Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yoshimura rendszer nem drága 😅
https://www.ebay.com/itm/17414...

Vance&Hines-ből a duplavégű dob az etalon, de már vagy 10 éve használtan sincs sehol.

Tudom ajánlani a Mastek dobokat, magyar gyártó, road legal, jól néz ki, jó hangja van.
face-en megtalálod.
Köszönöm imrufo lehet meg tömetem a csöveket szerintem tuti üresek. Egyébként Aprilia tuano gyári csövek ki nyitva amúgy szép csövek meg minden de nekem a favorit a Martin lenne vagy Vance& hines. Nyílván a yoshi a best de ki tudja azt meg fizetni..
Hangerő szempontjából nem sokat számít a dob végén lévő nyílás átmérője.
Inkább a dob hossza, meg hogy mennyire keményen van megtömve.
Minél hosszabb a dob, annál halkabb, és minél keményebbre van tömve, annál durvább pattogósabb a hang.
Nekem viszonylag rövid a dob, és most gyapotoltam. Durván meg lett tömörítve. Tehát ordít és recseg mint állat. 😁
Egy hosszú dob lazára gyapotolva meg szépen tompán mennydörög, de nem lesz hangos, ami amúgy a mostani helyzetben inkább előnyt jelent.
HAllóóhóó!Nekem minden is jó !polóból 2DB mondom borcsa kettűű!:D egy fekete meg egy fehér!
Üdv srácok!
Érdekelne a véleményetek hogy a kipufogó végcső átmérője mennyire szól bele a teljesítmény leadásába? Gondolok itt arra hogy a gyári leömlő 45mm akkor a 60as vég lehet sok... Mértem vtr-eken akro dobokat ott 55 a végcső átmérő.... Ki próbálta a vasam az egyik spanom és olyan halknak hallottam pedig meg forgatta....Vagy csak a dobom lehet nem ide való....
Remélem addigra lesz vele tapasztalat... 🙂
Most odáig jutottam, hogy a kijelzőt (aminek kb sehol nincs hely) felragasztottam a felső villahídra.
A tartálynak eddig sehol nincs hely. A kivezető cső tartójának a lengővilla kialakítása miatt eddig sehol nincs hely. 😅
Szóval tök jól haladok vele. 😄
Az olajozóról tartósteszt beszámolót kell majd adnod augusztusban 😆 (csak mert én is szemezgetek már vele egy ideje)
Sajna mivel a TL-nél nem középen van a csavar, hanem lejjebb, ezért a kínai cuccok nem jók.
Pedig nekem is az lenne má rég rajta. 😀
Kár, azt hittem végre Kína készít hozzá 😆
Innen a szomszédos USA-ból van. 🙂
https://psr-usa.com/chain-adju...
2 hónap volt mire befutott, és az oldalon lévő árra rájön még a szállítás+vám+áfa.
Ha az ártól nem kaptál egy gyors lefolyású infarktust, intézhetek egyet. 😁
A lancfeszesseg állító érdekel. Kitől vetted?
Érdekességképp:
😀 😎
Érdekességképp, egyfajta TLR beárazásnak is:
https://iconicmotorbikeauction...
Igen,de csak akkor ha részt veszel a talin.
Ezt Borcsával kell megbeszélned, én csak a mintát intézem. A pólók legyárt(at)ása az ő hatásköre 😊
Lehet teljesen más, egyedi pólót kérni esetleg ha a design-t is odaadják?
így jó részemről ahogy van, fehér legyen XL méret
Kész az első ötlet a pólóra. A szöveg lehet más színű (fekete, zöld, piros, stb...), illetve most az S van "rendesen" és az R tükrözve. Ha kell, tudok olyat, hogy az R van baloldalon, és az S jobb oldalt tükrözve, hogy mindenki boldog legyen.
Vélemény?
Látom hogy a jelentős súlycsökkentéshez még 172 LE is társult - ez valami verseny TL adata lehet..
Érdekes.. 🤔
Ez melyik motor típus egyébként? Hogy nem a TLS, sem az R az fix... (katalógus nélkül is érezni hogy több)
Sziasztok!
Én is jelentkezek a találkozóra, nekem jó az augusztus 27-28-29, de jó lehet bármilyen időpont.
Pólót ha lesz kérek én is.
162kg a versenysúlya, neked meg maximum 70,ha ezt meg tudod oldani, bármi lehetséges! 😁
Szevasztok! Nekem az augusztus teljességgel kizárt. Szeptembert még el tudom intézni, de nyilván akkor ha időben kitaláljuk. Ha csak nekem nem jó az időpont, nyugodtan szervezzétek meg, miattam ne variáljon a csapat.