Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A cbr mióta egyenes kormányos?
Csatlakoznék az előttem íróhoz, és jómagam is Békés Karácsonyt Kívánok Nektek!
Tiszteletem a TL -es uraknak, és hölgyeknek. Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok..;)
Nem mindenkinek van egyeneskormányos bolbajárósa, amire szatyrot akaszthat
Jó lesz ráaggatni egy táskát amiben ott van az uzsi.
Az én tankom "szépségén" már nincs mit védeni, azt eltakarni kell
Nemtudom még. Olcsó volt, kipróbálom.
Ebben mi a jó? Most komolyan ? Nem értem mire való a tankbőr. Véded a fényezést? Fóliázd le. Jobban tudod fogni a motort ? Arra van csoko franko "matrica". Tanktaska miatt? Ezer olyan van ami nem magneses.
Hiába hisztizel. Az nem változtat a tényen, hogy kettőnk közül csak én tudom hogyan kell TL blokkot összerakni Mivel nem a házépítők forumán vagy, így más tudás itt kevésbé fontos

Abba nem gondoltál bele, hogy félelmetes baromságokat hajtottál mindvégig és azt is helyesírási hibák tömkelegével leírva Ha már írsz egy nyílvános fórumra vagy vedd a fáradtságot bekapcsolni a hibajavítót, vagy ne csodálkozz ha mások analfabéta, tudatlannak tartanak.
Amikor ezért kiröhögtelek egyből legyökereztél
Jó mondjuk a gúnyos beszólás helyett elmagyarázhattam volna, hogy miként működik egy TL kuplung stb... de imrufonak se hitted el, hogy van AH kuplung a motorban (mert te már csak tudod, mert extra okos vagy), akkor meg kár beléd a tudás
A többi 1300-as hengerszett, meg a 180 lóerő (ami 1200ccm és 150 le inkább), az a no comment kategória.
Szkandertudásod villogtatása helyett olvasgass a neten. Okosabb leszel.
Bár azt sosem értettem embereknek miért olyan fontos a szkander. Még jó, hogy nem a pöcsünket akartad összemérni.
Nade mindegy is. Részemről ennyi.
Boldog "karit"
Már meg is érkezett. Mondjuk még simulnia kell, mert a hülye feladó jó kicsire összehajtogatta
Köszi az infót!ezt már én is néztem az e-bayen, de annyit nem adok érte, inkább csináltatok egyet :-)
Meghát a hosszított lengőkar se lesz olcsó mulatság :-D
Ja hogy gyorsulásra kell? Elejét 2 centire be kell ejteni, koppra betekerni mindent.
Hátuljába kell egy ilyen:
http://www.ebay.com/itm/TLR-Lo...
koppra betekerni mindent.
Nem azért kérdezem, mert nem ér le a lábam,hanem
mert járok Kunmadaras versenyezni :-)
Hali!
Ten: tension-húzófokozat
Com: compression-nyomófokozat
Ha nem pályázol, és mondjuk kb 100kg alatt vagy, akkor maradhat a gyári értéken szerintem. Nekem 2-3 klikk rá van tekerve, és nem azért mert pályázni szoktam...
Miért szeretnéd leültetni? Nem ér le a lábad? Rossz hír, de a TL-nek pont az elejét szokás leültetni, a hátulját meg kiemelni...
De beindult az élet...
Még Tasi is előkerült. Üdv!
Csak így nagy általánosságban én azt mondom, hogy egy motort nem kell leírni azért, mert földhöz volt vágva... Meg lett csinálva? Ha meg, akkor nincs probléma.
Pont én vagyok a példa. Tőlem többször szerintem nem sokan vágtak földhöz TL-t, oszt mégis itt van, gurul, fűt-zenél-világít.
A hat év kihagyást még mindig érzem, de azért már jönnek vissza a dolgok... Viszont a szezononkénti legalább egy esést sikerült eddig nullára csökkenteni...
Sziasztok. Nemrég vettem egy TLR-t, és kérnék egy kis infót a hátsó felfüggesztéssel kapcsolatban ha nem gond.
1. Mivel mit állítok TEN, COM?
2.Ha le szeretném ültetni, kell cserélnem vmit?vagy elég ha a bordás tengelyen arébb rakom?
Jah, mondjuk elég egyedi a cucc az biztos.
Nem egy rendszert....mindenki eldöntheti megér-e neki ennyi pénzt ....
Ennyiért motort is kapsz a németeknèl!.....
Valoban el volt repedve...de azt gondolom messze nem volt osszetorve ugy mint nemelyik a felismerhetetlensegig. Azt gondoltam-es nem is tevedtem, hogy vannak itt normalis sracok de kar, hogy a magadfajta szerencsetlenek is talalnak helyet itt. Jano...Jano, azert remelem lesz nagyobb oromod is az eletben ennel, meg azt is hogy egyer csak osszefutunk es kezet razhatok majd veled :) vagy a tengernyi tudasod es bolcsesseged olvashatom majd valahol ahol a hozzam hasonlok valamit tanulhatnak. Boldog Karacsonyt Kicsi Jano ;)
Yoshi rendszer olcsóba...
http://www.ebay.de/itm/RARE-Su...
Már eszembe is jutott. Tényleg ezen röhögtünk napokig. Nincs rommá törve, csak a villanyaknál..
Na jó félre a tréfát ....ő szerintem tlr- el született ....jobban motoroztak mint én lényegesen bár gondolom a hosszú kihagyást míg a renovalas tartott azért ő is megérezte ....
Nem lehet mindenki olyan piszok mázlista mint Imrufó!
Azért 3 év a mérnököknek sok idő fejlesztésben ....ezt ne feledd de a V2 más őserő csak azért adtam el mert mar nem lenne jogsim.....