Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem igen!
Akkor maradjak a sima gyertyánál?
hát szerintem hanyagoljad! Jó az úgy ahogy van
jobb a békesség
Vagy vmi sportgyertya is jó lenne sztetek?
jah nekem is apám magyarázta hogy milyne tulajdonságai vannak
Azért kérdeztem meg mert nekem is mondták h vmikor a kocsiban is az egyik henger nem megy miatt
De ha vennék egy 2 pólusut az milyen lenne?
hát abban jobb hogy 3 pólus közül az egyik biztos ad mindíg szikrát,,,de engem eddig csak lebeszéltek róla,,mert nehezebben is indul a motor ilyen gyertyával..blabla Yz-be ilyne volt nekem,,de ha meglett hajtva a gép a hézag mindig kitágult utána meg bazsott indulni normálisan,,mindíg hézagot kelett állitani,,,,
nemtudom Apa mondta hogy mire is való
áááá sztem azt ne vegyél bele semmiképp nekem aztmondták hogy az autóba való gyertya,,motorba ami többpólusú,,az 2 pólusú versenygyertya... ha jó gyertyát akarsz akkor NGK Iridium gyertyát vegyél...ezek a legjobbak,,legtartósabbak...Nekem is Rmx be ilyne van mindíg pöccre indul,,hidegen is:)
Kössz
Akkor jobban járnék egy olyan igaz?
jobb lesz az égése
Hello!
Lenne egy kérdésem:van egy 125-ös suzukim ésazt szeretném kérdezni h ha veszek bele egy hárompólusu gyertyát akkor lesz-e vmi változás?
mind1 aza lényeg hogy erőben nem szenved hiányt,,nyáron meg ha úgy lessz pnzem vennem kéne rá egy Pro Circuit végdobot,,32 ezrért már vannakk 2t 250 esekre azzal már szépet szólna asszem mondjuk amikor haverhoz mentem(rét mögöttünk,,ő a rét másik felén,,mire odaértem őis kinvolt mert halottta hogy jövök
lehet
Skyro heh mit találtam
http://cyclechaos.com/wiki/Suz...
ott a képek alatt ott a motortípus: és enyém is J112 motorszámú,,mint az újabbak,,de viszont az 1992 esnek J111 es a motorszáma,,akkor ezek szerint az enyémbe is aza blokk van mint az 1998 asba is?
hát nemtudom
szerintem a TS-X be nincs akkora üzlet
Az a baj a robogót csak olyan 110 ért tudnám elpaszolni így meg a tsx et ideadjár érte ami lehet többet ér , volt már nekem sok mocim 250 es husqvarna gyárikorszz az eléggé durván ment

ez az a moci amúgy http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Mi a véleményed róla ?

kipróbálom ha jó akkor elcserélem és egy kicsit felpöckölöm hogy menyen azért ,aztán mehet a piacra 130 ért

szívesen!
mind1 azért kössz a segítséget ,,majd őket is kifaggatom
nemtudom
asszem atis tájékozottabb ebben nah meg nikk!
műanyagtankos az enyém
Miből van a tankod?