Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TPS ellenőrzés és hasonlók, de távba ez nem megy.
én elöször egy gyertyacserére meg injektorszinkronra gondolnék.
ja,és yoshi dob van rajta.
k8 sv650s-röl van szo,mi lehet a baj?
nem árulnak bárdinál tömitést
Valakinek van Debrecenben 1000-re gyári kipufogója egy műszaki erejéig? Előre is köszönöm!
na,akkor átteszem hétföre...bárditol veszek majd tömitést.
Kéne.
Ha le tudod venni egyben serules nelkul lehelletnyi blokktomitovel visdzarskhato,ha szetesett akkor venni kell.
levenném az oldaldeknit a 650röl... rá akarnék kukkantani a generátorra meg a mágnesekre...
kell oda tömités?
tegnap reggel raktam bele egy uj aksit...azota tartja a 12.95v feszt...
de az áramfelvétel megvolt ma is...
0.01-0.08 között ingadozott...
pár biztositékot kivettem de nem változott...
Na mi lett?
amivel elöször mértem az nem volt jó...kidobtam.
de mértem azota 2 másikkal...azok is kb ilyen áramfelvételt mutattak.
holnap rakok bele uj aksit...majd kiderül mit mutat...
szerintem nincs. biztos hogy jó a műszered?
elsőülés alattiakon kivül van még valahol biztositék??
szedd ki akkor a biztosítékokat és nézd meg úgy. a 80mA rengeteg, az nem lehet jó érték szerintem, bár sosem mértem. de van egy GSM-es riasztóm, azt pont azért nem raktam motorba mert kb. 50mA-t eszik és hamar lehervadt volna tőle az akku
utólagos mókolás nincs rajta... egy usb aljzat volt direktbe az aksira kötve egy 5A biztivel, azt lekötöttem már.
az is fogyasztott 0.009A (9mA) áramot nyugalmi helyzetben.
Ez már igaz!
Na jó, de motort keres, nem Suzukit.....
Asszem a suzukinak van ilyen 2%-os nem?
Az ingyen van.
Mindenképpen azt kellene megtalálnod ami fogyasztja az áramot, innen nem fogunk tudni többet segíteni szerintem. Ha van nem gyári elektronika skkor kezd azzal hogy azt lekötöd.
Milyen ingyen hitel? Valamiről lemaradtam? Amúgy meg hitelt sem veszek fel ész nélkül, nem az a fajta vagyok
akkor minek lehet baja?
Az biztos hogy sok, valami szívja az akkut. 0,08A ugye 100h alatt 8Ah és már vége is, és ez még egy hét sincs. Lehet nincs is baja az akksidnak.
Nema hogy ingyen hitel korában így keresd magad.
Kellene valami, a Honda még mindig tetszene de csak az új az meg ugye nem olcsó szóval még mindig itt vagyok elakadva
Sv650 nekem nem remlett hogy olyan okos lenne.De üsse kavics.Viszont jó akkuval 3 hónapig bennt rohadva is indult.
Így ha gyorsan egy hét alatt merul akkor gebasz van.