Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor lesz?
Elmehetek idén is?
Ezek után az sem kizárt hogy összefutunk egy találkozó keretében TLjano turbós TLS e-vel .....megtörténhet !
Jaja, sima típusbetegsége volt. Tudom, h vigyáz a motorjaira.
Örültem amikor megtudtam, h az övé volt. Mondtam, h akkor ennek legalább volt gazdája.
Kar, hogy minden jo tarsasagban van egy ilyen ember. De nem baj, majd egy nap valaki picsan rug a stilusod miatt ;)
Biztos nem volt nagy a baj,tarka nem a dobált egykeróiról volt híres
Az a baj, hogy rad ferne meg egy par ev az iskolaban, mert az olvasas es szovegertes resznel biztos otthon henkolted a bicajodat
Ha van pénz, akkor mehet bármi. A többi része meg az álmodozás...
Akkor húzzálbele, mert 1500-ra azt még fel is kell fúrni...
Egyszer fent.....egyszer lent ebben a tarsasjatekban amit életnek hívnak,bármi megtörténhet TLjano.....
Igen, mindenki ismeri.
Igen, de most pár éve, megint kezd összerázódni egy jó társaság. Jah, én is úgy tudom, h kettő van neki. Az igazi megszállott...
Mondjuk Dino, BerikZ, pfvari, Tarka azért hiányzik a bandából. Tarka ex RSV-jét szereltem nemrég.
Én már az ilyen "180 lóerős 1.3-ast TLR-t építtetek , mert nagyon sok a pénzem" embereknek nem kifejezetten tudok már hinni
De majd építek akkor én is k2 verő TLS-t Hengerenként egy csigával
....egyébként senki nem hibátlan ,ha lehet megragadom a lehetőséget és mindenkinek kellemes karácsonyt és sikerekben gazdag új esztendőt kívánnék!......Imrufo-nak külön is gratulálok a felèlesztett paripàhoz!
Barath Attilat ismeritek?
Tényleg volt egyszer valami sztory, valami törött nyakkal. Na majd visszakeresem
Kezdem sejteni ki votl az.
Jó kis csapat volt....sajnos szétszéledt ,de amint làttam a tavalyi találkozó sem volt rossz....talán legközelebb ha előre tudom az időpontot pontosan,akkor szívesen csatlakoznék talán Gambesz is el jöhetne és át beszélhetnénk a dolgainkat....kivel mi történt ha jól tudom van most két Tlr-je...
Ismerős ez a lelki állapot. Nálam is döntésképtelenség áll fent évek óta.

Lehet ott látni érdekességeket. Ős Imrufó képet pl...
Az volt az unikornisom....és az is maradt...
Bigoneoszi....ha megnézed a képeim között van egy gyári k3 silver,pont olyan
Az enyém ilyen volt még régen a Csabiéknál...
Gyari dobbal sosem mertek, csak ezzel! Azt mondta ki lehetne tekerni belole de O szerinte ugymond "optimalis" legyen igy en ra hagytam
Hát a 130 ló körül kéne hoznia...
Érdekes, a gyári dobbal jobb volt minden érték?
hát konkrétan az enyém is gyári....
de R-nek többet kéne produkálni...
Gondolom a Dynoval jobban me lehetne allitani stb. De nekem igy is el pocorgott