Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Contiról hallani olyat, hogy alattomos. De ki tudja....
Engem a Metzeler győzött meg, így maradok ennél a márkánál.
Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Túrázáshoz milyen gumit javasolnátok? Pályára nem megyek motorral, kényelmes utazótempó 100-120 km/h. Nem vadászom a kanyarokat.

Amivel nagyon szemezek, az a Contiental Roadattack. Van erről a gumiről valamilyen pozitív v. negatív tapasztalatok?

Segítségeteket előre is köszönöm! Gergő
Ha úgy 16:15 kor láttál akkor elöttem ment egy 250es bandit. Ha nem akkor egyedül mentem.
Bandittal az Andi volt meg mögötte ült a pasija :)
Láttalak tegnap a balatonin. En horgasztam.. Merre voltatok? Ki ment veled?


H. hétfőn valami gurulás .. vagy mindenki locsolkodik illetve osztja a tojásokat ?

Azt hiszi,ha neki nem megy akkor neked sem?
{bocs Tom,ez magas labda volt }
Neked is és mindenkinek kívánok én is!
Na szép én meg Pesten leszek családi progin szóval ha mentek csak ügyesen...

naná!
Lehet ott lassan is menni. Kakucs meg neked is jót tenne, úgyhogy össze kéne valamit hozni, az egyetlen bajom az, hogy leginkább hétvégén érek rá, akkor meg ezren vannak. http://www.sportmotor.hu/motor..." target="_blank">Ide viszont megyek szerintem.
Dobogókőőőőő?
Szerinted én mikorra leszek akkora király, hogy elmerjek arra menni? Meg még az uram nem engedélyezett ilyen technikás útvonalakat nekem.
Nem, Veresen vagyok, de én is akarok gurulni egy kisebbet, gondoltam, hátha errefelé jöttök, pl. Dobogókő, akkor összefuthattunk volna. Pályázni mikor megyünk?
Velencei-tó karikára gondoltunk. Itthon leszel? Jössz?
Persze csak, ha az időjárás engedi.
sebaj... holnap merre akartok menni?
Ja.
Azt nem néztem. Na valami hasonló szarra megyünk most is.
Nem baj, hogy az a retróparti tavaly volt?
Nem, ide meg talán ide is megyünk. Talán legközelebb...
Mentek jövőhéten arra az Orbi féle e-ringes gurulásra?
Holnap jó idõ kell legyen. Megyünk akkor? Ma sajnos elmaradt.
Itt azért volt eső, kétszer is ma, elég jó mennyiség esett, legalábbis az elmúlt időszakhoz képest.
Itt Zsomogyban eddig épp, hogy csöpögött de már az is elállt.