Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig semmi probléma nem volt vele
Egy csavar eset ki és csak ottszivárog meg probálom potolni a csavart de nem voltam benne biztos hogy milyen csavar kell bele. Ha jól hallotam meg van az valahol fent akadt a blokkon
Ma kiiderül minden
Ha nem akkor kelleni fog a tömites és a hozza valo csavar
Jó cucc, mint a Braking.
Olyan mint a Braking, Brembo stb. Nem lesz vele gond
Hi!
Ha ereszt a tank, akkor az általában nem a csavar hibája, hanem a tömítés adja meg magát. Ha új gyári tömítést veszel, ahhoz vannak csavarok is. Ami amúgy ha jól tudom M5-ös alucsavar kb 10mm hosszú menetrögzítővel megtámogatva.
Meghúzási nyomaték szigorúan 4Nm. Ha túlhúzod, elnyalódik a tömítés, és ereszteni fog állandóan.
More 2017? Ki emlékszik má ilyesmire szerinted?
A 2020-as megmozduláson meg kell jelenni(ha lesz...), oszt nem lesz ilyen probléma
De egy sima o-gyűrűvel megoldható a probléma!
Van tömítésem ha kell!
Tapasztalat?
Igen
A benzinpumpánál
Kivel beszélgetsz?
Igen!
Kifizettem?
Benzinpumpa?
Elaludtál a toy toy ban???
Helló!
Milyen csavar kell az üzemenya tankba
A szint jelző lemezbe
Folyik a benzinem
Üdv a klubban!
Olyan hatszor borítottam már magamra az udvaron a gépet.
Gyári kuplungkarom sajnos nincs...
Üdv!
Esetleg elfekvőben valakinek egy gyári kuplung kar? Magamra borítottam ezt a szart......
Bemész Suzuki és rendelsz. :)
Sziasztok.Gyári idom csavavarokat honnan lehetne beszerezni?
Tanktomites csavarokkal 10ezer es kb3-4nap alatt megjott es vihettem be. Kesz is lett, tokeletes.
De rövid időn belül ki fog derülni!
Tanktömítésem R hez mindíg van NEW ha sűrgős valakinek, de jelen helyzetben csak személyes átvétel, itt hagyod az árát, aztán ha megjött az új, amit rendeltél, vissza adom a $-t! Ha ez segítség, nem tudom mennyi időbe telik most, ha megrendelsz egy alkatrészt.
Unatkoztunk...