Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél az étteremnél mindig megállunk. Ezután volt a két ellenőrzés: https://goo.gl/maps/egWfoYrEJ1LPD2eN7
Igen brutal milyen jo vele kanyarodni 😇Amúgy azóta se v semmi baja. Szoval csak Titeket nem szeret 😋😅
Ahogy látom be lehet vele fordulni 🤣
Fogalma nincs mert a sport dob ránézésre semmilyen következménnyel nem jár. E jel, zajszint ha megfelelő semmi gond vele.
Lehet hogy kemény de jól van ez így 😋
Elmúlt 10 évben nem volt gond.

Merre történtek az esetek amit írsz?
A sportdob miatt nem féltek hogy elveszik a forgalmit?
Tavaly szeptemberben két helyen is kint voltak a rendőrök és mindent átnéztek a motoron és ha kopott volt a gumi vagy sportdob volt fent elvették simán.
áá, csak nyugdíjas kirándulást tartottunk 😀
Futómű hangoláson? 😋
🙃
😍
Én szívesen gurulnék, de okt 7 lenne az első hétvége ami jó.
Kituzzuk a datumot? Én elég rugalmas vagyok 😇
Akkor menjunk ida 😇
Ja jó, most látom, hogy összekevertem borostyánkővel 🤣
Nekem igazából mindegy, bár a szeptember elég neccesnek ígérkezik nekem, szóval nem tudom mikor akartok menni majd.

Az a besztercebánya/berstein környéke elég jó. 1-2 frankó utat találtam még azóta a közelben. Jövőre be lehetne iktatni ha van rá igény :)
Akkor Tátra off?
Nekem jo amit kuldtok de azert vagynek kicsit több izgalomra 😇Akár ausztria felé is.
Pont erre merőlegesen megy amit én linkeltem, Bicske, Csákvár, Csákberényen keresztül. Nem szerpentin, de nagyon jó aszfalt, és nyújtott frankó kanyarok.
én nem tudom megnyitni a linket.
szerintem ez is jó :) nem egy szerpentines rész, de jó az út, és elnyújtottak a kanyarok. Oszival mindig erre mentünk szentesre.
Létezik hozzá ültetőszett.
Vagy inkább létezett, nem tudom, hogy lehet-e még kapni...
Meg nem is olcsó...
De itt egy webshop, lehet lehet van még nekik.
https://www.dscbikeshop.com/pr...
Én erről a szakaszról beszéltem:
https://www.google.com/maps/di...!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x476a12913ed0e51d:0xd26acb0f7966a0d5!2m2!1d18.6370142!2d47.4911792!1m5!1m1!1s0x476a218a85dd3373:0x400c4290c1ec640!2m2!1d18.280508!2d47.322683!1m5!1m1!1s0x476a2ac8186f964d:0x400c4290c1e6040!2m2!1d17.8838335!2d47.3537678!3e0?entry=ttu

Oszi mondta hogy ez neki hazai terep, lehet hogy van több jó szakasz arrafelé.
Köszönöm a választ, de még egy kérdésem lenne! A Tl hátulját hogy tudnám le engedni? Rugóstagon már nem tudok engedni, a gumi is csak 180/55-ös. Van ültető szett hozzá? Vagy más megoldás? Elég alacsony vagyok, eddíg nem zavart de most már jó lenne ha leérne a lábam. Ja az ülés szivacs is ki van már vágva! Köszönöm a választ!
Hali!
Megtippelem, hogy a benzinpumpa tömítés adta meg magát. Vannak mókolási lehetőségek, de a legegyszerűbb és legjobb a gyári tömítés. A csavarok meghúzási sorrendjére figyelni kell, a nyomatékra még jobban. Érzésre olyan mintha meg se lenne húzva, de csak így lesz jó a tömítés gumi éle.
Sziasztok! Új vagyok itt, Attilának hívnak. Van egy 1000r em, elég régóta, de ma el kezdett csepegni a benzin a tank alján. Azt szeretném kérdezni, hogy van e valamilyen tömítés oda, ha van hol lehet beszerezni? Vagy hogy lehet orvosolni ezt a problémát? Köszi Attila.