Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
nekem is sokszor ömlött a karbiból a benzin mert az úszó tűszelepjén a gumi 1 kicsit megkopott meg a tűszelep bronz fészek is meg volt oxidálódva és nem tömített ezt kipucoltam új tűszelep és ez a része megjavult
az h mitől száraz a gyertya?ha összerakásnál nem óvatos az ember a főtengely szimeringeknél akkor hajlamos az befordulni és falsot szív, bizonyos esetben be sem indul.
mos javítom én is az enyímet és valakik úgy rakták össze h be volt az egyik főtengely szimering fele csípődve nem csoda h erőtlen volt:)
hírtelen ezekre tudnék gondolni
Ok.Ha én jönnék rá hamarabb,megosztom.
enyém is ugyanezt csinálja.ha rájövök hogy mitől,majd leírom..
Sziasztok!Adott egy 89-es suzuki ts125x.Kapott fúrt hengert,új dugót.Összerakásnál karbi,légszűrő kipucolva.Most nem indul,de még csak nem is pöffen,a karbiból folyik a benzin,de a gyertya csont száraz.Mitől lehet hogy nem kap benzint?A membrán nincs letapadva összerakásnál néztem.Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
Keresek 1989-es ts125r-hez lánckerék oldali fogaskeréksort.
Valakinek van ilyesmije eladóba? :)
Köszi.Megpróbálom
5let..: 16 fogas az első lánckerék..cseréld le 14fogasra..kis extra forgatónyomaték.. :)
Köszi a választ!Én most vettem lestrapált állapotban,be sem indult.Kapott egy új dugót,gyűrűt,fúrt hengert és mivel nem volt gyújtás,egy inner rotort.Vár az összerakásra,kíváncsi leszek.Csak pályán fogom használni,havernak yz 85 van,azt akarom vele megkergetni.Ha van valami megosztandó ötleted,tapasztalatod,szívesen fogadok mindent.
az enyémnek valami baja van..10 litert eszik és alig megy...egyébként hasonlóan kéne mennie csak alacsonyabb fordulaton...
Köszi,ezt találtam én is,csak mindenfele 27 lóerőket írogatnak,de ezek szerint csak kamu.Amúgy ha van tapasztalat mire elég ez a 22 ló?Mozgatja szépen?Mondjuk mennyivel gyengéb egy yz85-től?
Sziasztok!Nemrég jutottam egy ts125x-hez.A kérdésem az lenne hogy ez tulajdonképp hány lóerő mert gyári adatot 22-t láttam,de a tsr-hez is,viszont mindenki 27 körül beszél.Most akkor mennyi az annyi?
sziasztok.most került hozzám '89-es ts 125...125ös mz-m jobban ment..
Hello Láttam egyik Írásodnál hogy gyártatsz szelepeket , ha van maradék fölösleges vagy már nem használod megvenném , meg még 1-2 alkatrészem hiányzik is a powerhez. ha lenne bármi ilyen témád megvenném ,stefkovitsferenc@gmail.com on eltudsz érni
Érdekelne TSR hátsó irányjelző lámpa(jobb-bal) akinek van az jelezze!
kaoszxr6@freemail.hu
Hali! Jobb motorosboltokban le tudod kérdezni alvázszám és motorszám alapján.
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy honnan tudom megnézni hogy mikori kiadású a motorom suzuki TSR 125-ös.
Hello gyapi nekem a hátsó fék kellene kompletten meg van még!
Üdv olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehetne a magasságát álitani
mert éppen hogy leér a lábam
hello kellene a hátsó fék kompletten sürgős!köszönöm.
ok jó lenne ha meg lenne köszi!
helló. megnézem neked és írok később
Hello meg van még a hátsó fék nekem az kellene sürgösen köszi!
Sziasztok!

Ezek maradtak.

Csörögjetek, mondasz egy árat és viheted.

0630/4807856
scott kabát 14000 ért eladó... új ára kb 150 euro... a mérete Les.. a mez már nincs meg..egyben 19999ft.. 30 605 6883