Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg a tiéd lélegeztető gépen van!
Igen, ez volt a leg logikusabb, köszi! Adok egy mocit ha szeretnél jönni!
ez lesz gondolom, legalábbis itt szoktunk
https://goo.gl/maps/JyV8KxGHeont7mVa6
Borcsa?
3 MOL kút van, de Gyöngyösi út egy sem
Itt Zsivány 1#, vétel!.
Nekem mint volt tl fannak már csak egy laza zalacsány-balaton környékére fog telni vasárnap.
Hol vannak a nagy TL fanok a fórumról?Senkit nem hozott lázba a vasárnapi gurulás?Oké tudom pest megye nem mozdulhat,de a többi zsivánnyal mi van.
Nektek kell kitalálni az időpontot,én majd alkalmazkodok hozzátok.Sirokban is benne lennék
Vasárnap de. 11-ről van szó.
Én a többi napon melózok, úgyhogy csak a vasárnap a fasza...
Most akkor szombat vagy vasárnap?

Amúgy úgy hírlik kinyitott újra a Visontai pálya.. Ami mondjuk nem a nagy gyorsasági motoroknak kedvez... de talán jó tudni róla.
Én holnap délután tervezek egy óvatos tesztkört a Mátra környékén...
Bizonyára lesz, viszont Joskaval gondoltunk 1 Sirokra is ha meg lesz tartva illetve ha benne lenne a banda?
Én még nem leszek motor közelben 2-3 hétig, nektek viszont jó motorozást
Borcsa, nyárra ugye tervezünk találkozót? Lassan be kellene írni a szabadságomat, és már bizsergek így hogy tavaly kimaradtam
Oksa
Oké, akkor 11-kor Mol kút.
Hatvan Mol kút a Gyöngyösii út elején
11 körül, hogy ne kelljen túl korán indulnod. Ha az M5-ösön zúdulsz, és nem akarsz kóvályogni, akkor jó lehet Pesten az M3 kivezető Meki parkoló. Vagy ahogy neked jobb, én is oda gurulok, ahova kell.
Helyileg merre vagy?
7végén motorozással össze tudom kombinálni, hogy elvigyem a csavart, ha nem pont valami lehetetlen távolságra vagy.
Ja, csak szombat délután, mert vasárnap Mátra.
Benne vagyok Tali, mikor és hol?
Érdekel igen
Hogy tudnák össze egyeztetni?
még nem tudok menni...
Vasárnap Mátra?
Gyári csavart tudok adni, ha csak az kell.
Hétvégére esetleg valami gurulás? 24-28 fokot mondanak.