Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ötletes és vidám, de aki a kisfilm alapján kapott kedvet Fehérvárhoz az csalódni fog amikor erre téved.
Láttam, de ilyen témában a Punnany Massif volt a nyerő Péccsel. Pécs
Mindenki látta már ezt?

Nekem legutóbb az AMTS-en volt szerencsém újraélesztést gyakorolni babán. Na, az nagyon kemény. Fontos, és hasznos ismeret, örülök, hogy tudtam egy kicsit "gyakorolni".
A bukósisak levételről a minap néztem egy videót, hogy mikor kell, és hogyan. A videó is elég jól szemléltette a dolgokat, de gyakorolni biztosan hasznosabb.
Bár sose lenne ezekre az ismeretekre szükség!
Nem mellesleg volt egészségügyi oktatás is, ahol megtanultuk milyen technikával (1 ember) kell levenni bukósisakot a sérült motorosról.
Köszi! Megvárom a ToMMot levelét, mert egyelőre ők a legszimpibbek. Aztán meglátjuk.

(Egyébként még mindig nálunk van a leveled. )
Szia!

Nézd meg az alábbi honlapot is:

Vezetéstechnikai tréning

Én májusban voltam itt, és nagyon hasznosnak találtam (10 éves gyakorlat után is). Tanítottak olyan technikákat, amit eddig teljesen máshogy csináltam, és így könnyebben és magabiztosabban tudom kezelni a gépet.

Mondj nyugodtan ellent az "Uradnak", mert friss jogsival ennél jobbat is nem tehetsz magadnak, hogy elvégzel egy ilyen tanfolyamot.
Persze. Már írtam ímélt, várom a választ.
ha szereztek egy oktatót, akkor tudok placcot és mehet itt is a buli a környéken
Ha valamit kideríteszt közkinccsé teszed? Lehet én is beneveznék egy ilyenbe.
a pénz sosem elég
Egyszer kíváncsiságból elmennék egy ilyen tréningre. Milyen régi berögződésem lehet amit szarul csinálok. Vagy milyen újdonságot tudnak mondani, mert biztos tudnak. Csak állandóan kell valami másra a pénz, jelenleg hátsógumira.
Köszi!
DIY írj nekik, hogy mimerremennyi?!
Az nem is vészes.
A Rili-nek 32.000 a kétnapos, szállás nélkül, és rövidebb időtartamban, a Safety-Hungary meg 45.000 forintért kínál kétnapos tanfolyamot, de ők adnak motort is, viszont szállást nem.
Most nagyon gondolkozóba estem.
30 körül van teljes áron, esti bográcsozással, szállással
Köszi! Már olvasgatok is. Egy valami nem tetszik: nem írják ki az árakat. Azé' nem mindegy mennyibe kerül, függetlenül attól, hogy kelleni fog ígyis-úgyis.
Tom biztos nem lesz vevő egy ilyen ott alvós tréningre, asszem meg kell fűznöm a barinőmet.
saját motoros, bentlakós, hétvégés. Keress rá!

Az saját motoros, vagy adnak gépet?
Hál' Istennek engem ez a veszély nem fenyeget... Nincs középállvány a hatoson.
Eddig egy ingyenes vezetéstechnikai tréninget láttam. Ki voltak rakva a bóják, az instruktor beszélgetett a pálya szélén, mindenki ment ahogy tudott. Volt olyan, akit én láttam háromszor beborulni, akik régebb óta ott voltak, ők mesélték, hogy megvolt az 6 is. Persze, ha kérdezte valaki az embert, akkor segített, de amúgy nem volt túl lelkes. Na, ezt nem éreztem túl nagy segítségnek.
lehet, hogy a Tommotra tudok beugrós jegyet, last minute formában. Két éve voltam, nekem bejött.
Én nem állnék egy olyannak az útjába
Semmi gond nincs ezzel, szerintem senki (legalábbis kevesen ) születik úgy, hogy ismeri a kanyartechnikákat.
Ha elmész egy tréningre, megmutatják, meg kell figyelni és sokat gyakorolni, aztán menni fog! Hamar rá lehet érezni. Aztán a motor súlya már csak akkor fog gondot okozni, ha pl. középállványra kell emelni.
Egyébként az ingyenes, csak regisztrációhoz kötött tréningeken is oktatják az alapokat: elindulás, megállás, vészfékezés, kanyartechnikák....
Szart se ért a tréning... Gyanútlanul leparkolom a motort a strandkorlátkék kikötőkorláthoz erre nekimegy a tükrömnek egy k.rvanagy hajó pedig bemondták a Kossuthon, hogy a Duna Ercsinél 188cm, hajóvonták találkozása tilos...
Nekem is nehéz a gép. Safetynél voltam, szerintem jót tett!