Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor te nyertél szerintem 😃
2014-ben mar fekete vázam volt 😜
Valaki elkezdte...😂
Jók ezek a fekete vázak.
Bárcsak nekem is olyan lenne...
Ja, olyan! 😁 😁 😁
Psszt, arról nem beszélünk 🤫🤣
Viccet félretéve, blokkon rajta a váz csak nem fértem el a sok kacattól ezért gyorsan összeraktam a másikat hogy legalább odaférjek a sárga cuccaihoz.
Ez is jó, de hogy áll a sárga? 🤔
Uhh az a fekete váz jól néz ki, honnan van?🙃😉🤗
A repcésnek is szezonja van. :D
Most van az ideje a szénabálás képeknek? 😀
Ha nem lenne messze 🥲 de ha lesz valami gurulas dunantulon megint az érdekelhet
M14x1.25 menettel nem találtam acélt, csak alut.
Úgyhogy ez a kínai csoda most kimarad... 🙂
Van acel is a kinainak, csak ezt talaltam eloszor 14 x 1.25 menettel.
Én nem vennék, mert ha szar aluból van akkor ha berág a menet, az egy igazi szopás lesz. És miért ne lenne szar aluból, hiszen kínai…az az olcsó.
Nekem a Stahlbus leeresztő van már vagy 10 éve, pont ilyen menetprobléma miatt.
Olajcsere is volt már vagy 10, nincs vele semmi gond, tudja amit kell.
De egy ilyen Aliexpress-es cuccot veszek én is poénból. 🙂
Elvileg ellen lehet tartani, de igazából olyanra gondoltam amit írtál csak ne, találtam, bénán keresek mert nem tudom a hivatalos megnevezését főleg angolul. 😁
Láttam már ilyet működni, de a második olajcserénél kiesni is. Minden nyitásnál csavarod a régi menetet is, ha a ragasztás elenged, ragaszthatod újra.

Nem TL1000-rel kapcsolatban, de találkoztam egy gyorscsatis megoldással, amit sikerrel alkalmaztak ilyen esetre, ragasztással.
Ez egy olyan olajleeresztő szelep, ami az eredeti leeresztőcsavar helyére megy, kis védőkupak fedi. Olajcserekor a védőkupakot kézzel letekered, a szelepre a hozzá való leeresztő adaptert feltekered, ez kinyitja a leeresztőben a rugós visszacsapó szelepet, az olaj kifolyik. Amikor lecsatlakoztatod a leeresztő adaptert, a szelep automatice elzár, a védőkupakot visszateszed és mehet a helyére a friss olaj.

Ez az, illetve a kínai klónja, az eredeti Valvomax Quick Twist néven kapható, a másik ilyen termék a Stahlbus. Ezek olyan 40euró táján mennek.
https://www.aliexpress.com/ite...

Csak ötlet.
A persely gondolsz ?
Esetleg egy ilyesmivel?: https://www.conrad.hu/hu/p/equ... , több méretben is van, beragasztani az adaptert és utána a nelső csavaron le lehet ereszteni, nem olyan jó mint a többi javaslat viszont egyszerűbb feltéve ha még van valamennyi a menetből.
Szia,
Menetjavító betét. Én avval javítottam TL-eket.
Hétvégén valaki motorozna egyet Eger környékén? 😇
S-en egy mérettel nagyobbra fúrtam, de igazából nehéz jól megcsinálni, ha nincs kint a blokk.
Menetjavító betét?
Hali olajleeresztő menet javitásban tud valaki használható ötletet adni köszi
Mini tl tali
280-at? 😁