azon csak akkor van áram,ha gyujtás van. köszi
ez olyan lincos kinézetű...
Na csak sikerült!
Sziasztok !
https://szerszamkell2.cdn.shop...
Ehhez hasonló láncszerelő szerszámot kaptam . Márkajelzés , egyéb infó nincs rajta . A szegecselő fej , és a nittelő szem csapja közé behelyezett csapágygolyó megoldotta problémát , sikerült szépen ellapítani . Köszönöm a tippet , segítséget ! Minden jót !
Már megnéztem, de csere előtt megint megnézem
Azért a példákból okulva nézz meg néhány vidit, hogy kell használni.
Ez nekem csak jó hír, én is ilyet akarok venni. Az első cserénél visszahozta az árát!
4 láncot cseréltem vele eddig, birja. az árát már megkereste.