Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az a biztos, hogy gyárilag van benne anti hopping.
Azt senki nem fogja tudni interneten keresztül, hogy jól is működik...
Lehet hiba. De lehet, hogy csak menned kéne egy erőltetett menetet olyan motorral, amiben nincs csúszó kuplung...
Szerintem legelőször meg kéne tanulni normálisan írni
Másrészt hülyeséget hajtod, és minket kérdőjelezel meg, pedig imrufo szerintem látott már TL blokkot közelről.
Van abba csúszókuplung, nincs azzal a TLR kuplunggal semmi gond.
Vegyél normális gumit a motorodra, és tanulj meg visszaváltani. Utána nem fog az pattogni.
Hat...ugral pattog egyebek igy en ugyan szet nem szedtem de nem vagyok benne biztos
Akkor ha van egy TL1000R-ed, a probléma meg is van oldva. Ugyanis van benne.
Ha jól tudom, pont a TL1000 az első sorozatgyártású motor, amibe csúszókuplungot raktak...
Nem jol fogalmaztam azaz nem pontosan. Anti hoppingot szeretnek
Hali!
Mivel gyárilag van benne, ezért nem nagyon kellett beszerezni senkinek.
De ha mondjuk tönkrement, és cserélni kéne, akkor az ebay-en hegyekben áll...
Nekem volna egy kerdes mennyit erne meg neked? :)
Sziasztok! Esetleg valakinek van csuszo kuplungja es ha nem az univerzum titka elarulna hogyan s mikent szerezte be? Udv
Augusztusiban benne vagyok. Aham lesz ez annyira jo :)
Hát szerintem arra kéne. Augusztus vége, tuti jó idő lenne. Igazából évek óta Brno ba akarnék kimenni de nincs kedvem alles zum alle 150ezer fölös királyom. Meg aztán lehet hogy ez is lenne legalább akkora élmény. Egy jó kis kaland plusz kirándulás.
Melyikre akarsz menni? Tt-re?
Dumáljunk. Csinálhatnánk úgy is hogy haza vagy odafelé Prágát útba ejtjük. Csak egy ötlet.
Siman mennék ;) erről majd dumaljunk
Komolyan gondoltam. Az indulást még átgondolom, kicsit bátorság hiányában küszködök egy ilyenhez. meg lehet lóerő hiány is lenne.
TL topik TL tulajdonosoknak ...
És még törött is volt,mint írja!
Reálisan nézve kb 17 éves motorokról beszélünk és egyik másik megkímélt,netán eredeti festés,szervízkönyves,10ezer km alatti az legyen drága.
Fizesse meg a vevő,.
A tied oszi 2017 vagy 2027-es gyártású lesz?
Ez eléggé adná. Indulunk is ? :D
Srácok! Nincs kedvetek kimenni ide nézelődni? Foglalnánk valami olcsó szállást egy éjszakára, nézelődnénk meg gurulnánk egy jót.

http://www.amkhorice.cz/en/
Na ez tök jól hangzik! Remélem összejön jövőre!
Én már beszhatom, nekem be lett nyáron jegyezve a 60 valahányezer műszakin, bár lehet 4év múlva is csak 61000 lesz, majd kikötöm az órát, úgyse nézem
Szinte új is, ahonnan fel lett építve...
Szia Józsi,
Jah, most télre ütemezem az építést. Meglátjuk mi lesz belőle. Most fog menni a váz, a lengőkar, a segédváz szinterezésre.
A Gixxeren is kell ezt-azt csinálni, elsőnek azt fogom szerintem.
És ez kevés kilométeres? Meg jó áron van?
ZXR750-ét raktam fel, mert azon van kapcsoló, és olcsón vesztegetik :)