Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jol hangzik 😀
Hát fiukák, annyit mondok hogy fuuu bazzeg. Van hova fejlődni :) futómű kellően feszes de közel sem olyan mint a GEN2 gyári beállítással, szépen kisimítja amit kell és melette tű pontos marad. A kanyarodás vagy íven maradás már itt sem kérdés. A fék az nem viccel. Konkrétan 2 ujjamat nem is használtam, már 1-el is kiesik a szemed már akkor is ha hozzáérsz. A blokk: na az a hang ami kijön a blokkból és már a gyári dobbol az megunhatatlan, ha nem volna ilyen nagy ez a dob tőlem maradhatna is, de persze már itt a karbon SC-Project :) Dinamika? 3-4000-től konkrétan utassá tudsz válni rajta 😅 a gyorsváltó felfelé pontos és finom lefelé már biztos hogy van tőle jobb, kicsit darabosabb. A kényelem a GEN2-höz képest sportosabb kicsit előre dőlősebb de 140-től abszolúlt kényelmes, bár az ülés az keményke :) Egy szó mint száz a 140LE az a teljesítmény amit félelem nélkül szerintem szépen lehet uralni az Én vagy Mi szintünkön. Itt már ugyan vigyáz rád minden féle elektronika, de ahhoz hogy azokat is lehessen érdemben jól használni ahhoz kell fejlődni. Szerintem maradni fog. 😜
Holnap proba kör 😇🙏
Inkabb nyito gurulasra😛
Az fajta szinter nekem is tetszik, de nem volt indíttatásom nekiállni. A lengővillám nem a legszebb, arra ráfért volna egy szinter, de ha majd tudok helyette szerezni egy szebbet, akkor az is megteszi.
Váz, és pár egyébb dolog szinterezése a kezdet, mert évek óta nézegettem a fekete vázat, de Oszi meg Imrufo véglegesen megfertőztek 😁.És az se segített hogy a pályagépen is ilyen a váz, túl jól néz ki..... Aztán minden alkatrészt alaposan letakarítok, és ami munkát igényel (pl fokozat jeladó, kuplungmunkahenger folyás, stb), azt rendbe teszem. Végre teljesen kidobom a pair dolgait, megcsinálom rendesen az airbox mod-ot, ás a kábelezést is át akarom nézni mert ott is vannak csúnya dolgok, szerzek rendes matricát, kap egy rcs19-et ez a fék is, a dobokat is megtömöm, valószínüleg tárcsákat cserélek, kap pár új matricát, és jöhet az összeszerelés meg a műszaki legkésőbb májusban. Kb ez a terv, aztán majd meglátjuk mennyire lesz rá idő,de legkésőbb Szentesre kész kell legyen.
Mi a terv? :)
Mondanám hogy én is jól haladok......... de nem. 😆
Oszi féle ledesítés
Jó lesz ez 😀
Alakulok én is😇de még gondolkodok🙄
Hogyne, már úton van a balkormány szett 😆
Akkor a kormany is cserés? 😛😅
Az enyémben biztos nem, a cél csak annyi, hogy legyen e-betüs lámpám az angol helyett :) De a műszarfal az ledes háttérvilágítást kapott :)
LED csík is lesz meg Angel lámpa? :)
🤩
TLR lámpa pucolás, és zörgésmentesítés Janónak.
Újabb remekművem Borcsa Vezérnek.
Köszönöm mindenkinek!
Nekem is nagy kedvencem ez a színösszeállítás, így dupla öröm van most 😆
Kedvenc színvariációm a TLR-nél.
Persze csak a piros után.
😁
😍 Így már egész korrekt.
Mmmm! Ez valóban nagyon klassz! Respect!
www.darazsgarazs.hu
köszi! Még 1-2 elemet kell fényezni, de jó lesz ez 🙂
Jol nez ki🤘
"Ruhapróba" 😀